Veza traje 3 meseca a devojka nevina... pogadjate?

majstoricav:
... ma lupaj...kako da znam kako da se ponasam kada do sada nisam nikada imao curu koja je bila nevina(sce).... bilo je i azdaja i onih "slabo" iskusnih, ali mikada nevina
Najlakse je otkaciti, ali mislim da ona vredi u svakom pogledu..mada bi i mi muski trebali da se zamislimo pred cinjenicama da postoje jos uvek nevine cure u tim godinama.... da li to po nesto govori i o nama?
A tebi bash zapelo da radis nesto?
Ako ti je toliko stalo do nje, izadjes joj lepo u susret sa razgovorom, vidite zasto, kako, sta, gde, sto... jedina logicna i normalna opcija.
 
Ne mogu da verujem-bila sam u istoj situaciji pre tri godine- ja 20 on 23, bili u vezi 5 meseci , a on ništa!A znao je da nisam nevina. Samo meni bilo glupo da ga pitam zašto me ne spopada, pošto sam prethodne ja terala i kada sam počela da ga spopadam, ostavi me dečko! :shock:
Bila sam zgranuta, a najviše zato što i danas dan ne znam u čemu je fora. Drugari me ubeđuju da je homo, palo mi na pamet i da je možda impotentan ili da sam ipak ja bila u pitanju..Ajd' muški, objasnite vi ovo meni.

A što se tvoje problematike tiče i moja jedna drugarica je sa 23 nevina, kaže da se isuviše plaši trudnoće i polno prenosivih bolesti...Ja lično mislim da je malo udarena, ali ko zna možda i ta tvoja ima iste strahove, pa pričajte malo o tome... 8-)
 
majstoricav:
Otvoren razgovor se i dogodio, gde mi je isprical tu pricu za bivseg...koji je rekao da mu nije sex bas toliko bitan, ali se ispostavilo da je to jedino sto je bitno njemu i to naveo kao glavni razlog kasnijeg raskida.... rekla je da ce se to dogoditi kada se vec bude dogodilo...( na sta sam ja pomislio ako se u opste i dogodi)... tu sa m jo jrekao vec da mislim da je spavati sa nekim sa kim si u vezi korak vise ka ucvrscenju te veze i da mislim da je veoma bitan...ali da se u svakom slucaju treba dogoditi kad oboje budemo sigurni u to
Posle toga stvari, tj njeno ponasanje blago popravilo ali i dalje osecam jedan zid izmedju nas, koji je ona podigla...
i sta sad?

Pitaj je da se uda za tebe ako necesh zid.Nije zbog toga shto zelish da se zenish nego je pitaj da bi video da li zaista zeli da srushite zid.Ako kaze hoce, onda razmisli da li da je zenish ili dodji da me pitash shta da radish, a ako nece, onde je jasno - podigla je zid zato shto hoce neshto josh da proba i isproba.Lichno mislim da mora postojati neki zid, jer inache, zashto si ti podigao zid, mogla bi i ona da se pita.Zida nema jedino kad se dvoje uzmu, u ovim nashim prostorima, kad prichamo objektivno.Ja sam izuzetak i ima josh izuzetaka.
 
@majstoricav
Sex jeste bitan u vezi, naravno, niko ne kaze da nije....Ali, shvati da je devojka neiskusna i da joj verovatno nije ni malo svejedno (nemam ja nista protiv devojaka koje su nevine u 24. - cak mislim i da je to u nekim situacijama i dobro...) jer sto duze cekas sve ti je teze. Taj razgovor koji ste obavili odnosio se na njen zivot i njene veze pre tebe - sto mislim da je potpuno nebitno. Bitno je sta se njoj sada mota po glavi (verovatno svasta) - stavi se samo u njen polozaj. Mogu da ti kazem, ne bi mi bilo svejedno. Pokusaj da joj objasnis da je sve normalno, da se sve da nauciti.... Ne kazem da treba da je cekas ne znam koliko, ali ako ti je stalo do nje, ako joj sve lepo objasnis (posto nije imala nekih veza pre tebe - sto ne mora da znaci da joj nesto fali) verujem da ce se sve jako brzo resiti a vi uzivati.....
 
a mozda njoj nije toliko stalo do tebe koliko tebi do nje....to niko nije pretpostavio :roll: jbg..ali moguce je...
ja imam 20 god i nevina sam..ne zato sto nesto nije u redu sa mnom ili nisam imala momaka ili iz nekih strahova i bla,bla..jednostavno ni do jednog decka mi nije bilo stalo na taj nacin tj u tolikoj meri da bih s njim izgubila nevinost..mozda ona ipak zeli da joj prvi put bude poseban :u smislu da bude 100% uverena da je to to,da te bas voli,i da zna da je tebi bas stalo do nje...
a ne znam sta da ti kazem....niko ne zna sta se drugima mota po glavi i sta im se desavalo pre nego sto su tebe sreli...:-?
pitaj je otvoreno sta oseca prema tebi..i otvoreno joj reci sta ti osecas prema njoj..i sta ocekujes....ma bre znas sta treba da radis....:-)
 
Plava_mala ti je lepo rekla: to nije bio razgovor, vec ono sto je mogla i pismeno dati prilozi.

Pravi razgovor bi bio da joj kazes sve ono sto si ovde izneo. Kvaka je u tome sto se ljudi toga boje jer imaju trip da ce izgubiti to sto imaju. Ali u ovoj situaciji mozda mislis da "imash" nesto sto u sustini i nemas - tako da i nemas sta da izgubis sem vremena na forumu, jer vec imas dovoljno pisanija da resis problem. Ovako samo dzabe sebe mrcvaris, a toga niko nije vredan.

Sex je sastavni deo veze, pogotovu u vasim godinama, a te njena tripove - vezane za nevinost - pliz, imaj milosti - to sve ne stoji, samo je pitanje smislenosti da je ubedjujes u to...

Dzast fak hr...
 
majstoricav:

ljubaf.jpg

Sačekaj još toliko i sve će biti u redu!
 
Miljanaaa:
a mozda njoj nije toliko stalo do tebe koliko tebi do nje....to niko nije pretpostavio :roll: jbg..ali moguce je...
ja imam 20 god i nevina sam..ne zato sto nesto nije u redu sa mnom ili nisam imala momaka ili iz nekih strahova i bla,bla..jednostavno ni do jednog decka mi nije bilo stalo na taj nacin tj u tolikoj meri da bih s njim izgubila nevinost..

he je ala ti filozofiras....
evo ja cu ti biti poseban i bicu ti drug
svezi hoce tvoju guzu al nece biti grub
 
Brada Band:
Očito radiš nešto pogrešno.
Ako ona ne oseća da je stvarno voliš, da ćeš je ostaviti ako ne bude sexa- ništa od toga.
Za tebe je sex bitna stvar u vezi, a možda za nju sekundarna.
Možda ona očekuje nešto sasvim drugo od tebe, a ti joj to ne daješ. Jer da se ona tako oseća već bi vi zajedno spavali, veruj mi.


Sa 24 godine tako da razmišlja?
A to što neki furaju i po godinu dana a sretnu se jednom nedeljno to je tek priča za sebe, onako baš ljubavna...
Tri meseca intenzivnog zajedničkog života je dovoljno da se ljudi uzmu a ne poyebu.
 

Back
Top