Angi7

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • endzi kazi mi gde ces u koju igraonicu???mogli bismo da se nadjemo kasnije popodne puf puf mi se mnogo svidja ...da li biste tamo dosli ili?
    jaoj odlično Angi,baš mi je drago što ste uspeli tako da se izorganizujem...ne verujem da će iko iz tvoje firme proveravati da li ga vodiš u vrtić,važno da imaš tu potvrdu koji možeš da priložiš...e baš super..i bravo za Filipa još jednom i za samouveren hod...čitam na terasi ste mu montirali bazenčić,mogu da zamislim kako uživa...nezgodno je kada ste u stanu,pa ima ograničeni prostor za igru..evo mi danas montiramo veeeeeeeeeeejiki bazen,i ovaj mangup već sav treperi i pokušava da me požuruje da sve spremim i počnemu da puštamo vodu...ma šou mi pravi dan za danom...kiss...
    E hvala ti puno sto me obavestavas... :aha: super veliki je on vec momak! Drago mi je da je kod vas sve super, drzite se! Na posao se mora, ali ne brini bice vama ok! Ljubac :zag:
    hm,ako su prikazivali kako stepujemo u crnim kombinezonima,onda sam sigurno bila tamo,hehehe...a dala sam izjavu i na B92 u četvrtak i još me čeka po koji intervju...ma ovo je već finiš,i utrefila si,to je bila najava naše predstave,aham...bravo za Filipa i prve korake,eto vidiš isplatile se vežbice i sve ostalo,ma bravo za slatkog drugara,veliki je švrćika sada već...mi smo morali u dvorištu da montiramo i veliki i mali bazen,ali naravno on bi stalno u veliki,i to je pravo uživanje gledati ga...mi prvog Jula krećemo za Dubai,ostajemo tamo desetak dana,a posle do kraja Jula u Marbelli u Španiji,i ja se nadam super provodu...znam da ti je teška i pomisao da ga moraš ostaviti...jeste uspeli da ga upišete u jaslice,ili ko će ga čuvati?velika pusa za vas...
    Cao! E, znaci nismo sami...Sad mi je lakse... :P Mislila sam da smo najgori od sve dece, jer smo ga razmazili uspavljivanjem. Frka mi je zbog vrtica, tamo ga sigurno niko nece nosati... A on ako ne odspava danju kad mu je vreme, posle bude premoren i samo kenjka... Ja ga nosam preko dana, a navece ga uspavljuje muz, i insistiram da lezi pored njega, makar trajalo i sat vremena. Obicno zaspi za pola sata, ali i to je bolje nego ga nosati. Moracemo izgleda ovako dok ne budemo mogli da im objasnimo...:aha:
    Primili smo vakcinu prosli utorak...sad cekamo reakciju...
    Ustajao je na noge sam do pre neki dan,ali mîslim da je pao dok ga je tata cuvao,pa se uplasio...i sad nece da ustaje na noge nego samo na kolena,pa kad nesto ne moze da dohvati on odustaje....trebace njemu vremena da prohoda...Nego problem je sto malo jede,uopste nece povrce i meso...samo jede banane...pitam doktora sta da radim.a on znas sta mi kaze...pa vidite,recite bebi da mora da jede...ha ha ha....mislim se ...pa kazi mu ti,blentavi...glupost jedna...kako bebi da objasnim da mora da jede....
    polako...prohodace kad on bude mislio da je spreman.....mi nista specijalno....pocela sam da radim i tako....radim kod kuce a tata se bakce sa njim.....nemiran je ali ja dobar i stasno je zabavan pa sa smejemo po ceo dan...........planiramo da u septembru idemo u nicu.....
    Cao Angi,
    nema nas bas puno na forumu,nekako sve nemam vremena..bili smo u Srbiju skoro ceo april,krstili smo nikolu i slavili rodjendan,izdobijao je razne stvarcice,deda mu kupio biciklo i tako to...Gospodin nece da hoda...pre nedelju dana poceo je da ustaje uz sofu i krevet i da sam pomalo hoda i ja se taman ^zaradovah reko evo ga polako ce prohodati...kad sad...eto ti cuda...nece ni da ustaje sam a kamoli da hoda...vodam ga ovako za rucice..ma jok nece...hoce samo da puzi...kolena su sve pocela da se perutaju...Nece bas da jede kako valja pa mu dajem vitamine one pikovit sa omega masnim kiselinama...primio je vakcinu pre neki dan....a trenutno smo sami kod kuce..tata nam je u srbiju na nekoliko dana...
