Boje dresova reprezentacije Srbije?

Сљедећа је по мени била још љепша са сребрним детаљима на плавом дресу. А сјећаш ли се 1994-95, плава са коцкицама (уобичајено за то вријеме) и бијели рукави и крагне. :D
А ово са црвенилом је као и све код нас посљедица дневно политичких варијанти, тако је и 2006 године било, црногорци запалили, а стари Коштуније нас вратио у "нашу историју" и никад виђене загасите и чудне нијансе црвене и плаве, + нови дресови за репку, па гласање за устав, па републ,избори, а за све су плакати били у идентичним бојама. И тако полако ми данас имамо варијанту као СССР.

Da....to kada su nas oslobodili sankcija 94', prva sa Brazilom,sećam se da smo čekali nešto kasno uveče da gledamo,onako klinci srednja škola...kako smo se zezali za dresove da su kupljeni na buvljaku :lol:
 
Zato odbojkasi ostali verni i pomeli Poljake.:)
20994378_1965707307047720_6342738077934992997_n.jpg

Мени су баш у бојама заставе мада плава доминира, мислим да је и прописано правило и односи се на кошарку да једна боја мора да доминира са најмање 60% како би се тимови разликовали довољно.
 
fa93cb536d336f179d123249a5e1cca3.jpg


Najbolje bi bilo da smo ostali plavi,ali plavi u smislu zato sto je i plava nasa boja,a ne u smislu jugoslovenskog nasledja.Ako smo vec promenili boje,onda trebamo da igramo u bojama zastave,a ne u komplet crveno/ili beloj opremi kao i 50% reprezentacija.Siptari,Svajcarska,Austrija,Malta itd. itd.
 
Најбоље да смо црвено-плаво-бели јер су то наше боје, само црвена или само плава не значе ништа.

maxresdefault.jpg

Црвено, плаво, бело
боје те је моје срце цело
орао бели у средини
за Србију ако треба гини.
 
Ja sam za to da nam dresovi budu bele boje, a detalji poput prezimena i broja zlatne boje. Preko grudi da se horizontalno prevuce trobojka i to je to. Ako smo "Beli orlovi" onda neka budemo beli :)
Ona varijanta sa SP 2010 mi je najbolja pored ove - crven dres, plavi sorc i bele stucne.
Izabrali smo najgoru varijantu....ko da smo svajcarci ili turci....
 
Poslednja izmena:
Drugari, sto se tice boje dresova reprezentacije, dizajna, tehnickog sponzora, pevanja himne i kompletne te price imam da kazem samo ovo:

- Nije bitno da li je macka crna ili bela, dokle god lovi miseve.

Ako budemo igrali dobro (u sta sumnjam), nebitno je kakvi su i koji dresovi. Sustina je igra i pobede, a mogu i u bikiniju da istrce sto se mene tice. Sve ovo ostalo je mlacenje prazne slame.
 
Па бојом дресова се и бавимо једним делом и због тога што ови дефинитивно да лове те мишеве не знају јер су сами мишеви, па кад је већ тако онда дај бар да личе на орлове када су у души мишеви.:D
 
Требало је да останемо Плави, то је био препознатљив надимак наших спортиста. Сада хоће на силу да прогурају надимак Орлови, али не изгледа да ће се то примити, и звучи без везе. Мада наводно према статистикама тимови са црвеном бојом највише побеђују, ваљда их црвена боја инспирише на већу активност у игри, па је можда зато изабрана црвена.
 
Сада хоће на силу да прогурају надимак Орлови, али не изгледа да ће се то примити, и звучи без везе.
Sta je ovaj narod sve primio....bolje da ne pricam, spisak je podugacak. Ali Bogu fala pa su neke kljucne stvari prezivele promene....bar kod jednog dela naroda.

Мада наводно према статистикама тимови са црвеном бојом највише побеђују, ваљда их црвена боја инспирише на већу активност у игри, па је можда зато изабрана црвена.

Vidim svabe i brazilci su kroz istoriju uvek bili crveni :mrgreen: Mada, ne bi me cudilo da su nasi bas zato izabrali komplet crvenu boju jer budala kakvih kod nas ima na odgovornim mestima nema nigde u svetu cak ni u Tadzikisatnu....tamo ima glupljih od nas ali vecih budala jok.
 

Back
Top