Eurosong 2006 Atina-sa vase tacke gledista!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MadonnaGirl

Elita
Poruka
23.835
E ovako:Svi znamo da je Lordi sinoc pobedio na Eurosongu.Zelim da cujem vasa misljenja o tome kao i o drugim pesmama.Koji su bili vasi favoriti?Da li mislite da je Finska pobedila zato sto su ljudi zeleli nesto drugacije?Ako jesu,da li bi u tom slucaju Flamingosi pobedili da su otisli,i koje bi im mesto vi prognozirali(ako ne prvo)nakon sto ste videli ko je za koga glasao,i sl.
@operateri:Pustite da se smire strasti oko Eurosonga,za nekih nedelju-dve,pa onda zakljucajte temu.Ok? ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol: 8-) 8-) 8-)
 
meni se svidela pesma Makedonije.....Bilo je dosta dobrih pesama....a pobednichku ne bih komentarisala....blagi uzas...jeste da je to skroz drugachije,pa je i i malo najvecew shanse od ostalih...ochigledno se Evropa zasitila klasichnih pesama...Severina je bila identichna Eleni od predhodne godine....
Zalosno je shto je Ana Vissi na 9 mestu...a imala je ubedljivo najbolju pesmu...Tako da necu mnogo komentarisati...osim da sam malo razocharana.....Ali uzivala sam u prelepom Sakisu....:)
 
Meni je oduvek ta Evrovizija bila neozbiljna i glupa za gledanje. Mlate praznu slamu. Zapadne zemlje (Francuska, Nemacka, Britanija, Spanija, Portugal, Belgija...) namerno salju pesmu koja ne moze da pobedi jer znaju koliko kosta takvu stvar sledece godine organizovati. Samo pogledajte ko je osvajao u zadnje vreme. Turska, Grcka, Ukrajina, sada Finska... Da su nase komsije, Crnogorci, imali malo pameti, trebali su da puste Flamingose da odu (jer bi ovi i pobedili) pa kad bi se ocepili od nas, mogli bi iduce godine da gledaju kako ceo budzet nase drzave odlazi na organizaciju eurosonga.

A sinoc. Svidjala mi se samo Makedonija i pevacice Portugala. Ne svidja mi se sto su pevacice polugole, podseca me na nasu domacu narodnu muziku gde silikoni zavrsavaju posao. Dobro se Severina setila da obuce gacice. Definitivno najgori nastup je imala Litvanija. Rusija je poslala plagijat pesmu.
 
zato sto seve nije uopste bila zanimljiva kao sto je pre receno jer je licila na elenu...
a i kada je skinula onaj deo haljine pokazala je samo uzasne noge, ne znam kako ni zasto ali meni nije uopste bila atraktivna te veceri : kosa slepljena,mrsave krive noge, pokreti svi muski neki... bljak... inace slusam seve i volim njene pesme ali ovo..... :shock:
meni se svidela norveshka,rusija i jermenija koja je poslednja nastupala, a ni hari nije los ima divan glas, a da makedonija je imala ok pesmu samo ona mala ne zna da igra. :lol:
 
a da .... da kazem za finsku
meni se uopste nije svidela i bila sam jako ljuta sto joj daju tolike poene kada su skroz bezveze.... :roll:
a za nase flamingose : mislim da ne bi bili na nekom visokom mestu, bar ne na prva pet...
u najmanju ruku zato sto su licili na one sa pesmom da su pobednici evrovizije...ne znam koja je zemlja u pitanju..... a oni se bas i nisu svideli publici.....
 
nije mi jasno zasto se otvaraju teme na ovo,kad ako zelite da kazete svoje misljenje imate muziku,kao podforum....nisam gledala evroviziju,posto se ne secam ni jedne koja je imala vecinu kvalitetnih pesama,pa sam tako mislila da nece ni ove godine....a nasi bi mmozda i doobro prosli,ne znam,jer nisam gledala ove god....
 
Ne znam ni ja odakle su oni 'we are the winners' ali sam se posteno ismijala uz njih :lol: Pobjednici mi se ne svidjaju,nisam ocekivala onako visok plasman BiH...Komentator na nasoj tv je rekao da je Severina bila bolesna i da je taj dan cak primala infuziju...mislim da je to razlog onakvog izgleda...generalno Stikla mi se ne svidja
grcka pjesma je odlicna,makedonska slatka...
 
prosto recheno sranje.....
najbolja je po meni bila Rumunija, a owi ostali manje wishe bzwz...mrzi me mnogo da pishem, ali ukratko:
Finci nisu zasluzili pobedu
Makedonci su zasluzili bolje mesto,
a o tome shta bi bilo da smo mi bili ne wredi ni prichati, poshto nismo bili :P
E da
ono shto me swaki put odushewi na Ewrowiziji su woditelji iz drugih zemalja koji prwo kazu rechenicu -dwe na srpskom!Swaka im chast!
 
