duska.vodolija

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Duskice cao :D

    sinoc sam se vratila kuci . bila sam u Bgd neko vreme .
    ajde ako imas moj mob. javi se .... doci cu na par sati , jedno popodne da malo prosetamo ili posedimo , svejedno ...
    ljubim te :zag:
    hehe,pa reko bih ti blago tebi sto imas kucu na moru,al ja bas nesto ne volim more...bas zbog te vrucine...ne podnosim vrucinu! >( kad dodju vrucine,zabarikadiram se unutra i ceo dan se tusiram. :S
    uvece izadjem nekad,kad dodje hladovina i topli vetric...ili ujutru kad jos sunce nije opeklo. :)
    vise volim planine,sume,livade,polja....i onaj planinski vazduh,sto cisti pluca! :lol:

    haha,pa nisam znao da se srpski toliko razlikuje od crnogorskog. :confused:
    ispricaj mi nesto na crnogorskom,tom njihovom,da vdim dal cu razumeti nesto. :D

    mozda sam previse grub prema sebi...
    heh...sreca,i ostale mukotrpne stvari u zivotu,dolaze u vise oblika i vise navrata...ovaj oblik mi je davno zadosadio,a novi nije nesto bolji.... ahhh,moracu idalje da tragam...kako kazu,kolo srece se okrece pa ce me mozda zadesiti nesto fino i lepo,za promenu. :)

    Pozdrav. :bye:
    A gde si ti to kad je tamo pakao od vrucine? :S

    hehe.... pa nisam bas najbolje...mislim da cu konacno upoznati nesto u zivotu sto se zove sreca,mada kako vidim,opet ce mi okrenuti ledja i otici bez pozdrava....pa cu opet morati da je sutnem u dupe. :lol:
    nema nista novo.... :\

    kod tebe? ti,kako si? jel si konacno batalila pusenje? :D
    Podji na nauka i obrazovanje pdf Drustvene nauke Otvorena tema "pratiquer francais ici a krstarica" gde sam srela puno divni ljudi a medju njima Stevee vidim da si sa njim u kontaktu, i on je inace "fan" moderne pevaljke-mice trofrtaljke:zcepanje::zcepanje:
    Steta sto ne pricas francuski videla bi da pricamo o pevaljki i konstatacija je da je musko klun neciji a ja mislim da nije sama da ih ima vise jer kako objasniti sve teme koje pocinje i silne postove koje stavi na dan neveruje da to radi sam. U svakom slucaju ja sam se:rotf::rotf::rotf::rotf: nisam mogla spavat. Pogledaj pojedine postove gde igra debilcinu a u jezicima nekog sa puno znanja:hahaha::hahaha::hahaha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top