Kako ukinuti SRS?

paola:
Хвала на саветима, макар и од медиокритета, али моји ђаци су освајали и републичке и савезне награде на такмичењима... Али шта ја то вама, са малом сивом масом, причам? Твоје речи су речи бивших лоших ђака! Била би то освета бивших лоших ђака да сте бар мало моћнији. Овако, иза кога не стоји успех, има право да се блатом баци на сваког! То им је једино остало. Речник оскудан (50-60 речи) политичка острашћеност, тамне наочаре и мало белог праха и ето типичног поста као твој, Цокин, Паганинијев, сироте мале Таје.... Само напред! Г-ђа Паола спремно чека! Данас је настава бесплатна! Број слушалаца није ограничен! Нисам строга и толеришем глупа реаговања. Имам разумевања за такве, али без сажаљења за ваше ментално стање!

Ove tvoje postove bi trebalo dati mas medijima, posto javnost ima i te kako opravdani interes da zna kakvo im "kvalitetno" obrazovanje ima omladina. Citas li im "Mein kamf" na pocetku casa?
 
Alekasandar2:
Pera i njegovi su nas uveli u drzavu sa ustasama i muslimanim, da bio je ludak sto nije pravio veliku Srbiju.

Inace ideje Dz. Stjuarta Mila, su prevazidjene i on je bio teoreticar drustva koje nije nikada postojalo, a radio je u vreme apsolutnih monarhija i njegova dela su u danasnje vreme zastarela.
e jado

pera pravio jugoslaviju

i u istoriju se razumesh isto onoliko kao i u pravo i ekonomiju

:D tvoj biser je na drugom mestu bisera krstarice

"privatnicima bi dozvolio da imaju firme do 50-100 radnika, preko bi bile u vlasnishtvu drzave, jer su privatnici dokazali da neznaju da ih vode" :D
izjava odma posle On za sebe kaze Mi
:D :D

e komunjare komunjarske!
 
e pagane
kako smesh da pominjesh u prisustvo "pravoslavke" rech hriscanstvo i to bash danas kad chita svetu knjigu o isusovoj lozi i dr sheshelju koji je, preko merovinga, direktni njegov potomak :D

da dodam na predhodni post
"e komunjare komunjarske! i sektashke!" :D
 
serb_pagan:
on mozda jeste ali neki njegovi nisu...samo mene par pendrecenja nisu sprecili da se borim dalje za ideale liberalizma i demokratije..ako mislis da smo se posrali od pretnje nekog tamo fashiste onda imas potpuno pogresnu sliku o gradjanskoj srbiji ...
Србија грађанска? Хо,хо,хоо! Никада! То избијте себи из главе. Исувуше су Срби пропатили од те грађанске Европе да би још једном били насанкани! Весна пешић, Чедика... Јаке мустре. Они никада ни цензус неће прећи самостално. Могу бити само привезак неких патуљака и тако скупа прећи 3%. А то што си добио по леђима, мало је за такве идеје. Требало је више! Грађанска Србија, НВО, Сорош, Нато,... фуј! То наш народ зове правим именом ИЗДАЈА!
 
paola:
Србија грађанска? Хо,хо,хоо! Никада! То избијте себи из главе. Исувуше су Срби пропатили од те грађанске Европе да би још једном били насанкани! Весна пешић, Чедика... Јаке мустре. Они никада ни цензус неће прећи самостално. Могу бити само привезак неких патуљака и тако скупа прећи 3%. А то што си добио по леђима, мало је за такве идеје. Требало је више! Грађанска Србија, НВО, Сорош, Нато,... фуј! То наш народ зове правим именом ИЗДАЈА!

ponosan sam sto sam izdajnik takve,prostacko-divljacke,kafansku srbije...postoji jos jedna druga srbija,mnogo pametnija,tolerantnija i civilizovanija o kojoj ti nemas pojma..
 
Plava Bilja:
Oprosti mu, Boze, ne zna shta prica....... :roll:
Ima li veceg sadiste od tebe :confused:
Ne mozes da zines a da ne pomenes fashizam :twisted:
A propo toga, ovako bih to okarakterisala: Cega je puna dusha, i na usta izlazi 8-)
Ко о чему он о својој опседнутости ФАШИЗМУ! Он је у души фашиста чим нас толико гуши њиме! Знаш како је лопови се куну у слободу, ***** у поштење, а бивши фашисти у либерализам и антифашизам! Али, како је он осион и наметљив у свом бившем пороку, сумњам да се потпуно ослободио њега! Његов узор чедикица је шуровао са мафијом, посећивао их (незаконито!) у затвору, па био "велики" патриота и демократа, па сада је велики либерал и нуди Српској Рашкој области ("Санџаку") аутономију! А где ће да заврши, када му све пропадне, видећемо! Вероватно повратак диктатури и ФАШИЗМУ, од које је "бежао", палећи све за собом и пред собом, Скупштину и РТС!
 