Meni je ok bila Moldavija... I Velika Brit. je bila vise manje ok.
Finska je sraanje
'za njih su glasali klinci koji se smatraju malim satanistima'
(maja cmicak)
pesma im je tako-tako, ali celokupna pojava za -12.
Mi bi dobro prosli da smo bili zahv. hrvatima, slovencima itd. koji bi glasali za nas, i sada je BIH zahv. njima dobro prosla.
 
finska pesma mi se uopste ne svidja...ali pobedila je zato sto je bila originalna, i jedina takva...ove ostale su bile manje vise kopije one od prosle godine...

od ovih ostalih jako se izdvojila bosanska...pesma je stvarno lepa, i takodje drugacija od ostalih...
ruska je ok...svidja mi se...i sad cu je downlodovati...
rumunija, svedska, cak ni spanska nije losa...grcka isto...

severina je bila ocajna....stvarno...

:p :D :D
 
Evo mog iskrenog misljenja:Ljudima se smucila Evrovizija i jednostavno zeleli su nesto drugacije,a ne svake godine:ojha ojha i djiha djiha.Zbog toga je i Finska pobedila,mada nezasluzeno.Ali da je bilo boljih pesama,ne bi.Meni Rumunija zvuci kao da sam je vec negde cula.U svakom slucaju,i pored toga sto ce sledece godine ucestvovati nekoliko novih zemalja,a mozda i posebno Srbija i posebno Crna Gora(daj boze),eurosong je prema mom misljenju festival koji umire,i ljudima ga je dosta.A da su Flamingosi otisli garant bi pobedili,jer bi imali dobar scenski nastup koji niko nije imao!!!!!!!I neko je rekao da su Flamingosi slicni Litvaniji,ali nisu,jer bi oni pevali na vise jezika,i imaju raznovrsniji tekst,dok ovi pevaju samo dve recenice!
 
Pa ovako,mnogo sam razocarana zato sto je Finska pobedila,mislim da njima cak nije trebao da bude dozvoljen nastup u takvim sadistiickim maskama,glasala sam za BiH i cvrsto sam se nadala da ce da pobede,samim tim sto je preko Zeljka i nasa zemlja ucestvovala,Makedonija mi se nije svidela,Severinina je bila super,mada nije bas Evrovisijska pesma,ali nije ni Finska.Makedonija mi se nije svidela....Ali da su Flamingosi otisli bilo bi super,sigurno bi fantasticno prosli!
 
ovako, smatram da finska nije za evroviziju. Da takvo takmicenje nije za takvu vrstu muzike.
Ja sam mnogo navijala za rusiju i ta pesma mi se dopada. Litvanci jesu imali dve recenice,ali i puno samopouzdanja,tako da su imali i moj glas. Severina je bila ocajna i ja stvarno ne znam zasto se ikome svidela! Svajcarci su mi imali pesmu tipa spasimo svet i nisu bili losi,ali ne za evroviziju (ona riba plavusa u zelenoj haljini je tetka mog decka:) btw, devojka je iz bosne). Spanjolke su bile jako liose. BIH je iomala dobru pesmu,ali ja ne volim Hari Mata Harija i mislim da je Seljko znao da SCG nece ici i pre Beovizije pa je prihvatio Bosnu. A smatram da je pesma Anne Vissi jednom recju extra i da je jako glupo da ona bude na 9. mestu. Rumunija mi je bila super,pogotovo sto je on bio u patikama, a makedonka je podsecala bna Bijonse,alimi nije bila nista posebno
 
hmmm.... ja sam malo zaludjena svakom vrstom muzickih festivala, pa tako i evrovizijom svake godine...elem, meni su finci bili totalno interesantni, mada mi se ne dopada sto je poceo vise da se ceni scenski nastup, nego sama pesma. ali, svaka cast "to sweet little creturs from finland"
najvise mi se dopala pesma rusije, ali lejla mi je neprevazidjena... seve mi je kao i uvek totalno simpa, kao i makedonija. lepo mi je sto sam primetila da se ove nase ex zemlje medjusobno ispomazu i dalje
 
Meni se svidela Makedonija, Grchka, Rusija, Jermenija (mada onaj ochajno peva) i Bosna. Finska je bila neshto slichna Norveshkoj od proshle godine i bash mi je drago shto su pobedili jer mi je dosta onih lalala pesmica koje ce posle stalno da se pevaju po shkolama i da se slushaju na telefonima. :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top