Gde biste voleli da vam je Mesec?

Moj mesec je u skorpiji, a mom dragom je u jarcu.Sad ja ne mogu mnogo da pricam na temu o tome da li volim sto je u skorpiji, jer ne znam ni sta mesec u skorpiji sam po sebi donosi (moracu malo da procesljam po netu da vidim).Posto vidim da ovde ima onih koji imaju mesec u jarcu, zanima me da li je tacno da mesec u jarcu donosi, malo povucene ljude.Moj dragi je dosta cutljiv i u nekom svom svetu, a i nije bas da je vican u pokazivanju emocija, a daleko od toga da ih nema.jednom davno mi je neko rekao za ljude sa mesecom u jarcu da su takvi, pa me zanima da li to vazi i za avs ostale koji imate mesec u jarcu.
 
Mjesec u Jarcu donosi prije svega hladnocu i ljude koji stoje cvrsto na zemlji. U ovom znaku je u izgonu To zasigurno nije neko ko je mnogo emotivan i lako pusta suzu- naprotiv! Takvim ljudima,da bi im se priblizio nije dovoljno da im se umiljavas, budes fin i dobar. Na to ne padaju - oni gledaju koliko si pouzdan, sta imas da das - konkretno i dosta drze do tradicije. Ne vole javno da pokazuju emocije, ali kad se to desi onda su potpuno iskreni. Jako pouzdani! Kad zadobijes njihovo povjerenje to je zaista uspjeh i naravno, nemoj ni da pokusavas da ih prevaris nakon toga!!! Skloni su povlacenju u sebe, cesto depresivni, zatvoreni....
 
Algol:
Mjesec u Jarcu donosi prije svega hladnocu i ljude koji stoje cvrsto na zemlji. U ovom znaku je u izgonu To zasigurno nije neko ko je mnogo emotivan i lako pusta suzu- naprotiv! Takvim ljudima,da bi im se priblizio nije dovoljno da im se umiljavas, budes fin i dobar. Na to ne padaju - oni gledaju koliko si pouzdan, sta imas da das - konkretno i dosta drze do tradicije. Ne vole javno da pokazuju emocije, ali kad se to desi onda su potpuno iskreni. Jako pouzdani! Kad zadobijes njihovo povjerenje to je zaista uspjeh i naravno, nemoj ni da pokusavas da ih prevaris nakon toga!!! Skloni su povlacenju u sebe, cesto depresivni, zatvoreni....

pa ja se rasplacem za minut - na tuzan film, na zivotnu bedu i socijalnu nepravdu, na bolesne stare ljude, na tuzne napustene zivotinje.
 
pa ne govorim samo o sebi. imamou astrocentru tetu koja je bik sa mesecom u jarcu, bas nedavno smo se nas 2 rasplakale na neke zivotne slike i svi su nas belo gledali. kao sto rekoh - osetljivi smo na pogresne stvari, to je problem meseca u izgonu - kao sto je problem svake planete u izgonu.
ne smaram - objasnjavam.

ako ti ne shvatas razliku o kojoj govorim, ostani po strani i saslusaj sagovornika, to je osnovna kultura.
 
Mjesec u Jarcu ne znaci bas da je osoba od kamena. Naravno, ako je neko, lupam, dupli Rak sigurno ce se lako zaplakati, a djelovanje mjeseca ce se odraziti u nekom drugom smislu. Jedan jedini aspekt moze da promijeni sve, zato se sve mora uzeti u obzir. Uopstavanje u astrologiji ne dolazi u obzir!
 
Pa upravo tako - kada je Mesec u izgonu osoba na pogresnom mestu, u pogresno vreme ispoljava emocije, u pogresnim stvarima - netipicnim - to i jeste smisao "izgona".
Nisam ja osporavala to sto si ti napisala, sve je to ok, nego se samo nadovezala na tvoj opis i iz svog ugla i iskustva jer tome i sluzi forum.

Koga ove prepiske "smaraju" neka ne cita, nekima ce biti zabavne ili korisne. Sve je stvar slobodne volje i niko nije osudjen da boravi ovde. Eto, sad se moj Mesec u Jarcu osetio nagrdjen pa se brani, iako zapravo :roll:
 
Algol:
Mjesec u Jarcu donosi prije svega hladnocu i ljude koji stoje cvrsto na zemlji. U ovom znaku je u izgonu To zasigurno nije neko ko je mnogo emotivan i lako pusta suzu- naprotiv! Takvim ljudima,da bi im se priblizio nije dovoljno da im se umiljavas, budes fin i dobar. Na to ne padaju - oni gledaju koliko si pouzdan, sta imas da das - konkretno i dosta drze do tradicije. Ne vole javno da pokazuju emocije, ali kad se to desi onda su potpuno iskreni. Jako pouzdani! Kad zadobijes njihovo povjerenje to je zaista uspjeh i naravno, nemoj ni da pokusavas da ih prevaris nakon toga!!! Skloni su povlacenju u sebe, cesto depresivni, zatvoreni....
Jeli ove karakteristike vaze i za one sto im je mesec u ovnu?
 
Mady:
Pa upravo tako - kada je Mesec u izgonu osoba na pogresnom mestu, u pogresno vreme ispoljava emocije, u pogresnim stvarima - netipicnim - to i jeste smisao "izgona".
Nisam ja osporavala to sto si ti napisala, sve je to ok, nego se samo nadovezala na tvoj opis i iz svog ugla i iskustva jer tome i sluzi forum.

Koga ove prepiske "smaraju" neka ne cita, nekima ce biti zabavne ili korisne. Sve je stvar slobodne volje i niko nije osudjen da boravi ovde. Eto, sad se moj Mesec u Jarcu osetio nagrdjen pa se brani, iako zapravo :roll:

jbt, ne smaras me toliko da ne mogu da te citam, opusteno. samo ti objasnjavaj, al citiras celo objasnjenje vezano za mesec u jarcu da bi rekla "e ja ipak placem"; a dobro znas da je lik dao generalno tumacenje za mesec u jarcu i da su iskljuceni ostali faktori iz price.
 

Back
Top