Сви на сплав, сви на Аду!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
Вода се полако повлачи,
дани су све дужи, топлији,
Sumertime је на прагу.
Пошто не можемо на Карибе,
отварамо конкурс за попуну слободних радних места на сплаву на Ади.
Потребни су сви профили :
Куварице, Конобари, Шанкери, добављачи ића и пића, чувари плаже, гости, таксисти, тамбураши и гајдаши, и обезбеђење нам је потребно, и полицајци, ма све нам је потребно, САМО ДОБРУ ВОЉУ ЗА РАЗГОВОР ИМАМО.
Конкуришите, можда и добијете посао!
 
mar_comm:
Вода се полако повлачи,
дани су све дужи, топлији,
Sumertime је на прагу.
Пошто не можемо на Карибе,
отварамо конкурс за попуну слободних радних места на сплаву на Ади.
Потребни су сви профили :
Куварице, Конобари, Шанкери, добављачи ића и пића, чувари плаже, гости, таксисти, тамбураши и гајдаши, и обезбеђење нам је потребно, и полицајци, ма све нам је потребно, САМО ДОБРУ ВОЉУ ЗА РАЗГОВОР ИМАМО.
Конкуришите, можда и добијете посао!

A, da li ce moci i da se igra uz "Ludi letnji ples"?
 
mar_comm:
Вода се полако повлачи,
дани су све дужи, топлији,
Sumertime је на прагу.
Пошто не можемо на Карибе,
отварамо конкурс за попуну слободних радних места на сплаву на Ади.
Потребни су сви профили :
Куварице, Конобари, Шанкери, добављачи ића и пића, чувари плаже, гости, таксисти, тамбураши и гајдаши, и обезбеђење нам је потребно, и полицајци, ма све нам је потребно, САМО ДОБРУ ВОЉУ ЗА РАЗГОВОР ИМАМО.
Конкуришите, можда и добијете посао!

Ja se prijavljujem kao animator. Za zabavu ne brinite, al' se ne nadajte masnim fotama! Ljubim vas sve!
 
Наравно да ће бити и игре, песме и весеља, па и "Лудог летњег плеса", али тек када сви испуне своје обавезе.
Инструктор је добродошао, али не може само то, мора и да буде спасилац, да седи на високој столици, срче сокић на сламчицу испод сунцобрана и прати и осматра ситуацију, нарочито женски део посетилаца (као у чуварима плаже).
Голубе, може? Прихваташ ли задужење, ако не да тражимо неког другог за киме ће гошће да уздишу и тихо пате?
 
Снежана, прихваћено, свакакве активности се могу смислити у и око воде, а чини ми се да поседујеш довољно луцидности да нам никада не буде досадно.
Само, за сада, док не попунимо посаду, морала би да на себе преузмеш још по нешто.
Предлажем пријем и прихват гостију као и рад на рецепцији и испомоћ конобарима, испуњавање жеља размажених гостију, знаш оно
-"Донесите ми још мало леда, згрејао се шампањац" и сл.
Може?
 
mar_comm:
Наравно да ће бити и игре, песме и весеља, па и "Лудог летњег плеса", али тек када сви испуне своје обавезе.
Инструктор је добродошао, али не може само то, мора и да буде спасилац, да седи на високој столици, срче сокић на сламчицу испод сунцобрана и прати и осматра ситуацију, нарочито женски део посетилаца (као у чуварима плаже).
Голубе, може? Прихваташ ли задужење, ако не да тражимо неког другог за киме ће гошће да уздишу и тихо пате?
Da sam sam birao, ne bih bolje mesto sebi našao! :-D
Prihvatam zaduženje!
 
mar_comm:
Снежана, прихваћено, свакакве активности се могу смислити у и око воде, а чини ми се да поседујеш довољно луцидности да нам никада не буде досадно.
Само, за сада, док не попунимо посаду, морала би да на себе преузмеш још по нешто.
Предлажем пријем и прихват гостију као и рад на рецепцији и испомоћ конобарима, испуњавање жеља размажених гостију, знаш оно
-"Донесите ми још мало леда, згрејао се шампањац" и сл.
Може?

E, pa sad'! Ja ispadoh "dečko za sve"! Ipak si me precenio, hvala ti za to i dugujem ti piće u to ime ali mislim da ne mogu da prihvatim baš sve što očekuješ od mene. Skini mi nekako te razmažene goste koji se zovu (u mom žargonu) zakerala. Sve ostalo prihvatam, naravno dok se ne popuni ekipa. Ljubim vas sve!
 
Добродошао Јулијане, надам се да нећеш имати проблема са набавком купаћих гаћица.
Ниси себи нашао радно место, да сачекамо мало?
Да се ти нама не стидиш малкице, аааа?

