Kina, zemlja velikih grudi

MEGRA

Obećava
Poruka
67
Kina - zemlja velikih sisa



Kineskinje su bacile svoje stare grudnjake i pošle kupovati nove i veće. Razlog povećanja njihovih grudi nije, kao što ste vjerojatno pomislili, plastična operacija.

Proizvođači grudnjaka bili su primorani početi u Kini proizvoditi veće košarice jer je pojačana i poboljšana prehrana potaknula rast ženskih grudi.

"Prije su naše žene uglavnom nosile 'A' ili 'B' košarice, ali sada se sve više proizvode 'C', 'D' i 'E' košarice", kazao je prodavač ženskog donjeg rublja Triumph Čang Jing za kineski dnevni list na engleskom Shanghai Daily.

"Čovjek ne bi očekivao da te tanke ženice imaju tako bogate atribute koji nisu plastični", dodao je.

Pekinški tekstilno-tehnološki institut je prošli tjedan objavio da se opseg grudi Kineskinja od 90-ih godina u prosjeku povećao za jedan centimetar.

Izvor: OCILI
 
Ljudi sto sam video jednu lepo kineskinju doduse na nekom filmu sa Ceki Cenom. Bas rasna lepotica :razz: Nisam imao pojma da kineskinje mogu biti toliko privlacne.A i onaj film sa japanskom gejsama, isto su vrlo,vrlo lepe.

Zao mi sto nisam sinoc gledao na RTSu neki dokumentarac o gejsama :cry: Bio je u 20:05 jel moze neko da ga preprica, plizz :)
 
MEGRA:
Kina - zemlja velikih sisa



Kineskinje su bacile svoje stare grudnjake i pošle kupovati nove i veće. Razlog povećanja njihovih grudi nije, kao što ste vjerojatno pomislili, plastična operacija.

Proizvođači grudnjaka bili su primorani početi u Kini proizvoditi veće košarice jer je pojačana i poboljšana prehrana potaknula rast ženskih grudi.

"Prije su naše žene uglavnom nosile 'A' ili 'B' košarice, ali sada se sve više proizvode 'C', 'D' i 'E' košarice", kazao je prodavač ženskog donjeg rublja Triumph Čang Jing za kineski dnevni list na engleskom Shanghai Daily.

"Čovjek ne bi očekivao da te tanke ženice imaju tako bogate atribute koji nisu plastični", dodao je.

Pekinški tekstilno-tehnološki institut je prošli tjedan objavio da se opseg grudi Kineskinja od 90-ih godina u prosjeku povećao za jedan centimetar.

Izvor: OCILI
Pusta propaganda.... :-?
 
Evo u vezi kinekse hrane.
Kinezi imaju veći procenat karcinoma na želucu (kao i japanci) dok evropljani i ameri na debelom crevu....
Kad kineza preselite u ameriku on već u prvoj generaciji ima istu verovatnoću kancera kao i amer...
Kad evropljane preselite u kinu , ko zna šta dobijate..... izgladnele pevce i kokoši....
 
Kad smo kod grudi danas jedna barbika u prodavnici gde sam kupio bicikl (malo da se pohvalim :mrgreeen: ) nabacila brus 4-ku a unutra jedva za dvojku da ima, nagnula se dok je pisala racun pa sam prosto morao da primetim. Ne znam otkud zenama kompleksi te vrste :?
 
:) Haždajice, a kad sam ti govorio da je poslovica "Ne čačkaj mečku po pipi dugoj čarapi" - japanska, nisi mi verovala :-) ...


Bio jedno dvaput u Kini, raspamećivao se lepotom građevina kineskih neimara i neimarkinja, razvezivao mašnice gejšama, četiri puta se pentrao na kineski zid i трчкарао po njemu, onda sam sreo nju, bilo mi lepo, izgubio dah... ah, najduže noge na svetu, male grudi, lepe, bilo mi lepo, milo nekako, skroz milo, milo totalno, neizrecivo, milo nezaboravno... milo, bre :-)
 

Back
Top