....supermene...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dođe muž kući kasno noću, mrtav pijan....
Žena mu otvara vrata, gleda ga i kaže "Izvoli, uđi Supermene"
Čovek uđe i pravac u krevet...
Ujutru ga žena pita "Dobro Supermene, gde si bio sinoć?"
On gleda, ćuti i tek posle nekog vremena pita: "Zašto me stalno zoveš Supermen?"
Žena odgovara: "Zato što sam samo njega videla do sada, da nosi gaće preko odeće"
 
...paaaa gledajuci supermena pre par dana ta mi misao pade na pamet...film pun shablona , uglavnom dosadan al necemo o tome jer su ukusi razliciti...i gle cuda leti samo iznad amerike...ili bar nisam video da je spasavao nekog u etiopiji...mada ni u bagdadu ne demontira ni jednu bombu...pretpostavljam da mu je bilo jako vruce za indiju u to doba godine...a sto se trikoa i gaca tice ....verovatno bi ih zamazao radeci na musavim prethodno navedenim slucajevima...a i nama bi trebao neki supermen da neke nase slucajeve pokupi sa ulica, politike , tv-a ,estrade obuce im gace preko odela i sve u tri lepa kriptona odevede...zato...SUPERMENE LETI MALO I IZNAD MENE ....
 
Stari supermen(pokojni Stiv Rivs)spasavao je ceo svet od nuklearnog naoruzanja u 3.delu....i Brazilske useve od kisha u istom...(dobro,prvo ih je unishtavao stvarajuci tu istu kishu ali to je samo zato shto ga je glavni negativac na to naterao jer su zeznuli pri reprodukciji kriptonita dodajuci duvan pa je ispao neki kamichak shto ga chini zlim)....i tako....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top