SRCEM ILI RAZUMOM

Maika:
A ti ako hoces da mi kazes da ce mi se to vratiti jednom u zivotu, ja onda pretpostavljam da si ti jedna pasivna i staticna osoba, koja u zivotu nigde nece stici zbog straha od ''kazne''. Razmisli malo, zivot je izazov, a sa izazovima se srecu hrabri ljudi, a ne zli, kao sto ti mislis. A slabi ljudi vecno ostaju u zabokrecini, gde im,mozda i jeste mesto.
Srecem se sa izazovima ali ne bih da svoj zivot gradim na tudjoj nesreci. Mogu misliti kako se oseca majka njegove dece da je znala sta se desava (nadam se da nije u toku -to bi bila jos jedna kazna). Dovoljno je da zamislim sebe na njenom mestu i jasno mi je da je kraj neizbezan. Ne bih da preko mene sazna kakav je on, a mozda on i nije tako los ali nije ostao hladan na sve moje pohvale i divljenja koja se odnose na njega. Odskora sam u gradu u kom je on odrastao, gde su mu svi prijatelji a ja kao zalutala... a da ne pomenem kako malo ljudi znam to je glavni problem NISAM ZNALA - ona nije bila u gradu.
Ne plasim se izazova kad je moj zivot u pitanju ali da se igram sa tudjom srecom ... neka hvala, makar ceo zivot ostala u "zabokrecini".
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Brojevi telefona, email i poruke jedino je sto je od njega ostalo, jos nemam snage da to unistim ocekujem da ce se javiti...
 
Brojevi telefona, email i poruke jedino je sto je od njega ostalo, jos nemam snage da to unistim ocekujem da ce se javiti...[/QUOTE]


A cekaj Mikice, zasto ocekujes da ce se javiti?
I zasto da se javi kad to nista ne resava?
Jeste da boli, ali je korisnije da se ne javi.
Zar ne?
 
....valjda je bitno kako te frajer tretira...osećaš li ljubav, pažnju, brigu, nežnost......AKO TOGA NEMA OKREĆEŠ LEĐA I ODLAZIŠ svesna da te nije vredan....
to nije lako.....naravno.....ali to je jedini način da čuvaš sebe.....
ako te taj oženjeni voli razvešće se.....mada ja nešto više cenim one koji se razvedu dok nisu našli nekog sa strane....pošteniji su i prema ženi, sebi a i nekom novom ko će doći...mislim treba ipak biti fer prema svima ... a ne tako i u braku i malo sa strane....mislim da je to pokvareno...i prema ženi i prema ljubavnici......i glasam da obe šutnu takvog idiota :evil:[/QUOTE]


A pazi sad-on je mene tretirao bas kao sto opisujes-imala sam i ljubav, i neznost i paznju i brigu, sve, sve sve!!! Znam da mi niko nece verovati-ali nas dvoje smo imali nesto bas retko i posebno, a razlozi zbog kojih smo se rastali (tj.ja sam ga ostavila) su cisto prakticni-ne mogu vise da zivim u raskoraku, da se uklapam, da cekam, iscekujem itd, nadam se da razumes sta hocu da kazem?
I jos nesto, mislis li ti da je njegov razvod resenje? Odnosno, mislis li da bi nasa veza uspela kad bi se on razveo? Ja se plasim da bi to otvorilo nove probleme..
 
A pazi sad-on je mene tretirao bas kao sto opisujes-imala sam i ljubav, i neznost i paznju i brigu, sve, sve sve!!! Znam da mi niko nece verovati-ali nas dvoje smo imali nesto bas retko i posebno, a razlozi zbog kojih smo se rastali (tj.ja sam ga ostavila) su cisto prakticni-ne mogu vise da zivim u raskoraku, da se uklapam, da cekam, iscekujem itd, nadam se da razumes sta hocu da kazem?
I jos nesto, mislis li ti da je njegov razvod resenje? Odnosno, mislis li da bi nasa veza uspela kad bi se on razveo? Ja se plasim da bi to otvorilo nove probleme..[/QUOTE]



mislim da si u zabludi...nisi mogla imati ljubav, nežnost, brigu ako je on posle te brige o tebi išao svojoj ženici.....čim te ostavljao samu i " zbrinutu ".....
naravno da raskorak nije rešenje za tebe...
ako bi se on razveo vaša veza bi možda imala šansu da uspe, ne mora da znači da bi tako bilo...ali bi to bio bar pokušaj...ovako je otužno....
ma koje nove probleme.....ako je nesretan u braku nek se razvodi i bez tebe....nek bude čovek prema svima....
plašim se da je to golo zamajavanje....odlepi se od njega i nađi nekog slobodnog...ko će više da te voli i poštuje....ima mnogo dobrih momaka oko tebe....a oni su sami i spremni sve da daju...razmisli...što da se zadovoljavaš polovičnim rešenjem?
 
