Primedbe i predlozi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
o cemu ti pricas?
ko ne zeli da ih cita, jednostavno ce preskociti!

dajte, bre, pa covek nije masina
kakvo crno prebacivanje!
zna se kako se to radi
ako mnogo skrenemo sa teme treba je zakljucati
ili ako vec postoji ista - obrisati!
 
Ljudi...forum je u izuzetnom dobrom stanju. Posebno je dobro sto konacno imamo moderatora. Charger je sasvim OK!
Postove ne treba brisati,osim ako nisu extremno uvredljivi. Ni do sada nije bilo nekih velikh ispada sto se ponashanja tice,pa en verujem da ce ih biti i dalje.
Sve sto je potrebno jeste samo da se uskrati otvaranje slicnih tema...cesto cak i istih. Znaci Charger...to odmah zakljucavaj i brisi. Neka se gusteri svojom pamecu dokazuju na drugim forumima. :lol:
Mogu da vam kazem da smo forum za primer u odnosu na druge...mislim na forume na krstarici.
 
PLESsitnihDEMONA:
Postove ne treba brisati,osim ako nisu extremno uvredljivi. Ni do sada nije bilo nekih velikh ispada sto se ponashanja tice,pa en verujem da ce ih biti i dalje.
Sve sto je potrebno jeste samo da se uskrati otvaranje slicnih tema...cesto cak i istih. Znaci Charger...to odmah zakljucavaj i brisi. Neka se gusteri svojom pamecu dokazuju na drugim forumima. :lol:
Mogu da vam kazem da smo forum za primer u odnosu na druge...mislim na forume na krstarici.

Uvek se trudim da spojim postove umesto da ih brisem. Do sada sam jedino brisao kad u istom danu se otvore 3-4 nove teme sa nazivom "Petkovic pozvao sina u reprezentaciju"
 
Iz ovoga sto si napisao ne vidim nikakav predlog. Ti u stvari predlazes da sve ostane kako je bilo. "Zna se kako se to radi". Bas zato sto se zna kako se to radi postoji i ova tema: PRIMEDBE I PREDLOZI. A na moderatoru je da to usvoji ili ne. A i tema nije otvorena da bismo se medju sobom kritikovali ko sta i kako predlaze!
Dobro, gosn Ilicu
posto niosam dao adekvatan odgovor na temu
predlozite mod da ovaj post obrise, premesti ili prevede na odgovarajuci jezik!
 
Ti u stvari predlazes da sve ostane kako je bilo
pa cak i da sve ostane kako je bilo, bili bismo zlatni u odnosu na ostale podforume
iskuliraj malo
ovaj podforum je zaista odlican i bez vecih ispada
jedini problem je otvaranje istih tema vise puta
koji ce biti resen, posto smo dobili novog moda
koji je aktivan i voli fudbal za razliku od starog(do duse jos "aktivnog")
preterujete
"teme na engleskom"
"prevodi"
"premestanja"
zato sam napisao da se zna kako se to radi
a ne da komplikujemo stvari
 
svetu se ne moze ugoditi
a kamoli Srbima
nije mod tu da udovoljava
a u ostalom to nije ni moguce
uvek ce biti nezadovoljnih
mod je tu da koliko toliko uvede red
sto za sada odlicno funkcionise

a sto se konkretnih predloga tice
mislim da nam ne treba previse lepljivih
neka bude samo jedna za SP
a za pojedinacne utakmice mozemo otvarati "obicne"

ma sve jedno, kako god hocete
 
super sto si premestio ono
nego malopre je pisalo da postoje tri moderatora...
kao postao moderator onaj navijac sto je poslao jednu poruku i nije uclanjen ni 5 dana
al vise ga nema...ko ga je stavio..ne razumem
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top