Da li si za bananu sa slagom , ali slag cemo morati da pripremimo na licnu mesta

Nemanja 90:
Ja vec neko vreme citam desavanja na ovom forumu, ali se nisam mesao u razgovor(sta cu kad sam neiskusan). Ali sad stvarno ne mogu vise da verujem. Aco, jel si ti osamdeset drugo godiste ili ti nas sve ovde zayebavas? Ja tebe stvarno ne razumem. Ne zelim da se osecas uvredjeno, ali stvarno nemam reci za tebe. Jel ti citas svoje postove? Jel imas ti devojku?

Polako sine dok odrastes shvatices.
 
blacky333:
TVOJ PRILAZ JE BAS KULTURAN!?!

Da prilaz

Zdravo ja sam Aca
je bas kultivisan

na dalje da li ce i razgovor tj moja sledeca recenica biti takva sve zavisi od doticne.
Mogu da je pondim picem, mozemo lepo da razgovaramo a mogu i da joj recimo dam 10 dinara i kazem da me saceka iza coska (ovo naravno ako je ne kulturna).

Jednostavno ja smatram da je moj start Zdravo ja sam Aca kulturan i da ne izaziva nikog prema tome moje dalje ponasanje odgovara ponasanju doticne osobe. Za lepo ponasanje odgovaram lepim za ruzno ruznim, za lepu rec vracam lepu rec, za uvredu ponizavanje i spustanje na zemlju vracam istom merom i to sa sve kamatom i doprinosima.
 
thkickballs.gif
 
Nina_20:
pa ko te tera da prilazis takvim ribama? joj aco,dete,pa ima toliko bitnijih stvari u zivotu,a ti se frustriras oko ovakvih gluposti....

Mozda cu zvucati glupo. Ali kako da ja znam kakva je devojka kojoj prilazim.
Evo ti primer. Poznajem devojku (vese ni na telefon ne odgovara) godinama. Ni u jednom trenutku nije odavala utisak da je sponorska-fuksa. Oblacila se normalno cak sta vise skromno, ne mogu da kazem da nije lepa, ali po ponasanju, po oblacenju, po stavu daleko od jedne sponzoruse. Na kraju smo izasli. I onda se razocarala sto ja nemam kola i sto necu moci da je odbacim do kuce. I nije mi ovo prvi put da se tako zajebem, da startujem devojku koja ni po cemu ne lici na kucku i da se ispostavi da samo dobro zamaskirala.
 
tebe aco mora da je neka posteno ojadila! A sto kaze cLick-OR-Die,da imas neku spiku ni jedna te ne bi pitala za kola (mislim nijedna normalna). Ali kad malo bolje pogledam sta si do sad sve napisao,pa covece ako ti ovako smaras i devojke nije ni cudo sto ti traze kola,pare....gledaju zene za sta da se u'vate! Ajde de,de procitaj neku dobru knjigu,izbaci ta sranja iz glave,promeni nastup i javi nam se kad budes bio u srecnoj vezi,a banane koristio mozda za pravljenje vocne salate,a ne u te svrhe :)
 
Zdravo ja sam Aca
je bas kultivisan

na dalje da li ce i razgovor tj moja sledeca recenica biti takva sve zavisi od doticne.
Mogu da je pondim picem, mozemo lepo da razgovaramo a mogu i da joj recimo dam 10 dinara i kazem da me saceka iza coska (ovo naravno ako je ne kulturna).

Значи, на ''Здраво ја сам Аца '' постоје три опције: да попије пиће са тобом, да лепо разговарате, или да попије увреду??? Нема других опција???
А шта ако она НЕ ЖЕЛИ да прича са тобом, да пије пиће нити да се упознаје??? Онда је ''***** спонзоруша'' коју треба ''спустити'' увредом, а?

Прво, тај приступ је тотално пацерски. Само очајници прилазе са ''Здраво, ја сам тај и тај'', не верујем да би после таквог прилаза било која била заинтересована за неки разговор. А и зашто би? Само зато што си био културан? Да би био интересантан девојкама треба ти много више од културног ''Здраво''!

Мани се прилажења непознатим девојкама! Почни да се дружиш са другарицама са факса, са комшиницама, са некима које знаш одавно, којима не треба да прилазиш и да се трудиш да их шармираш.
Прво се само дружи, да научиш мало да се понашаш у женском друштву.....немој одмах ништа да муваш..пусти полако да се упознајете.....

Ти као само да тражиш разлоге зашто да мрзиш девојке!
 
Banana - muska stvar
Slag - he he he predpostavite

Da li je ovo dovoljno dobar nacin da se devojci kaze ni previse iskreno ni previse povuceno sta zelite od nje.

I da li bi ste vi (devojke) svatile da vam muskarac ovo kaze o cemu se zapravo radi.

JA kontam da bi to bilo savim OK, tako startovati devojku! Jedino je pitanje koliko brinu o kalorijama, mislim zbog banane sa slagom...:think:
 
Banana - muska stvar
Slag - he he he predpostavite

Da li je ovo dovoljno dobar nacin da se devojci kaze ni previse iskreno ni previse povuceno sta zelite od nje.

I da li bi ste vi (devojke) svatile da vam muskarac ovo kaze o cemu se zapravo radi.

ja zaista volim banane (nedvosmisleno) a da mi neki ogavni decko kaze tako nesto :( nemojte da se poredite sa bananamaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dash:
 

Back
Top