kako izaci iz 11 nivoa igre hitmen 2

  • Začetnik teme radehitmen
  • Datum pokretanja
To nije klinac,nego vec odrastao covek,ali posto ti tvoji iz agencije nisu imali druge slike,onda ga prikazuju kad je bio mali.On se nalazi u podrumu,moras prvo uci Loundry Service,i videces jedan otvor,tu pobacaj svo oruzje,ono ce otici u podrum.Zatim mozes proci kroz detektor metala,ali cuvari ti nece dati da odes liftom,tako da tu moras da bezis i primis koji metak.Onda udjes negde u podrumu u neku sobicu sa ves masinama i tu ce ti biti oruzje.Pokupi bilo sta,zato sto ce ti poceti dolaziti na vrata.Kad ih poubijas,idi niz neke stepennice prema dole,koliko god mozes,i videces tog garija sto treba da ubijes kako sedi za kompjuterom.Ubij ga kako hoces i zavrsio si misiju. :twisted:
 
Andrej,uopste ne mora da popije metak.Tu postoji diverzija.Udjes u jednu sobicu gde je raznosac pizza roknes ga i uzmes mu odelo.Ostavis negde oruzije i prodjes kroz detektor metala.Ako si ga ubio,misija nije zavrsena,vec covek mora negde da izadje.Ako nece na vrata onda ne znam gde.....
 
JAo da,zaboravio sam,davno sam igrao igru,tako da se nisam mogao setiti tacno,u pravu si.A raznosaca pica je najlakse ubiti kad udje u WC,pa na oglasniku kazu da treba da se isporuci pizza za tog garija,i kad mu odneses pizzu ubijes ga.To bi trebalo da bude to.Ali pre svega,kao sto sam vec rekao,mora da pobaca svo oruzje kroz onaj otvor,nema veze ako je u odelu pizza raznosaca,ako ima oruzje kod sebe detektor za metal ce se aktivirati.......
 
Jao da,zaboravio sam,davno sam igrao igru,tako da se nisam mogao setiti tacno,u pravu si.A raznosaca pica je najlakse ubiti kad udje u WC,pa na oglasniku kazu da treba da se isporuci pizza za tog garija,i kad mu odneses pizzu ubijes ga.To bi trebalo da bude to.Ali pre svega,kao sto sam vec rekao,mora da pobaca svo oruzje kroz onaj otvor,nema veze ako je u odelu pizza raznosaca,ako ima oruzje kod sebe detektor za metal ce se aktivirati.......
 

Back
Top