Auto voz

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.592
Da li je neko ove godine, ili prosle , koristio usluge auto voza koji saobraca od Subotice do Bara. Kakva su vam iskustva, ima li pljacki kao sto se prica. Kada se sve sracuna to otprilike izadje na isto finansijski kao da vozite do mora a bez gnjavaze ako se ne varam ?
Kako se rezervisu karte u povratku ?
 
pa valjda se kupi rezervacija u polasku za povratak?
nisam imala iskustvo sa pljačkama,
i mislim da je to malo verovatno jer su automobili u bunkerima...
ali je super, legneš probudiš se odvezeš se i ideš na plažu:p
košta isto.
 
Hej,Marge,ti jos nisi otisla do Cg... Moram priznati da ovako temeljne pripreme nisam vidjela ni za put oko svijeta za 60 dana...:)
Salim se malo,ali bas si mi zanimljiva s tim pitanjima...:wink:
 
Marge Simpson:
Da li je neko ove godine, ili prosle , koristio usluge auto voza koji saobraca od Subotice do Bara. Kakva su vam iskustva, ima li pljacki kao sto se prica. Kada se sve sracuna to otprilike izadje na isto finansijski kao da vozite do mora a bez gnjavaze ako se ne varam ?
Kako se rezervisu karte u povratku ?
Prosle godine je bilo jeftinije da ides sopstvenim kolima a sada neznam ! 8-)
 
Pitaj na zeleznici posto je autovoz i stavi na papir. Ranijih godina nije bilo sanse da nadjes mesto za kola a ove godine mislim da neces imati problema jer je CG slabo posecena. Jedino je pitanje dali se isplati ili ne !!!
 
jerotije:
Pitaj na zeleznici posto je autovoz i stavi na papir. Ranijih godina nije bilo sanse da nadjes mesto za kola a ove godine mislim da neces imati problema jer je CG slabo posecena. Jedino je pitanje dali se isplati ili ne !!!

da li si bio na stanici u železničkoj stanici u skorije...očigledno nisi jer bi onda znao koliko lupetaš :roll:
 
Limunadice,
pisala sam o svom putu ne secam se vec na kojoj temi,bila sam ja vec na odmoru i isla i preko Bosne tamo a vratila se preko Crne gore i Zlatibora. Bas zbog toga i pisem jer je bilo uzasno.
Da li se isplati, pa tu je negde. Van grada vozamo Mazdu 626 dizelasa koji trosi oko 6 l, a ako bi isli auto vozom, poneli bi sa sobom onog Yuga sto ga ja lupam po gradu i vozam na sitne relacije. Ustvari, razmisljam da je to sada aktuelno za druge pa da pokupim informacije. Mozda odemo opet na jesen ili za dogodine.
 
Marge Simpson:
Limunadice,
pisala sam o svom putu ne secam se vec na kojoj temi,bila sam ja vec na odmoru i isla i preko Bosne tamo a vratila se preko Crne gore i Zlatibora. Bas zbog toga i pisem jer je bilo uzasno.
Da li se isplati, pa tu je negde. Van grada vozamo Mazdu 626 dizelasa koji trosi oko 6 l, a ako bi isli auto vozom, poneli bi sa sobom onog Yuga sto ga ja lupam po gradu i vozam na sitne relacije. Ustvari, razmisljam da je to sada aktuelno za druge pa da pokupim informacije. Mozda odemo opet na jesen ili za dogodine.
Za mene i moju porodicu je avantura putovati kolima na odmor. Ja sam inacce profi vozacc i kad mi neko spomene volan ubio bi ga odmah ali kad treba da se putuje na odmor onda 3 dana pred put nemozemo da spavamo od nekog silnog uzbudjena. Razmishljamo gde cemo, shta cemo, kuda cemo..... Cak i da je skuplje kolima mi bi opet tako ishli a nije. Ako ti je auto ok ispravan i ako josh malo troshi onda je povoljnije kolima. Pozz :)
 
Zbog velikog interesovanja putnika ,„Železnice Srbije“ 14. jula uvode poseban voz samo za prevoz automobila, od Beograda do Bara. Voz će sa beogradske stanice krenuti u 22 sata i 50 minuta.
Istovremeno, auto voz, koji iz Beograda polazi po redu vožnje u 23. sata i 10 minuta, umesto kola za prevoz automobila, uz redovan sastav putničkih vagona, biće pojačan sa još troja kola sa ležajima .
 

Back
Top