Hrvati i ostali na ovom forumu bi trebali...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ХЕРЦ

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
322
Stvarno mi nisu jasni svi ovi hrvati (i "ostali") na ovom forumu tipa Coke itd. koji se konstantno protive srpskom nacionalizmu na sve i jednoj temi. Zasto vi momci (i curice) ne zapalite polako za hrvatsku i ne borite se protiv hrvatskog nacionalizma u zemlji koja je 95+% nacionalno cista, umesto da pametujete na srpskom forumu o stvarima u srbiji koja ima vise nacionalnosti od bilo koje drzave na balkanu.

Vasa borba protiv nacionalizma je ocigledno potrebnija u drugim drzavama i na drugim forumima.


p.s. https://video.google.com/videosearch?q=avoidable+war (Americka produkcija - da opet ne bude "srpska propaganda")
 
i mi??!:):):)
t_sajkaca.jpg
t_zastavica_srbija_b.jpg
 
Izvinjavam se zaboravili ste sad i nove Srpske neprijatelje

Ustase Vatikanske
Mudzahedini Bosnjaci stari
Slovenci, oni su jebeni i teski,
Sad i Dukljani u po Cetinja pjevaju, oprosti mi draga mati, doslo vrijeme Srbe klati

Tako ako je tip Srbin zelim da promjeni temu u

Kada ce Ustase,Mudzosi i Dukljani izaci odavde, a zaprijeti i Lalama , poput Canka,


Mislim nije prikladno, ovako samo Hrvate spominjati.

Promjeni to sinak, kopiraj ovo sto sam rekao
 
ХЕРЦ:
Stvarno mi nisu jasni svi ovi hrvati (i "ostali") na ovom forumu tipa Coke itd. koji se konstantno protive srpskom nacionalizmu na sve i jednoj temi. Zasto vi momci (i curice) ne zapalite polako za hrvatsku i ne borite se protiv hrvatskog nacionalizma u zemlji koja je 95+% nacionalno cista, umesto da pametujete na srpskom forumu o stvarima u srbiji koja ima vise nacionalnosti od bilo koje drzave na balkanu.

Vasa borba protiv nacionalizma je ocigledno potrebnija u drugim drzavama i na drugim forumima.

1- Neki Hrvati smatraju da mogu/trebaju pomoći pri pacifikaciji Srbije, barem po anketi nedavne Latinice...

2- Mnogi Hrvati ne misle oprostiti Srbima dok u Srbiji radikali dobijaju tako mnogo glasova, što je velika tragedija za njih jer će radikali dobijati sve više glasova

3- Dok su takvi kao Đapić na čelu raznih 'desničarskih' strančica u Hrvata, svaka borba protiv toga je suvišna :D :D
 
Nemam ja nista protiv da hrvati dolaze ovde, citaju, komentarisu...ali da budu dobri. Mene sa chata izbace iz Hr soba samo zbog nicka Srpkinja, ne stignem da kazem ni Zdravo, ali nema veze (vratim se ja sa drugim nickom pa napusavam HeHeHeHeHe).
Ali kad udju ovde siptari i pocnu da provociraju... e onda POLUDIM
 
Gucanin:
Kakva **** demokratija, nema od toga ništa, to je utopistička ideologija kao što je bio i komunizam. Kad čujem rečenicu "to je u interesu demokratije", mnogo me podseća na onu "čuvajmo bratstvo i jedinstvo kao zenicu oka svog".

Upravo tako. Posebno je zanimljiva ova naša "liberalna demokratija" u kojoj ne smeš ništa da kažeš, jer si odmah žigosan kao "protivnik slobodoumlja". Kakav paradoks.
 
MarijA`:
Nemam ja nista protiv da hrvati dolaze ovde, citaju, komentarisu...ali da budu dobri. Mene sa chata izbace iz Hr soba samo zbog nicka Srpkinja, ne stignem da kazem ni Zdravo, ali nema veze (vratim se ja sa drugim nickom pa napusavam HeHeHeHeHe).
Ali kad udju ovde siptari i pocnu da provociraju... e onda POLUDIM


Tako mlada a vec zeljna krvi. Strasno................... :) :) :)
 
hrvcro:
zasto ne ako vi mozete brijati po indexovom forumu zasto mi ne bi po krstarici
barem internet nema granica i slobodna je zona

Pa jest' ali ima jedna "caka". Mi kada odemo na www.index.hr pa pogledamo kakve se gluposti tamo pišu, kakvi su nick-ovi (Ustaša, Koljač, Ubica, Srbomrzac...) i kada nas "banuju" čim napišemo nešto... onda ubrzo odustanemo...
Ali, vi, vi koristite to što na našim forumima možete da pljujete isto kao i na vašima. To što vas banuju tek kada dobrano krenete da psujete i vređate...
Sa druge strane, interesantno je da sve češće dolazite ovde i pokušavate da nam plasirate neku svoju istoriju koju učite iz knjiga Mile Budaka i Franje Tuđmana...
 
DraGo70:
Pa jest' ali ima jedna "caka". Mi kada odemo na www.index.hr pa pogledamo kakve se gluposti tamo pišu, kakvi su nick-ovi (Ustaša, Koljač, Ubica, Srbomrzac...) i kada nas "banuju" čim napišemo nešto... onda ubrzo odustanemo...
Ali, vi, vi koristite to što na našim forumima možete da pljujete isto kao i na vašima. To što vas banuju tek kada dobrano krenete da psujete i vređate...
Sa druge strane, interesantno je da sve češće dolazite ovde i pokušavate da nam plasirate neku svoju istoriju koju učite iz knjiga Mile Budaka i Franje Tuđmana...

Mene su tamo dva puta "banirali", ali nisam tužan zbog toga, jer bar znam zašto su to uradili.
 
Pa kaj sad,ja si imam par kitova tu pri vami skojima se ponekad spominam,al su sad nekam zgibali.I nisam imal baš neku frku.Je da su mi par komada puta onak malo neki tipovi pročešljali po obiteljskom ženskom rodu ,al smo se sam zekali,ne.
E sad kaj se dotikavlje kaj je neko od vas bil šutnut sa nekog našeg foruma...ćujte kinfe tam se nemrete zekat sa Hrvatskom i Hrvatima onak kak se zekate sami sa sobom.
Mislim oprostite al mi cijenimo svoje i bog,a kak se vi odnosite prema sebi samima ,vaša stvar.Sam velim da to kod nas ne bu igralo.
Bok,dečeci i puce.
 
fosilvaso:
1- Neki Hrvati smatraju da mogu/trebaju pomoći pri pacifikaciji Srbije, barem po anketi nedavne Latinice...

2- Mnogi Hrvati ne misle oprostiti Srbima dok u Srbiji radikali dobijaju tako mnogo glasova, što je velika tragedija za njih jer će radikali dobijati sve više glasova

3- Dok su takvi kao Đapić na čelu raznih 'desničarskih' strančica u Hrvata, svaka borba protiv toga je suvišna :D :D

Hvala što nas prosvetljujete...
Ipak će da teramo po našem!
Znate za onu "Loše čini ko nikog ne sluša a još gore ko sluša svakog"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top