DRUGARSTVO ILI MNOGO VISHE.....

looodica

Buduća legenda
Poruka
34.720
Sa kojom osobom sa foruma biste mogli da budete drug ili neshto mnogo vishe....ajd da vas cujem sada ako imate mooda...ali samo iskrene odgovore molim .....nema cile mile:P



Evo poshto ja lichno otvaram ovu temu recitju svoje mishljenje........

Sa whiteom bih mogla mnogo shta vishe ali mogu retji da mi je jedan od najgotivnijih osoba ovde na forumu i nadam se da tjemo se upoznati licno i ostati jako dobri prijatelji:D

Shto se tice jacq mnogo dobar drug a takodjer Psiho,Milance i minom .
hmmmmmm Mare jare shto voli pare......moj mali hvalish....njega gotivim ali na neki poseban nachin:P mogla bi da se druzim sa njim mada se jadan drugome bash i ne svidjamo;)


E takoC dosta za sada:)
 
Ludice, ja zelim tebe i jedino tebe!
Znam da ne smem mnogo da ocekujem, znam da mi ostaju jedino ti... bludni snovi....
Eh... Kad samo pomislim, kad me oblije znoj kad se setim tvojih zanosnih grudi, tvojih cvrstih butina, tvog neznog stomaka,... nasih dodira, nasih setnji pored reke. Samo kad se setim!
Ludice moja slatka! Vicem, urlam, dozivam te iz sve glasa, ali moje vapaje ne slusas ti, vec komsije kojima je ionako preku.rcila galama iz moje sobe. Spustam ruke nize, oberucke prihvatam svoje golemo spolovilo.... LUDICE!!! LUDICE!!!
 
levrone:
Ludice, ja zelim tebe i jedino tebe!
Znam da ne smem mnogo da ocekujem, znam da mi ostaju jedino ti... bludni snovi....
Eh... Kad samo pomislim, kad me oblije znoj kad se setim tvojih zanosnih grudi, tvojih cvrstih butina, tvog neznog stomaka,... nasih dodira, nasih setnji pored reke. Samo kad se setim!
Ludice moja slatka! Vicem, urlam, dozivam te iz sve glasa, ali moje vapaje ne slusas ti, vec komsije kojima je ionako preku.rcila galama iz moje sobe. Spustam ruke nize, oberucke prihvatam svoje golemo spolovilo.... LUDICE!!! LUDICE!!!



opalaaaaaaaaaaa vidi vidi ti njega ccccccccccc......no coments:D
 
levrone:
Ludice, ja zelim tebe i jedino tebe!
Znam da ne smem mnogo da ocekujem, znam da mi ostaju jedino ti... bludni snovi....
Eh... Kad samo pomislim, kad me oblije znoj kad se setim tvojih zanosnih grudi, tvojih cvrstih butina, tvog neznog stomaka,... nasih dodira, nasih setnji pored reke. Samo kad se setim!
Ludice moja slatka! Vicem, urlam, dozivam te iz sve glasa, ali moje vapaje ne slusas ti, vec komsije kojima je ionako preku.rcila galama iz moje sobe. Spustam ruke nize, oberucke prihvatam svoje golemo spolovilo.... LUDICE!!! LUDICE!!!
al'sam se napal'la bas sam se napal'la :-D
 

Back
Top