Komedije

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
NAJSMESNIJI FILM koji je na vas ostavio jak utisak. Ovo nije postavljena tema iz nekog prostog razloga, nego da bih znao koji film da pogledam, posto se od ovih novijih filmova i nisam nesto preterano nasmejao.

Sta mislite za film TOP SECRET ?
 
aaaaa ako je to onaj stari film top secret, parodija ?,mozda sad ima neki rimejk? nema veze , pricacu o originalnoj verziji
.....pa, tada kad sam ga gledala (bila sam tinejdzerka ) bio mi je naravno najsmesniji film koji postoji...... i sve sam fore znala napamet ( kao i filmovi ima li pilota u avionu 1 i 2 )....
medjutim, danas mi taj film nije uopste smesan
sada ne mogu da se setim nekog filma koji mi je narocito smesan..........cek da vidimo :
bez traga (parodija sa majkl kejnom i ben kingslijem)
ice age 2
finding nemo :D :D........jbg ne mogu vise da se setim :|........kad se setim, azuriracu ;)
 
домаћи филмови:
:::::::::::::::::::::::::::
Лаф у срцу
Шећерна водица
Тесна кожа

Чаплинови филмови:
:::::::::::::::::::::::::::::::
Велики диктатор
Модерна времена
Златна грозница

Филмови Питера Селерса:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Инспектор Клузо (серијал)

Има ли пилота у авиону
 
Nitroglicerin:
NAJSMESNIJI FILM koji je na vas ostavio jak utisak. Ovo nije postavljena tema iz nekog prostog razloga, nego da bih znao koji film da pogledam, posto se od ovih novijih filmova i nisam nesto preterano nasmejao.

Sta mislite za film TOP SECRET ?

Parodija..Možda smešna u godinama od 15-20 a posle?

Film ŽURKA koliko god ga puta gledam svaki put se odvalim od smeha..
- POLICIJSKA AKADEMIJA I deo
- Filmovi Džeri Luisa iz mladjih dana
- Naravno serijal Pink Panter pa i ovaj novi sa Stiv Martinom
 
10021105041070575.jpg


Cista klasika,koja me dovede do suza svaki put kad je gledam.... :D
 
Dobro Monstrum i moze da prodje tu i tamo, a sto se tice Ljudi u Crnom manje komedije vise SF braca bluz ... onako.
Jeste li gledali film BEZ VESLA ??? sta mislite o njemu ?
 
neka dva ludaka, nalze staru mapu ...pa idu po to-zla pa nailaze u dzunglu a 2 tipa naoruzana do zuba posadili hektar marihuanu pa sa njima haos... provalise ih ...lom cirkus
 
Pa ovako nekada davno su na tv politici pustali opus filmova Abota i Kostela crno beli filmovi, po meni fenomenalni svi do jednog! Danas Dzim Keri je po meni neprevazidjen - Me, myself and Irene, Lazov- lazov na prvom mestu... Inace ne preferiram americke ofucane filmove pa tako ni komedije! Francuzi su po meni najbolji u komedijama - Posetioci I, II, III dovoljni su samo oni :lol:
 

Back
Top