kupaci kostimi

Mama mi je juce poklonila jedan slatki plavo-zeleno-zuti, sve sa suknjicom...
Bas mi se dopada... :P

Inace, imam dvodijelne - crni, plavi, zeleni i crni sa ljubicastim prelijevajucim prugama...
Jednodijelne - crveni i zeleni...
Imam jos jedan dvodijelni sareni, ali ne znam gdje su mi gacice... :roll:
 
uzasne ste!!!ja ima tri dvodelna i sva tri sam kupima prosle godine kako bre imate toliko kupacih???
inace su roze,pistaci zeleni i crni sa sarenim rubovima
a imam i vatreno crveni tj kao ima neka vatra napred jednodelni to mi je za zavodjenje instruktora aquagyma:lol:
 
Znas kako? Sad cu ti kazem... :lol:
Crni ddvodijelni i zeleni jednodijelni donijela mi je sestra iz Danske...
Zeleni dvodijelni je poklon od jedne, a plavi dvodijelni poklon od druge prijateljice...
Crveni dobila od komsinice Ljube...
Ja kupila samo dva... :P
 
Angazuj rodbinu, mada je ne volim da mi neko kupuje kupace, retko potrefe boju. Mama mi poklonila neki teget bikini, ali nije to u mom fazonu, cudno mi stoji. Ja sam perfekcionista u izboru kupacih kostima, mora sve da bude na svom mestu i da nista ne ispada i ne pomera se pa su moje potrageza njim duuugotrajne
 
Имам два купаћа, (трећи, једноделни, не носим на море, он ми је само за затворени базен), један је шарени, а један јарко жути, и оба су прошлогодишња, ове године немам потребу да купујем нови.
Ианако носим само доњи део, а горњи стално држим на штрику да избледи једнако као доњи, за сваки случај, ако ми затреба...
 
Gazdarica:
Mama mi je juce poklonila jedan slatki plavo-zeleno-zuti, sve sa suknjicom...
Bas mi se dopada... :P

Inace, imam dvodijelne - crni, plavi, zeleni i crni sa ljubicastim prelijevajucim prugama...
Jednodijelne - crveni i zeleni...
Imam jos jedan dvodijelni sareni, ali ne znam gdje su mi gacice... :roll:

Mozda ce neko da ti peva..od Goge pesmu : Gacice...a ti se seti texta:-)

Danas sam videla sladak tirkizni, i devojka kaze..ne moze da se proda...uhhh... pa me meri onako i gleda ocima, a ja produzila... Ok, necu ja da probam "na golo", ali bar da odem u kabini da pogledam, a ne pred svima me merka .. uzas :-(
 
Evo i ovde da pitam, ima li ko ovakav gornji deo kupaćeg?

Kupaci-kostimi-B-Underwear-883.jpg


Zanima me koliko je stabilan, spada li...? Ne bih da naidje talaščić i da ga odnese, slab sam plivač, ne mogu da ga jurim.
 
Evo i ovde da pitam, ima li ko ovakav gornji deo kupaćeg?

Kupaci-kostimi-B-Underwear-883.jpg


Zanima me koliko je stabilan, spada li...? Ne bih da naidje talaščić i da ga odnese, slab sam plivač, ne mogu da ga jurim.
Неће ти спасти, само што је ово купаћи за мање груди, чврсте и високо постављене, ако имаш опуштеније или веће груди дјелује бапски, усијеца се.
Ал спасти неће. Мислим да се већином копчају на леђима, али и то можеш лако подесити.
 
Имам два купаћа, (трећи, једноделни, не носим на море, он ми је само за затворени базен), један је шарени, а један јарко жути, и оба су прошлогодишња, ове године немам потребу да купујем нови.
Ианако носим само доњи део, а горњи стално држим на штрику да избледи једнако као доњи, за сваки случај, ако ми затреба...

opaaaa, jel i danas isto radis :per:
 
Evo i ovde da pitam, ima li ko ovakav gornji deo kupaćeg?

Kupaci-kostimi-B-Underwear-883.jpg


Zanima me koliko je stabilan, spada li...? Ne bih da naidje talaščić i da ga odnese, slab sam plivač, ne mogu da ga jurim.

Ne moze da spadne, cak je stabilniji od klasicnog bikinija...ruku na srce retko vidjam da nekome super pristaje, to mu je jedina mana...

Licno uvek nosim dvodelne modele (nalik ovom leopardastom ispod) ali sam ove godine tako raspolozna za neki "modni" i jednodelni...volela bih da se odlucim za neki od ova dva modela pa da kombinujem sa postojecim...

calzedoniabeachwear201223_thumb.jpg
calzedoniabeachwear201234_thumb.jpg
 

Back
Top