Sa konja na magarca...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
:D:D

Ccccc...

Pa moze da bude.
Nr imas tipa sa palijom, mi raskinete na kraju i onda naleti neki, onako OK je sve ali ispostavi se da je dola malo slabiji....

I sta ces onda....

Pa ne moze da bude... Moram da ti priznam da mi najbolji sex u zivotu i nije bio sa onim koji ima najveci vec sa onim.... kako vi muskarci to zovete - prosecnim!:)
 
Koji tok misli...
nalecem na bivsu koju sam ja ostavio i zao mi je zbog toga sto sam je povredio a ona jos sad mora da se muci sa nekim tamo koji nema pojma da se hebe! jadna...
wow, ti bas imas viska sazaljenja!
a sto se tice teme, pa veza mora da bude dobra u par osnovnih komponenti i bez toga ne moze da se odrzi. znaci nista bez dobrog sexa... :D
 
Kad_LupimLupim:
Ako je svaki od njih bio najbolji, zasto je onda bilo koji od njih bio ostavljen? 8)
...rekoh... u datom trenutku... svaki mi je bio najbolji.... puc, puc - a ovo je bilo prstima... trenutak prodje... chemu kontemplacija na temu proshlog i "nije mi bilo sudjeno".... zashto ne pomisliti - bash bilo mi je sudjeno da ne budem sa tim, ma koliko taj neko bio divan.... ili ko zna zashto je to dobro? i mora se proci i konj i magarac i kucheci i sve....
 
sve je vec zauzeto:
Koji tok misli...
nalecem na bivsu koju sam ja ostavio i zao mi je zbog toga sto sam je povredio a ona jos sad mora da se muci sa nekim tamo koji nema pojma da se hebe! jadna...
wow, ti bas imas viska sazaljenja!
a sto se tice teme, pa veza mora da bude dobra u par osnovnih komponenti i bez toga ne moze da se odrzi. znaci nista bez dobrog sexa... :D


Takav sam ti ja....

MAda nema sazaljenja, nego viska VREMENA pa tako razmisljam...
 
Aleksej_BASO:
Zenske!

Kako podnosite kada vam se desi da imate neko strasnog frajera koji je Xtra yebach, i ono rasturate se bolje nego ikada u zivotu, i onda raskinete....

I posle nekog vremena naidje neki novi tip i smuvate se ali nije ni blizu dobar kao onaj prosli.....


I shvatite da verovatno tesko da ce naici neki onako dobar....


Kako to dozivljavate??


Sreo sam skoro bivsu devojku pa mi je to palo na pamet... Jer sam cuo da sada ima tipa.
Ja sam to dozivela. Sta sam uradila, iscimala bivseg jer sam SHVATILA da mu nema zamene BAR ZA SADA :) a ovu "mukicu' iskulirala, naravno.
 
i c.......... zashto ne probash da se dogovorish.... ne znam kako se taj sporazum zove.... neshto tipa: oni ti chuvaju meshto, zaposle nekog privremeno, ne placjaju te za to vreme, ali te posao cheka posle vojske......
 
MA kakvi nije meni problem da nadjem posao kada se vratim (i za ovaj posao sam bio jedini od 24 inzenjera an birou koji je taj smer zavrsio, tako da je to opusteno ;) ), nego bi bilo bolje da sam nesto izmuvao da uopste ne idem. Ovako idem civilno, pa cu probati nesto sa strane da radim, ali nista dok ne vidim koliko cu imati vremena. A i idem na more za koji dan, pa ne trazim posao....

Tako da sam u iscekivanju do kraja meseca.
 
E, ajde da zanemarim cinjenicu da si ti ovom temom zapravo samo htio da se pohvalis kako se extra jеbac i odgovorim na pitanje...
Jeste, bivala sam u takvim situacijama i nije sve bas bilo jednostavno... Svjesno ili nesvjesno, poredjenja postoje u glavi... Ona su, naravno, uvijek u korist onog bivseg...
Ali, prije ili kasnije opet se sretne neko tako poseban, tako da sve dodje na svoje...
 
Mene nikad nijedna nije zvala posto smo se zadnji put videli... Buuuuuuu... Kad shvatim kakve su zene (hvala bogu na internetu!) ponekad dobijem zelju da postanem pozadinac, a onda kad vidim neke likove sa ovog foruma, dobijem zelju da se izolujem i da vise nikad ne komuniciram sa ljudima, ebo seks kad te neko zajebava...
 

Back
Top