"Evo i mene,bash sam ostala bez posla,ja bih da nosim korpu sa crnim i belim semenkama,leblebije,pecena soja,i tako to.....znaci stavim kacket,i preskacem izmedju tudjih nozica,mozda se negde i sapletem?????????????"

Twigy-це, договорено, верујем да ће они, око чијих ногу се саплетеш, схватити то као начин да скренеш пажњу, да ће те добро и лепо погледати и евентуално нешто пазарити.
Што бољи утисак визуелно оставиш, бољи ћеш и пазар да направиш.
За Динкића не брини!
На виртуелну трговину се порез (још увек) не плаћа.
ПДВ на добре и лепе мисли још није уведен,мада се никада незна !
Било како било, под нашом си заштитом, дедер да се појаве мрски и гнусни порезници, чик да их видим.
Ајде да видим ко ће да нам наплати порез на добру вољу!
 
mar_comm:
Добродошао Јулијане, надам се да нећеш имати проблема са набавком купаћих гаћица.
Ниси себи нашао радно место, да сачекамо мало?
Да се ти нама не стидиш малкице, аааа?
Dobro vas nasao... Nemam problema sa kupacim gacicama, nemam ni sa stidljivoscu... naprotiv. Ostalo je zabelezeno da sam se skinuo potpuno go, u prepunoj kafani. A svojevremeno sam bio i cest gost Ada Bojane...
Sto se mesta na splavu tice, preferiram sank. Svejedno mi je s koje strane se nalazim. Snalazim se u oba pravca...
Nego, htedoh da napisem nesto vezano za kafane i generaciju srednjih godina...
Jos dok sam bio u ranim dvadesetim, gnusao sam se tipova u srednjim godinama, koji su izlazili po in mestima i furali fazon "nisam jos puk'o". Molio sam Boga da se i meni isto ne desi... Vise sam zeleo da pustim stomak, drzim daljinski i stavim noge na stocic, nego da se bezglavo batrgam, pokusavajuci da zadrzim pesak, koji je davno izmileo iz mojih ruku. Nekako, sve u svoje vreme... Mada, valjda to ima veze i sa propustenim stvarima u zivotu. Deo takvih, verovatno nije izveo sve to kad je bilo vreme - pa sad nadoknadjuje.
I sad, kad vidim u kojekakvim konobama, splavovima i slicnim mestima, razularene gomile tetki i oznojenih, prerano ostarelih tipova; koji se pijano balave, privijaju svoja u sintetiku obucena tela, penju po stolovima i pevaju krestavim glasovima... a sve sa ciljem da se na kraju kresnu i tako sebi upotpune fragment razuzdane mladosti - smuci mi se. Vise sam za neusiljeno druzenje, bez obaveznog ludovanja... nesto sto je primereno coveku koji zna sta i kad. Naravno, poludim i ja ponekad... dozvolim sebi takve stvari. Ali to nije po komandi, vec kad mi je ceif. Moze i u praznoj kafani...
No, ja sam pomalo cudan... Ne uzimajte ovu moju opservaciju kao nesto uvredljivo. Znam da se vecina ljudi, pa i mojih prijatelja, tako zabavlja. I sam ucestvujem u tome... doduse, uglavnom tako sto cirkam pice i gledam sta se desava.
 
mar_comm:
Наравно да ће бити и игре, песме и весеља, па и "Лудог летњег плеса", али тек када сви испуне своје обавезе.
Инструктор је добродошао, али не може само то, мора и да буде спасилац, да седи на високој столици, срче сокић на сламчицу испод сунцобрана и прати и осматра ситуацију, нарочито женски део посетилаца (као у чуварима плаже).
Голубе, може? Прихваташ ли задужење, ако не да тражимо неког другог за киме ће гошће да уздишу и тихо пате?
Instruktor je prošao edukaciju za jedno i drugo:) pa, nisi valjda mislio da se i instruktor udavi dok obučava:)?
 
Julian_Duranona:
Izbalavi me skroz...
Ova fota nek' ne ljubi nikoga.
Ja nemam pojma čime te izbalavih. Obično šaljem pozdrav svim sagovornicima, najprijateljskije ih ljubeći u obraz, a ako mi se baš kod tebe omaklo, IZVINI, nije bilo sa namerom. Ljubim vas sve!
P.S. Rekoh li ja da se niko ne nada fotama kao zanimacijom,a? Žaliću se Marku da mi uzimaš jedno od zaduženja.
 
snezana01:
E, pa sad'! Ja ispadoh "dečko za sve"! Ipak si me precenio, hvala ti za to i dugujem ti piće u to ime ali mislim da ne mogu da prihvatim baš sve što očekuješ od mene. Skini mi nekako te razmažene goste koji se zovu (u mom žargonu) zakerala. Sve ostalo prihvatam, naravno dok se ne popuni ekipa. Ljubim vas sve!

