Sljiva

Ne volim sljive, i bude me blam kad se desi dva put godisnje da imam sljivu. Mislim ne blam al me nervira sto svako bulji u to kad prica sa mnom...Ne znam sto mislite da je to klinacki :roll: Dodje jednom nas kolega na posao sa sljivom izmedju ramena i pocetak vrata...Pitamo sta mu je to ;) a on kaze usisao ga sin na slamcicu- rece mrtav hladan... 8-) mi :roll: :-D
 
Volim ujed il dva... Retko ujedam, dodushe - samo kad me lepo zamole ili kad mi stanu na zzulj.... A sljive, nisam ih nikad volela.... Ima i inspirativnijeg voca. Zarastam danima. Shta cu kad sam pichkasta.
 
Naslov teme me podsetijo na ovu pesmu: " I u sumi i na njivi i na travi i na sljivi i kad sam s tobom i kad sam sam tarararam...joj sto volim taj keks". :lol: :lol: :lol:

Pomislih, da ima ova pesmica veze sa temom, da se i ja ukljucim...al ebga nema.... :oops: :lol: :lol: ;-)


Da ...i ne volim... :roll: to je za klince...iskusni rade to na prefinjen nacin .... :lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D


Ne volim .... ružno mi je .... ne vidim draž u tome.
 
Joa secam se jednom da mi je decko napravio sljivu a da ja nisam za to ni znala he,he,he,....:lol:sta ces bila mala neiskusna nisam imala pojma da se tako pravi a bas mi je prijalo.A kad je majka videla poooooludela!Jadna dobro nije slog dobila na foru kako li sam te dete to vaspitala.Ali ni dan danas mi nije jasno zasto joj je to toliko strasno.:shock:
 
samuilov:
Joa secam se jednom da mi je decko napravio sljivu a da ja nisam za to ni znala he,he,he,....:lol:sta ces bila mala neiskusna nisam imala pojma da se tako pravi a bas mi je prijalo.A kad je majka videla poooooludela!Jadna dobro nije slog dobila na foru kako li sam te dete to vaspitala.Ali ni dan danas mi nije jasno zasto joj je to toliko strasno.:shock:
A jednom je meni ostala modrica na usni (i njemu. uopste mi nije jasno kako se to desilo, mada, svasta moze da se desi kad si smotan...). I nije to moglo da se sakrije, naravno. Lepo ja to objasnim mami, a ona ce "Pa, dobro, deco, molim vas, nemojte da se ujedate..." :D
 
Snezna_kraljica:
Da li volite da vam partner ostavi sljivu na vratu, ili to smatrate klinackim?
Da li volite da ostavljate sljivu?
Ako je vec "steknete", na koji nacin je krijete, ako je uopste krijete?


Oduvek mi je bilo zanimljivo da gledam violiniste ili violiste, cija sljivica potice od visesatnog vezbanja... :D
El te neko od onda? Ili si jos uvek nevina?
 
Snezna_kraljica:
A jednom je meni ostala modrica na usni (i njemu. uopste mi nije jasno kako se to desilo, mada, svasta moze da se desi kad si smotan...). I nije to moglo da se sakrije, naravno. Lepo ja to objasnim mami, a ona ce "Pa, dobro, deco, molim vas, nemojte da se ujedate..." :D
:) ... Beba Slatka... ona je, da tako kažem; takav vetar, takav vihor,
tako zaljubljena glava, glavica bujna i osebujna, stalno traži dragana (ili Mladog gorana, čak ),
samo ljubav u svom srcu traži! To je njena FIKSna ideja!

Ja je bajkama mamim i umirujem, i te kako je umirujem... i mamim.
Zlato mamino. Ušljivkano. Svo :)
 

Back
Top