paola:
Ко о чему он о својој опседнутости ФАШИЗМУ! Он је у души фашиста чим нас толико гуши њиме! Знаш како је лопови се куну у слободу, ***** у поштење, а бивши фашисти у либерализам и антифашизам! Али, како је он осион и наметљив у свом бившем пороку, сумњам да се потпуно ослободио њега! Његов узор чедикица је шуровао са мафијом, посећивао их (незаконито!) у затвору, па био "велики" патриота и демократа, па сада је велики либерал и нуди Српској Рашкој области ("Санџаку") аутономију! А где ће да заврши, када му све пропадне, видећемо! Вероватно повратак диктатури и ФАШИЗМУ, од које је "бежао", палећи све за собом и пред собом, Скупштину и РТС!
kako si lepo u nekoliko recenica sazela sve bljuvotine iz kurira,pressa,velike srbije i srpskog nacionala na jednom mestu...
 
Alekasandar2:
Prevod na Srpski: "Mene surova realnost i zdrav razum nisu sprecili da se borim za ideale liberalizma"

(skinuo sam vas sve sa liste nepozeljnih. Kakva ste vi razbibriga, Paola, u pravu si:) )
Па наравно! Уживај мало у њиховим бедастоћама и острашћеностима! Сами ти се сервирају као на волет! Твоје је само да их шутнеш у задњицу и да гледаш како лете и мадају у морални и логични политички глиб!
 
Alekasandar2:
Prevod na Srpski: "Mene surova realnost i zdrav razum nisu sprecili da se borim za ideale liberalizma"

(skinuo sam vas sve sa liste nepozeljnih. Kakva ste vi razbibriga, Paola, u pravu si:) )
Па наравно! Уживај мало у њиховим бедастоћама и острашћеностима! Сами ти се сервирају као на волеј! Твоје је само да их шутнеш у задњицу и да гледаш како лете и мадају у морални и логични политички глиб! Штета пропуштати то весеље.
 
paola:
Па наравно! Уживај мало у њиховим бедастоћама и острашћеностима! Сами ти се сервирају као на волеј! Твоје је само да их шутнеш у задњицу и да гледаш како лете и мадају у морални и логични политички глиб! Штета пропуштати то весеље.
radikali ko radikali..obozavaci terora i maltretiranja...pokvareni sadisti,koji su se jedino najogoljenijim terorom odrzavali na vlasti..pa se sad nadaju kako ce se vratiti i opet terorisati srbiju...kako cu vam se samo smejati kad opet ostanete kratkih rukava na sledecim izborima...
 
Alekasandar2:
Jeli Biljo, Sto je Pagana stiklica u bolno mesto odmah asocirala na sex?
Frojd bi imao stosta da kaze o liberalima :)

A ja to pricam svaki dan.


Liberalizam je bolest.
Неизлечива и селективно инфективна. Погађа пре свега дрогом ослабљен организам са ослабљеним имунитетом! Дијагноза ДР. Паола!
 
paola:
Неизлечива и селективно инфективна. Погађа пре свега дрогом ослабљен организам са ослабљеним имунитетом! Дијагноза ДР. Паола!

ma ti si gordana pop lazic,provalio sam te..uvek su ti puna usta droogeee kad ne znas sta drugo da kazes...ispusheno i neinteligentno
 
crow:
s kim se ti nosish jadnice? :D
osim shto non stop ponavljash da si prepametna, u tvojim postovima se nishta drugo ne vidi.

a radikal moze da bude samo osoba koja nije dovoljno pametna ili nije dovoljno psihichki zdrava

u tvom sluchaju, ovo prvo je prosek, ovo drugo... pa :) daleko od toga, shto je svakom chitaocu tvojih postova odmah jasno.

a najsmeshnije je shto ovde ima osoba koje bi i tebe da kopiraju :D
e to je dno dna.
Хвала лепо на овој оцени. Од кога је премного је! "Сам ли ово састави, или ти још неко помога"'? Не верујем да си сам. Мора да је још неко мало паметнији уз тебе!
 
Petar_FPN:
ma pagan,mislish da zna on sta je liberalizam?...chitao u kuriru.....
chovek zagrizen fashistickim idejama..tripuje se falangama i slicnim glupostima
Ево помоћи од Малог Перице! Он то, знаш, изучава на том његовом ФПН. То ти је она факс од угледа као и Факултет општенародне одбране, са којих излазе врхунски кадрови који Србију завише у црно!
 
paola:
Ево помоћи од Малог Перице! Он то, знаш, изучава на том његовом ФПН. То ти је она факс од угледа као и Факултет општенародне одбране, са којих излазе врхунски кадрови који Србију завише у црно!
moze jedino da ti bude krivo sto je decko politichki obrazovan i sto vidi dalje od svog nosa za razliku od vas..simpatizera neofashistichke SRS
 

Back
Top