Tinejdzeri i alkohol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dajte čoveku BANER da ne mora ovako da se reklamira po svim podforumima. OK je razgovarati o problemima alkoholizma, ali ovo je ČISTA REKLAMA!

Postavio čovek takvu istu reklamu na "Dom i porodica", na "Politici", na "Ženski kutak", na "Savremen muškarac", na "Zdravlje" i ko zna gde sve još, mrzi me da tražim.
 
LPhoklica:
pa šta ako je čista reklama?

za razliku od onih profitabilnih, ova je je barem humana i zato treba da ostane. mislim da nikome zato ne treba da smeta.

evo ja cu sad da se potrudim da pomognem alkoholicharima...da im dam prostor gde ce da se skupljaju i razmenjuju svoja iskustva sa alkoholom i da finansiram sve to i da budem human...e bash me boli uvo ako nemam neki profit od toga
mislim ko se ne slaze...skidam mu kapu odma'
 
ah.. znači, teško je poverovati da neko to radi bez zadnjih interesa?
pa dobro.. možda.. eto ja mislim da ovako nešto treba da postoji, čak i da neko dobija novac od toga, ako se nekome pomogne - onda vredi...

nego mogu li sada da ubacim koji dinar u tu kapu koju si skinuo?
 
LPhoklica:
ah.. znači, teško je poverovati da neko to radi bez zadnjih interesa?
pa dobro.. možda.. eto ja mislim da ovako nešto treba da postoji, čak i da neko dobija novac od toga, ako se nekome pomogne - onda vredi...

nego mogu li sada da ubacim koji dinar u tu kapu koju si skinuo?

kapa mi je bushna, ali gurni ruku u moj prednji levi dzep...trebalo bi da nijie probushen:roll:

mada opet, nemoj mi verovati, mozda i jeste...ali ako si bash zapela:roll:...ajd' daj to u levi
 
OK je pričati o problemima alkoholizma, ali ovaj čovek je mnogo sumnjiv.

"On odavde planira akcije......"

balkanski_spijun-blic.jpg
 
LPhoklica:
pa šta ako je čista reklama?

za razliku od onih profitabilnih, ova je je barem humana i zato treba da ostane. mislim da nikome zato ne treba da smeta.


A ko garantuje da je humana?
Kao da je tesko napraviti sajt i izmisliti sto budalastina i ko ti garantuje da se iza sve te maske krije zaista to sto ti uvaljuju.
Ako imas problem, onda se ide na kliniku, na priznatu i potvrdjenu kliniku.
To ti je kao oni na ulici sto toboze kupe priloge za npr obolele od raka i kazu mi smo ti i ti, i Bas mi znamo da je to tako.
Ne valja biti paranoican ali ne valja ni srljati.
I ovakvoj reklami nije mesto ovde.....
 
AA SRBIJE:
Ako imate problem sa alkoholom pomoc postoji i sve je besplatno.
ŠTA JE AA


Anonimni alkoholičari su zajednica muškaraca i žena koji međusobno izmenjuju iskustva, snagu i nadu, kako bi mogli rešiti zajednički problem te mogli pomoći i drugima da se oporave od alkoholizma.

Za članstvo postoji samo jedan uslov, a to je želja da se prestane piti. Članarina u A.A. se ne naplaćuje; mi se sami financiramo licnim doprinosima.

A.A. nema nikakve veze ni sa jednom verskom sektom, udruzenjem, političkom ili drugom organizacijom i institucijom. A.A. ne želi ucestvovati u raspravama, te ne podržava nikakve ciljeve niti im se protivi.

Naš je osnovni cilj - ostati triezan i pomoći drugim alkoholičarima da ostvare stanje trezvenosti.
© A.A. GRAPEVINE
pogledajte www.anonimnialkoholicari.org

Kretenčino nenormalna, hoćeš li više da se otkačis sa ovog foruma i da prestaneš da reklamiraš svoju SEKTU!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top