OMILJENI ILI NE?

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Zašto su neke osobe omiljene i uvek imaju oko sebe gomilu udvarača/udvaračica, a neke nisu?

d025.gif
 
to je kao ono pitanje: kako to da su uvek lepe devojke same,a one manje lepe vecito imaju nekog pored sebe? pa sve je do sarma,definitivno. Neko unutrasnje znacenje je najbitnije. Bitnije i od lepote,dugih nogu.... Ako manje lepa devojka (po meni ne postoji ruzna devojka,samo one lepe i manje lepe) zraci necim,ako je duhovita,komunikativna...jos ako je nacitana pa ima nesto pametno i da kaze.....sigurno da ce privlaciti vecu paznju od neke vrhunske lepotice koja samo gleda u ogledalce i trcka u toalet da napuderise nos. Sarm je cudo. Mislim da je i kad su momci u pitanju slicna situacija (samo bez onog puderisanja :) ).
 
saljem ti poljubac a ti kako hoces...ali nemoj pogresno da me razumes...saljem ti ga prijateljski..mislim da smo se tako dogovorili i ja pri tome ostajem.

idem sad da se muvam sa komandosom...on je bolij frajer..(mada ne zna da postavi sliku na post pa ga jos nisam videla :-D )

odo da jedem tresnje
 
shaddow:
Zašto su neke osobe omiljene i uvek imaju oko sebe gomilu udvarača/udvaračica, a neke nisu?

d025.gif

hehe jako lepo pitanje

nemoras biti lep da bi imao puno udvaraca, obozavatelja, trebas imati ONO u sebi. Sto to "dizes" iznad i sto ti daje mogucnost da biras s'kim ces i kako sec da se druzis.
Za mene su te osobe jako cool
 
Moz da budes na 2 nacina omiljen... Svojim licnim kvalitetima koji impresioniraju te druge osobe... ako ih imas jel... I drugi je nacin da im se ucuris u guzu... neki vid povladjivanja i laznih komplimenata... I onda i oni tebe ko fol voledu...
 
Sarm,prica,dobrocudnost,veca komunikativnost,srdacnost,uspesnost i svestranost na drugim poljima,uvek nasmejanost,znanje slusanja drugih,predusretljivost,harizmaticnost.Po meni to je ono sto imaju osobe koje plene a po izgledu nije za ocekivati
 

Back
Top