Ja cu se pobrinuti za te (ako ih bude) razmazene goste, vec sam to i napisala domacinu teme. Eto, skidam ti ih, a tu sam i za drugu pomoc i ispomoc.
 
Cica43:
Au brate al' se premestate sa teme na temu. Dobro de, sad smo znaci na splavu. Nemoj neko da se raskuka nad bivsim zivotom i padne u vodu!
Snezo, koliko imas mesta tamo? Sedenje ili ima i stajanje?

Cile, Marku se javi za zaduženje, nedostaju mu raznorazni kadrovi za splav. Samo pazi, opasan je, uz ono sto izabereš on ti pridoda još tovar obaveza. Ja se prijavih kao animator zabave pa ti predlažem da mi se pridružiš i da ti i ja postanemo tim za organizovanje zabavnih aktivnosti, ukoliko splav stvarno proradi. Pa Cico, bolje je to, nego da "ispunjavamo želje razmaženim gostima", jel' da?( a upravo to je pokusao da mi "uvali" kao dodatnu obavezu)
 
Јулијане, место за шанком је твоје дефинитивно.
И избор хоћеш ли бити пасивни посматрач или активни учесник је опет само твој.
Нисмо још сви пукли, трудимо се да нам остатак живота прође на најлепши начин.
Желимо да активно учествујемо, да макар на виртуелном сплаву, приуштимо себи задовољство наивне игре, која никоме не шкоди, никоме не смета, а опет вероватно нам нешто значи.
Тренутак опуштања, пријатног дружења у анонимности никова, далеко од свакодневних обавеза, проблема које сви имамо.
Дакле, јеси ли бармен, или гост?
Ако си бармен, ја би хладног "Лава" - или јеси или ниси ; ако си гост - попи једну на наш рачун и уживај у друштву !?
 
twigy:
@mar-comm
Sta spada u moju uniformu?
Mogu li ja u kupacem,mislim bash sam smrsala u zadnje vreme
pa da bar pocrnim dok secem?
Kada bih mogla josh i na prave nogice da se sapletem?Uh! :grin:
Ма не да можеш, него мораш, па то ти улази у опис радног места, то ти дође као ХТЗ опрема, само не заборави да понесеш крему за сунчање, па кад се већ саплетеш искористиш власника ногу за једно мазање леђа
 
Julian_Duranona:
Dobro vas nasao... Nemam problema sa kupacim gacicama, nemam ni sa stidljivoscu... naprotiv. Ostalo je zabelezeno da sam se skinuo potpuno go, u prepunoj kafani. A svojevremeno sam bio i cest gost Ada Bojane...
Sto se mesta na splavu tice, preferiram sank. Svejedno mi je s koje strane se nalazim. Snalazim se u oba pravca...
Nego, htedoh da napisem nesto vezano za kafane i generaciju srednjih godina...
Jos dok sam bio u ranim dvadesetim, gnusao sam se tipova u srednjim godinama, koji su izlazili po in mestima i furali fazon "nisam jos puk'o". Molio sam Boga da se i meni isto ne desi... Vise sam zeleo da pustim stomak, drzim daljinski i stavim noge na stocic, nego da se bezglavo batrgam, pokusavajuci da zadrzim pesak, koji je davno izmileo iz mojih ruku. Nekako, sve u svoje vreme... Mada, valjda to ima veze i sa propustenim stvarima u zivotu. Deo takvih, verovatno nije izveo sve to kad je bilo vreme - pa sad nadoknadjuje.
I sad, kad vidim u kojekakvim konobama, splavovima i slicnim mestima, razularene gomile tetki i oznojenih, prerano ostarelih tipova; koji se pijano balave, privijaju svoja u sintetiku obucena tela, penju po stolovima i pevaju krestavim glasovima... a sve sa ciljem da se na kraju kresnu i tako sebi upotpune fragment razuzdane mladosti - smuci mi se. Vise sam za neusiljeno druzenje, bez obaveznog ludovanja... nesto sto je primereno coveku koji zna sta i kad. Naravno, poludim i ja ponekad... dozvolim sebi takve stvari. Ali to nije po komandi, vec kad mi je ceif. Moze i u praznoj kafani...
No, ja sam pomalo cudan... Ne uzimajte ovu moju opservaciju kao nesto uvredljivo. Znam da se vecina ljudi, pa i mojih prijatelja, tako zabavlja. I sam ucestvujem u tome... doduse, uglavnom tako sto cirkam pice i gledam sta se desava.
:) ti se sve češće odlučuješ za pasivan položaj:) nisi za akciju?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top