moj PC se restartuje tek tako

branislav2209

Početnik
Poruka
1
Nov sam u ovom forumu a i sa PC-jem uopste.
Imao sam slicnih problema vec; tip koji mi je prodao PC je dosao, reinstalirao (uz objasnjenje da je virus u pitanju) - nije naplatio nista, ali mi nije bio uverljiv i evo ponovo, posle cetiri meseca.
Ne surfujem previse po mrezi; posecujem sajtove koji bi trebalo da su bezbedni, vezani su za nauku (fizika, astronomija...) i skolu (I'm a teacher, let's have no problems).
I dakle, masina mi kaze: prvo ono "send report/don't report" - I did not send!
onda click here i procitam: c:\windows\minidump\mini061406-02.dmp
c:\documents1\stefan\locals~1\Temp\WER1.tmp.dir00\sysdata.xml

error signature:
BCCode:d1 BCP1: 32F7585C BCP2: 00000002
BCP3: 000000000 BCP4: F6F25F30 OSVer: 5_1_2600
SP: 1_0 Product: 256_1

Nista mi nije jasno, a pitao sam i neke djake i ne samo djake.

Ovaj forum mi je nadam se, sansa da resim ovu nevolju.

Molim za pomoc i hvala svima koj pomognu!
 
Obichno za to se koristi debuger alatka, ili posaljes programerima iz Microsofta i oni iz tog koda uz pomoc njihovih programa saznaju sta je uzrok tvog problema. Stim sto ces morati da im platis ne znam tachno koju cenu za tu vrstu problema.

Znachi za to nemas odgovor, osim ukoliko nisi programer, "but, you are a teacher, sou'p let's have no problems" , jedino mozes da smanjis broj tih poruka sledecim setovanjem tvoga rachunara.

Start/Control Panel/System/Advanced/Eror Reporting/"Disable eror reporting, but notify me when critical erors ocurs"

Sachekaj jos malo, mozda neko zna vise...
Pozdrav.
 
Da ne bi postavljao novu temu, pitacu ovde.

Danas je racunar poceo da se restartuje sam od sebe.
Posle nekoliko restarta poceo je da mi izbacuje nesto ovako:

PAGE FAULT IN NONEPAGED AREA
ili
KERNEL STACK INPAGE ERROR

Pomislio sam da je virus pa sam ga skenirao u safe modu, sa avg, spyware dr , spybot i adaware.Nijedan nije nista nasao.
Pa sam probao da idem na system restore, ali kad god bi odabrao neki restore point on bi mi izbacio one poruke.
Nakon toga probao sam na restore u safe modu, na dan ranije, i restore je uspeo ali je problem ostao.
Pa sam restore point pomerio na nedelju dana ranije, ali se nista nije promenilo.
Sve se brze restartuje od dizanja sistema, tako da sam jedva uspeo ovo da napisem.
I ako je od neke koristi zone alarm stalno prijavljuje da dr watson zeli da se pokrene.
 
Ja mislim da je neki problem u Zone Alarmu, posto sam probao da ga uninstaliram i ne reaguje uopste.Ne reaguje ni kada idem preko Add/Remove programs.
Cak sam mu obrisao i exe file, ali on se ponovo dize posle restarta.
I stalno prijavljuje da drwatson zeli da se pokrene i ja idem na allow, i tako u nedogled.
 

Back
Top