Gde biste voleli da vam je Mesec?

Mady:
ja ne bih svoj mesec u jarcu menjala ni za sta - kompenzuje neke njegove kvalitete venera u skorpionu koja je u aplikaciji orbisne prirode riba ka neptunu. ne bih u biku - vuce u gojaznost, u ribama - na slatko, u lavu nadjacava ego, u ovnu je agresivan toliko da je naporan i smaraaa, u blizancima dvolican i povrsan, u vodoliji najmanje okrenuti svojima dok ce za prijatelje i ostale dati sve do poslednjeg dinara..., u devici ako se bavi kucom to ide do terorisanja ukucana. ajd' strelca necu da diram jer kada ga vratim za ajanamshu pada mi u strelca. u raku necemo polemisati o kvalitetima ali kako mi je vec tu asc bilo bi previse da je i mesec - bila bi prava majcica svima oko sebe.

Ko bojagi :p :p :p

Sta bi ti dala da ti je luna u strelcu kao meni! :lol:
 
ostao si ti uskratjen za mnogo toga
01.gif
 
"Mesec u Jarcu - bas sam juce dobila "kompliment" jbt koji si ti zid imas li emocije uopste.....ubija me.... hocu mesec koji zna da ispoljava emocije...."

ово не може бити истина. мени је Месец у јарцу, али емоција имам на претек, тако да бих могла и да поделим вишак. У занаку сам лав, у подзнаку такође јарац.
 
Proleće:
"Mesec u Jarcu - bas sam juce dobila "kompliment" jbt koji si ti zid imas li emocije uopste.....ubija me.... hocu mesec koji zna da ispoljava emocije...."

ово не може бити истина. мени је Месец у јарцу, али емоција имам на претек, тако да бих могла и да поделим вишак. У занаку сам лав, у подзнаку такође јарац.

Verujem da imas emocija na pretek, imam ih i ja, ali drugim ljudima verovatno tako ne delujes.. Zato svi misle da Mesec u Jarcu emocija nema, a on ih samo ne ispoljava onako kako to drugi cine... a u stvari smo jako ranjivi zar ne? ;-) Pozz!
 

Back
Top