trajno ispravljanje kose

Ne znam, meni kosa sija...Ne opada i prava je! Cetvrti mesec NEMAM nikakvih problema!
Inace, radi se na 6 meseci a posto meni raste prava kosa, rekli su mi da dodjem za godinu dana.
Doduse, ako ne bude prava nakon 6 meseci, otici cu na ispravljenj korena, bez razmisljanja!
To su moja iskustva...Nemam razloga da lazem i da reklamiram ljude, nemam APSOLUTNO NISTA od toga! Uostalom, par ljudi sa ovog foruma me i LICNO poznaje, pa .... mogu vam i oni reci kakva mi je kosa :)
 
Usamljena mala:
Ne znam, meni kosa sija...Ne opada i prava je! Cetvrti mesec NEMAM nikakvih problema!
Inace, radi se na 6 meseci a posto meni raste prava kosa, rekli su mi da dodjem za godinu dana.
Doduse, ako ne bude prava nakon 6 meseci, otici cu na ispravljenj korena, bez razmisljanja!
To su moja iskustva...Nemam razloga da lazem i da reklamiram ljude, nemam APSOLUTNO NISTA od toga! Uostalom, par ljudi sa ovog foruma me i LICNO poznaje, pa .... mogu vam i oni reci kakva mi je kosa :)


A nisam pročitala koliko košta taj tretman?
 
9. jula ove godine u istom salonu sam uradila upravo to TRAJNO ISPRAVLJANJE KOSE. Moja kosa je nekada bila jako gusta i jako loknava, a od feniranja 3 puta nedeljno dosla sam do toga - proredjena i za malo pa loknava. Znaci najgora varijanta, ni tamo, ni vamo. Uradila sam isto i potvrdjujem u potpunosti sve sto pise na sajtu, osim da kosa ne opada. Opada, opada, ali i raste. Ipak, ima izuzetan sjaj koji se mora odrzavati pranjem kose na dnevnom nivou a sto nije tesko s obzirom da nema feniranja i kosa se samo prosusi fenom. Duzina moje kose je do ramena i tretman kose me je kostao 40 evra.
 

Back
Top