trbushi ples

Trbushna_plesachica_:
Da li ima neko da se bash profesionalano bavi trbushnim plesom?Ja se bavim god dana pa me interesuje na kakav nachin rade drugi?
Prvo se pomole Alahu, a zatim su umiju i operu (guzu pogotovo), te procitaju nekoliko odlomaka iz Kur rana, kao npr ovaj:

"...zene su droljetine koje moraju da se muskarcima izvijaju i zavijaju, da bi ovi shvatili da je zensko telo lepse od muskog (i manje dlakavije), a zatim da bi nasilno ili nenasilnom prisliom u harem doveli oko 100injak devojaka od kojih ce sa svakom imati decu. Vrhunac treba da nastane kad odrasli sinovi, braca, dedovi i lokalni pisari naprave orgije sa tih 100injak devojaka..."

Ajd, hanuma, uzdravlje i selam alejkum, ba!
 
isla sam godinu dana i nisam bas sve provalila, ima josh cura ovde imas jednu temu
gde si ti isla, mada ne zelim da pricam o svojim instruktorkama jer bih ih uglavnom ....ok ne uglavnom ali nisam potpuno zadovoljna. mada su to mozda i moja ogranicenja

objasni mi kako da uradim shimi donjim delom tela?

odlican je, mada nazalost nisu dovoljno intenzivni treninzi pa ne mogu da zamene aerobik. mada mi se jako dopada. zao mi je sto instruktorke kod kojih sam bila nisu radile dovoljno sistematicno pa nemam osecaj dasam bas ovladala njime. mada bilo je devojaka koje jesu, ne znam da li je u meni neko ogranicenje ili sam samo drugi tip ucenika. ako nastavim, planiram da idem na drugo mesto.
oni casovi gde sam isla su mi ponekad delovali vise na pokazivanje samih instruktorki, nego da one imaju zelju mene da nauce... uglavnom sam zapazila da dolaze vrlo lepo obucene i da imaju dosta kostima. mada te suknje zaklanjaju noge pa ne vidim bas sta rade. mada, ipak imam postovanje prema njima. bila sam na dva mesta. sve u svemu lepo ako tebi to uspeva.
 
pitanje je koliko se dobro placa, ne znam nista o sceni trbusnog plesa kod nas.
mada je dobro kada se sa grupom zena izdjuskas, to se valjda tako i radi.
 
Trbushna_plesachica_:
Da li ima neko da se bash profesionalano bavi trbushnim plesom?Ja se bavim god dana pa me interesuje na kakav nachin rade drugi?

Извини, а где раде ПРОФЕСИОНАЛНЕ трбушне плесачице? Нисам упућена....
 
newerna_beba:
Ne mogu da docekam septembar da idem na treninge....
Toliko me to opusta,toliko u tome uzivam.... Ma obozavam trbusni ples....

objasnite mi kako da uradim donjim delom tela shimi ! : ((((((((

kako da vrtim u krug i da tresem : ((((((

da, opushta, neko je pitao za grupu zhena, pa sve zene zajedno igraju, to ti je neka razmena energije jer je jache nego kad igras sam
 

Back
Top