Referendum u Republici Srpskoj

Мене интересује кад ће Вама да испари из главе идеја о било каквом уједињавању и проширивању. Јел не схватате да таквим изјавама само стварате контра-ефекат !?!
Рецимо, ја РС желим пуним срцем независност за шта бих се и лично потврдио да јој допринесем !

Борите се за своју Слободу и оно за шта сте Праведно пред Богом крв лили ! Одавде ћете увек од доброг дела народа имати подршку !

P. S. Прво скочи па реци хоп
 
Zarathustra:
Мене интересује кад ће Вама да испари из главе идеја о било каквом уједињавању и проширивању. Јел не схватате да таквим изјавама само стварате контра-ефекат !?!
Рецимо, ја РС желим пуним срцем независност за шта бих се и лично потврдио да јој допринесем !

Борите се за своју слободу и оно за шта сте праведно пред Богом крв лили ! Одавде ћете увек од доброг дела народа имати подршку !

P. S. Прво скочи па реци хоп


Potpisujem..

Ako je vec rijec i postoji teoretska mogucnost nekog referenduma u RS, prije postoje sanse za nezavisnost nego za bilo sta drugo...
 
GZ:
Stani malo druskane... O kakvim ti puskama pricas.. Niko ovde nije to pominjao, vec se radi ako se ne varam o referendumu, koji ne podrazumijeva nikakvo naoruzanje niti vojnu opremu..
Puske si kao metaforu pogresno shvatio, jer nisam za njih, ali shvati da bilo koji dio zajednicke Bosne i Hercegovine se nemoze osamostaliti niti prikljuciti drugoj drzavi bez pobune druge dvojice a i puske su tad u moguce.
 
siticentar:
Referendumi su dozvoljeni damo republikama u svijetu izuzetak su bar sad zasad samo Ceceni, a ne i nasilno stvorenim djelovima drzava kao stoj je RS.
U RS-u su konstitutivni narodi Srbi, Bosnjaci i Hrvati i preglasavanje vodi novom ratu.
Када те ја НАСИЛНО СТВОРИМ па ћеш видиш насилно стварање багро МУХАМЕДАНСКА
 
siticentar:
Referendumi su dozvoljeni damo republikama u svijetu izuzetak su bar sad zasad samo Ceceni, a ne i nasilno stvorenim djelovima drzava kao stoj je RS.
U RS-u su konstitutivni narodi Srbi, Bosnjaci i Hrvati i preglasavanje vodi novom ratu.
Da a 1992 muslimani i Hrvati su mogli da odvoje Bosnu preglasavanjem Srba u skupstini BiH?
Onda je po tvojoj logici i BiH nasilno stvorena drzava,kao i Srpska.
Cecenija je republika Ruske Federacije i to je vec druga prica,jer kada bi Rusi dozvolili da im se odvajaju republike,sta bi ostalo od Rusije.
Neka neko u Americi pokrene pitanje odvajanja Kalifornije od ostatka USA,jer sta ce tako bogata drzava u federaciji sa Ajovom,Arkanzasom,Ajdahom,Vajomingom, i slicnim vukoje...ma na srednjem zapadu?Pojesce ga mrak,nece to ici tamo tako lako.
 
siticentar:
Ako nemas, toliko kulture i demokratskog dijaloga, da citas druga misljenja i ne vrijedjas nemoj ni da me citas.
Nazivas me svakako vec vise puta, zato odmakni prste od moje Drzave a i od mene.
МА ТИ СИ КОБИЛА! КОЈА ТВОЈА ДРЖАВА ПОБИЛИ СТЕ И ПОКЛАЛИ ХИЉАДЕ СРБА, МАЈМУНЕ ЈЕДАН.
СИЛОВАЛИ СРБКИЊЕ ПРЕД МУЖЕВИМА ЊИХОВИМ. ЗА ТО ИМА ДА ВАМ СЕ НАЈЕБЕМО МАТЕРЕ
МИ СРБИ СМО СЕ БОРИЛИ ЗА НАШУ СРБСКУ БОСНУ СЕЉАЧИНО, ДОСТА СТЕ НАС КЛАЛИ КОЊУ ГЛУПИ МАЛОУМНИ
 
Haller:
Slazem se da treba postovati svako misljene i stvarno ne treba toliko vredjati. Ali ja nisam zvao bosnjake da niti bilo koju drugu "naciju" da o tome raspravljaju vec samo SRBE jer je ovo pitanje SRBA u republici SRPSKOJ
Ja tebi nista nisam ruzno rekao bez obzira sta si napisao, niti bilo kome bez obzira na misljenje, nemoze ni jedno statusno pitanje na bilo kom dijelu Bosne i Hercegovine proci a da se ne tice svih njenih naroda i gradjana, a svako od nas treba da razmisli da li je nesto legalno i bez krvi moguce uraditi i diskutovati po tom pitanju.
 
siticentar:
Ja tebi nista nisam ruzno rekao bez obzira sta si napisao, niti bilo kome bez obzira na misljenje, nemoze ni jedno statusno pitanje na bilo kom dijelu Bosne i Hercegovine proci a da se ne tice svih njenih naroda i gradjana, a svako od nas treba da razmisli da li je nesto legalno i bez krvi moguce uraditi i diskutovati po tom pitanju.
Hajde, molim te, samo mi objasni jednu stvar. Sto se toliko trzate za nama Srbima u Bosni? Pa koji cemo vam k...c? Zar nas toliko volite da nam ni po koju cenu ne bi dali da se odvojimo? Mislim, od teritorije Republike Srpske nemate nista, jer na njoj zive vecinom Srbi, pa tebe pitam da mi to objasnis. Nijedan Srbin ne oseca BiH kao svoju zemlju, I TO SE NECE PROMENITI! Sta vam mi znacimo kad bi se odvojili? Mogli bi ste zemlju nazvati i "Islamska Republika Bosna i Hercegovina", savrseno bi mi bilo svejedno kad ne bih ziveo u njoj!
 
DeteSunca:
Hajde, molim te, samo mi objasni jednu stvar. Sto se toliko trzate za nama Srbima u Bosni? Pa koji cemo vam k...c? Zar nas toliko volite da nam ni po koju cenu ne bi dali da se odvojimo? Mislim, od teritorije Republike Srpske nemate nista, jer na njoj zive vecinom Srbi, pa tebe pitam da mi to objasnis. Nijedan Srbin ne oseca BiH kao svoju zemlju, I TO SE NECE PROMENITI! Sta vam mi znacimo kad bi se odvojili? Mogli bi ste zemlju nazvati i "Islamska Republika Bosna i Hercegovina", savrseno bi mi bilo svejedno kad ne bih ziveo u njoj!
Vidis,oko toga se babo Alija lomio kada je ponudjen onaj drugi plan posle Vens-Ovenovog plana,koji je bio unija tri drzave BiH i onda je mogao na toj teritoriji da ostvari svoju islamsku deklaraciju ali nije prihvatio,glumio je da zeli gradjansku Bosnu,pa posle polako da dodje do cilja na celoj teritoriji BiH.
Bosnjaci,nisam srpski sovinista niti radikal ali shvatite,cela BiH nije vasa,Sandzak nije vas,bez obzira sto ste vecina u njemu.
 

Back
Top