A cekaj Mikice, zasto ocekujes da ce se javiti?
I zasto da se javi kad to nista ne resava?
Jeste da boli, ali je korisnije da se ne javi.
Zar ne?[/QUOTE]

Znam gde mi je mesto, ja sam ta koja se kasno pojavila, ja sam ona druga, ocekujem da se javi jer mnogo toga imamo jedno drugom da kazemo. Od svih obecanja najbitnije je ono koje je poslednje - da pojasni ko sam ja - sta mu je to trebalo jer on ima sve.
On mi je i dalje drag (znam gde mi je mesto) ali on to ne sme ponoviti nikada i nikome. Da pokusam da mu pojasnim kroz sta sam prosla i jos uvek prolazim, i on je covek od krvi i mesa i on u grudima ima srce razumece (bar se nadam). Ili ja njega toliko idealizujem da to prelazi u NENORMALNO stanje.
Ponavljam AKO ZNAM DA JE ON SRECAN I JA SAM.
 
Ja bih na tvom mestu okrenula ledja za sva vremena.Bolno,ali je trenutak,voli prvo sebe,ne dozvoli da ti zivot bude zavistan od bilo koga,budi svoja,okreni se...bices postepeno svakim danom dalja od ocaja,kazi sebi da mozes...a mozes....
 
merlinka:
e jašto dalje iz te depre i pasive...
malo u život.....
nisu oni jedini i od zlata......
što reče Betty: ŠTO SE MUČITE SA LUZERIMA...AAAAAAA

ma Betty kaže: DELETE, i to smesta! Iz telefona, i iz glave ;) To je korak no. 1 ...posle je sve lako :D


I koji moj q s oženjenima....ajde da ste vi udate, pa da je sapunica, nego - tuga. :?
 
Moja ljubav bila-ustvari jos jest zabranjena!!Vjeruj mi nije lako-ti gledas njega kraj nje,njegov osmijeh pripada njoj,njegovi poljubci su njeni-ona izlazi sa njim,on sa njom prica o svemu-a ja to sve sam gledam i sutim!!Nije fer,to prokleto boli-jer neko drugi zeli tvoju ljubav a ja to sve odbijam!A on mene gleda kao prijateljicu-ono zezamo se a ja moram "glumiti" da meni nije do njega stalo..................i tako to je trajalo skoro 3 godine! I onda jednostavno,niotkud moja ljubav je polahko pocela da blijedi,nisam toliko cesto mislila na njega-vjeruj mi ne znam kako mi se to desilo,ali mi je drago da jeste!!Njih dvoje su jos u vezi-ali sada mi ne smeta toliko kada ih vidim zagrljene ili kada sjede do mene u kaficu!Samo znam da sam naucila da nekada treba jednostavno znati odustati-i evo danas sam sretna bez njega,sa osmijehom na licu!Pozdrav!!! :) :)
 
Nedodirljiva88:
Moja ljubav bila-ustvari jos jest zabranjena!!Vjeruj mi nije lako-ti gledas njega kraj nje,njegov osmijeh pripada njoj,njegovi poljubci su njeni-ona izlazi sa njim,on sa njom prica o svemu-a ja to sve sam gledam i sutim!!Nije fer,to prokleto boli-jer neko drugi zeli tvoju ljubav a ja to sve odbijam!A on mene gleda kao prijateljicu-ono zezamo se a ja moram "glumiti" da meni nije do njega stalo..................i tako to je trajalo skoro 3 godine! I onda jednostavno,niotkud moja ljubav je polahko pocela da blijedi,nisam toliko cesto mislila na njega-vjeruj mi ne znam kako mi se to desilo,ali mi je drago da jeste!!Njih dvoje su jos u vezi-ali sada mi ne smeta toliko kada ih vidim zagrljene ili kada sjede do mene u kaficu!Samo znam da sam naucila da nekada treba jednostavno znati odustati-i evo danas sam sretna bez njega,sa osmijehom na licu!Pozdrav!!! :) :)

VERUJEM U TO, DRUGI NACIN NE POSTOJI.
 
topmodelsica:
Jaki su i djavoli.
Kao osrednji klošar, malo prosed... I prostar...
Na uglu sam zastao sam...
Ne tako dobar oktobar...
I misli sve... U "ruskom štimu"...
A onda shvatih, na prepad... Da te volim, ko nekad...
Vreme samo raspiruje plam?
U meni "miholjsko leto"... To prkosno sunce pred zimu...


.........................a IPAK....i OPET.....DOK POSTOJI SRCE........................... :oops:
 
Pazi, mi ljudi se razlikujemo od ostalih po tome sto imamo razum. To znaci da imamo slobodu da sami donosimo odluke koje su u nasem interesu. Osecanja su ok, ali samo kada odgovaraju tvojim pravilima. Nemoj da dozvolis da robujes tim instinktima i budi jaka. Najlakse je reci da je to tesko i odustati! Ti odlucujes o svom zivotu, ne tvoja osecanja!
 
Zivot je more:
Kao osrednji klošar, malo prosed... I prostar...
Na uglu sam zastao sam...
Ne tako dobar oktobar...
I misli sve... U "ruskom štimu"...
A onda shvatih, na prepad... Da te volim, ko nekad...
Vreme samo raspiruje plam?
U meni "miholjsko leto"... To prkosno sunce pred zimu...


.........................a IPAK....i OPET.....DOK POSTOJI SRCE........................... :oops:
Ne mozesh me lechiti al me mozesh sprechiti. :D
 

Back
Top