Stare Nindza kornjace

Mannibals:
hmmmmm.....pa,koliko se ja secam svi su zavrshili u dimenziji X.....a daddada..preostale ninja stopala su eskivirala....--Chega se seti,Ja jedva .iz detinjstva jedva... :lol:
Ja sam se setila jer imam tu epizodu na kaseti ;)
Postoji na Netu sajt gde se mogu naci cele ili delovi epizoda starih Nindza kornjaca(na engleskom).Kome nije problem da saceka download epizode,uzivace(nadam se)!Sajt je www.youtube.comSamo napisete TMNT,i izacice izbor epizoda(i starih i novih).Inace,na tom sajtu mozete pronaci i razne druge stvari,na pr. video spotove,ili mozete poslati svoj sopstveni video. Nadam se da nisam dosadna :p
 
Ne ....ali ja sam,raskrstio sa crtacima..mogu da nabavim sta hocu ne int. STVARNo...taman se odvikavam od kompa,chak i igrice ne igram...filmove redje gledam,vishe sam napolju...ne volim zimu pa cu zaliti sto ih nisam uzeo ....AHHAAHha.....
------------------------------ove nove mi se nisu svidele,jedino sound pamtim...To je Ok bilo!
 
Bas sam skoro gledao prvih 30ak epizoda starih kornjaca ali sa engleskom sinhronizacijom. Generalno nije loše odrađena i dalje su tu fore al nostalgija je čudna stvar.

A meni je bila omiljena ova rečenica od Rokstedija:
"Šefe zaboravio sam bazuku u drugim pantalonama" :)
 
DONATELO mi je bio omiljena kornjaca. Ove nove sto su bile na pinku su zesce njesra i jos su isle s rane zore. Imam neke stare epizode na VHS-u. Mene je iskreno razocarao i onaj igrani film sa nindza kornjacama. Ima 2-3 dela, bio je cesto na pinku subotom. Sve u svemu stare kornjace su obelezile moje detinjstvo i daj ispljunite jos koji link sa starim epizodama.
 

Back
Top