Dr. House

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ahhahaahhahahah:hahaha:.......zajebana ta proteza....:P...nisam nikad nosio,al sad mi jedan zub malo iskrivljen,trebo sam,ybg:mafijas:
    Evo me prijatelju,,....:D.........Gledo film "Analise this" sa Robertom de Nirom..........i=umirem od smijeha!Jesil ti gledo?..Ako nisi skini i gledaj,jedna od mojih omiljenih komedija ikad......:rotf:...

    Kako zubi,i proteza?:P
    Pa trebalo bi da se razumijemo oko svega sto se tice kompjutera,,...znaci elektronika.elektro tehnika.programiranje,matematika,racunarske komponente,engleski jezik,digitalna tehnika i elektronika,rutiranje provodnika.............................ima jos toga ne brini.......

    A ta tvoja skola je pravi pravi izbor za mene......al nema u ovoj vukojebini...:evil:
    The Marinko....Margetic ....za priatelje Margo..:P

    sta radite u toj skoli...drvo art....ja sam htio da upisem za stolara:worth:posto volim da klepam nesto sa daskama,al eto upisa ovo .......

    Jel to to?
    Kako da ne znam. . . :eek: . . . . a wolis acdc, peperse, deep purpule, gnr, whitesnake, dorse, aerosmith, i tako to da ne nabrajam wise ima toga jos. . . . xaxaxaxax. . . . ma kako ga ne wolim, obozawam ga nznm sta bi bez njegowe muzike, xaxaxa a maki koji je na odwikawanju od mj. . . . :zcepanje:
    hehe,drago mi je ^^ :) onaj stari profil,pa,morala sam da rusim sistem na kompu...i zato nije ostala memorisana ova ovde sifra,naravno ja sam sifru zaboravila,ali da stvar bude jos zanimljivija,nisam mogla ni na yahoo da je posaljem,posto sam i tu sifru zaboravila,tako da sad imam novi profil i novu e-mail adresu xDDD <3 bilo ovde nesto zanimljivo dok ja nisam bila? :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top