Koliko ljudi moze zajedno da napise knjigu?Budite lik price.

neki lik:
Mislim da ne treba da opisujemo oni koje smo sreli nego one koje nismo,a oni koji ih poznaju bolje,koji su ih sreli,kazu koliko smo u pravu.To bi bila dinamika;).
Da, bila bi dinamika, ali mozda ne bi bilo fer prema nekome. Ja zelim da oni koji su ovde cuju kako ih drugi vide, i mozda nesto iz toga nauce o sebi. Da li su istine drugih stvarno istine o toj osobi, nek ostane na procenu onome o kojem se pise. Moramo paziti jedni na druge. Ne zelim da bilo ko bude povredjen.
 
neki lik:
Neshvacena sam!Nisam mislila losa dinamika,nego ona skroz pozitivna i to bi vise govorilo o onom ko pise nego o onom o kome se pise.Recimo,malo sam prelistala postove i mislim da je JOVANA77 jedna totalno pozitivna osoba,ni jednan los komentar nisam procitala od nje.Tu je da se zeza,opusti,znaci po onom sto sam mogla da zakljucim skroz je u redu.
I Jovana je sama pomislila da mozda ne bi bilo fer da pise o nekome o kome bi pisala. Neki lik krece od sebe, od toga da ne bi nikoga povredio. I ja sam to shvatio. Ali, ne odnosimo se svi prema ljudima na takav nacin. A sto se Jovane tice, primetio sam da je pozitivac i da ima potrebu da zastiti od sebe same nekoga o kome bi mozda rekla i nesto lose. To se zove cojstvo. Retka osobina.
 
nesa zmaj:
neki lik:
Neshvacena sam!Nisam mislila losa dinamika,nego ona skroz pozitivna i to bi vise govorilo o onom ko pise nego o onom o kome se pise.Recimo,malo sam prelistala postove i mislim da je JOVANA77 jedna totalno pozitivna osoba,ni jednan los komentar nisam procitala od nje.Tu je da se zeza,opusti,znaci po onom sto sam mogla da zakljucim skroz je u redu.
I Jovana je sama pomislila da mozda ne bi bilo fer da pise o nekome o kome bi pisala. Neki lik krece od sebe, od toga da ne bi nikoga povredio. I ja sam to shvatio. Ali, ne odnosimo se svi prema ljudima na takav nacin. A sto se Jovane tice, primetio sam da je pozitivac i da ima potrebu da zastiti od sebe same nekoga o kome bi mozda rekla i nesto lose. To se zove cojstvo. Retka osobina.


nenenenenene.............ne bih ja nikada pisala nista lose. mislila sam da ne bi bilo fer prema ostalima sa foruma da ih prevarim opisivanjem osobe koju (na moju srecu) jako dobro znam, i koju znam licno. treba opisivati likove koje znamo samo odavde..........

a stoji to da ako bih imala neko lose misljenje o necijem fizickom izgledu...........ipak bih precutala..............da ga/je ne povredim!
 
nesa zmaj:
Nema vas neko vreme. Krstarite negde. Odoh da odmorim stare kosti. Do sutra.
Ja hoću da se prijavim ,Pošto sam dvostruka ličnost, ne mogu u stvarnom životu da ostvarim svoju mračnu stranu. U tvojoj knjizi hoću da budem totalno amoralan i bez ikakvih ograničenja religije, porodice, društva ...APSOLUTNO SLOBODAN, ako treba i do samouništenja(naravno, u knjizi). :twisted:
Da iživim Mr Hyde-a.Mislim da bi bilo interesantno. :evil: :evil: :twisted: :twisted:
Javljam ti se neki dan, mrzi me sad da se prijavljujem.OK?
 
Anonymous:
nesa zmaj:
Nema vas neko vreme. Krstarite negde. Odoh da odmorim stare kosti. Do sutra.
Ja hoću da se prijavim ,Pošto sam dvostruka ličnost, ne mogu u stvarnom životu da ostvarim svoju mračnu stranu. U tvojoj knjizi hoću da budem totalno amoralan i bez ikakvih ograničenja religije, porodice, društva ...APSOLUTNO SLOBODAN, ako treba i do samouništenja(naravno, u knjizi). :twisted:
Da iživim Mr Hyde-a.Mislim da bi bilo interesantno. :evil: :evil: :twisted: :twisted:
Javljam ti se neki dan, mrzi me sad da se prijavljujem.OK?
Ako hoces da budes takav lik, potrebno je da opises tu stranu tvoje prirode, ili da zamislis i opises sebe takvog, kako bi psici imali od cega da krenu.
 

Back
Top