    Puno poljubaca od nas...i gledali smo slike...BAS ste slatki
    Cao Angi! :) Konacno da se javi neko od stare ekipe, ja sam u poslednje vreme malo cesce na forumu, ali nigde nikoga od vas, svi se razbezali. Mi hodamo ima mesec i po, a trcimo vec neke dve nedelje. :)
    Sad nece uopste da hoda, samo trci. Najsmesniji je kad se zaleti, pa ne moze da zakoci na laminatu, samo klizi. :p Padne, ustane, i tera dalje. :) Nema kontakta sa drugom decom pa ne zna da se igra, kad vidi drugo dete, ne zna sta ce. :( Ali inace obozava ljude, svima se smesi, sa svima cavrlja. Spavanje nam je problem, nekad zaspi kad neko lezi pored njega, a nekad ga moramo nosati. Sam nema sansi da zaspi... Kako Filip spava? Bas super sto cete u Grcku, mi cemo ove godine sami na odmor kod mojih.
    Poljubac za vas dvoje! :zag:
    cao angi kako si nismo se cule od onda kada smo se srele..ja sam nesto sve u nekoj frci bila al sad je nekako skoro sve na svoje doslo...mm ostao bez posla pa onda frka oko toga pa oko vrtica i tako i to je to...e sad cekam da vidim hoce li primiti u vrtic lazara bolovanje sam danas produzila na jos par dana do pocetka juna pa onda koristim odmor i to je to posle cu ici na komisiju i eto...imamo zakazanu operaciju 15 jula pa cu videti da mi komisija produzi nesto malo ako ne onda bolovanje na mene pa videcemo ves sta i kako..sad nam ide i rodjendan na kraju cemo slaviti kod kuce sve smo vec organizovali i tako da ce biti dobro...a igraonicu cemo kad bude bilo vise dece i kad laza bude veci :) kad ti pocinjes da radis?kako je filip?
    ćao Angi!jeste dobro?kako napreduje drugar Filip?ja sam juče imala jedan slobodan dan,i bila sam izuzetno besna zbog kiše i nevremena koji je bio ovde,pa nismo mogli da se maknemo iz kuće,a morali smo i da počnemo ponovo da grejemo,smrzavali smo se...i eto od danas sve po starom,probe ceo dan...uffffffffffffffffff...još malo do kraja...
    Gabriela napokon upisala u vrtić,kreće u septembru...počeo je neke reči sve razgovetnije da govori,što me je jako usrećilo,jer sam već mislila da ćemo morati kod logopeda,ali izgleda da je to samo malo kašnjenje....već je rekao,ne,ćao,beba,voz,baš je počeo lepo,ali trebao je sam da odabere vreme,ne kada ja želim....nisam ga opterećivala time,i evo polako sve dolazi na mesto....sa tatom ćemo se videti tek u julu,dotle smo oboje zauzeti,tada nam počinju godišnji pa ćemo mesec dana biti zajedno...
    auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,znači i ti krećeš sa radom uskoro...pa mila moraš da se naoštriš strpljenjem i istrajnošću,i sa saznanjem da nećeš stalno biti sa svojim detetom,a da ipak ne smeš da brineš,nego da vesela stigneš kući sa posla kada te vidi..šta ti je inače profesija?...ide nama super ovaj ples,samo jako je zamorno,step je zahtevniji fizički valjda od svih,kolena ko amortizeri stalno moraju da se savijaju,nikad nisu ispruženi,stalno si spušten što više dole,pa to ubija posle 5 sata plesa,a treba izdražti 10...ali predstava će biti cooooooooooooooooooooooooool...
    draga moja evo brzinski da se javim,pošto mi počinje mesec i po dana veoma ozbiljnih proba od 10 do 22,tako da ja danas počinjem jurnjavu 200/h,i iskreno nemam pojma dal će me uopšte biti na forumu do 15.Juna kada izlazi nova premijera...ali posao je posao što se mora odraditi mora se...radimo koreogdramu po Šekspirovom Sanu letnje noći sa naslovom Fiesta...step,tango i moderan ples sve pretočeno u priču Šekspira...biće teško sigurno pošto nismo plesači,ali i izazov...kako ste vi?davno se nismo pisale?jel ovaj tvoj lepotan Filip dobro?kiss...
    Ehej pa evo bolesno :roll: pa naravno da ga ima, svi me vec zezaju sa tim :sad2: ima kliconosa jos uvek i uvek ce ih biti, samo je pitanje dal ces i ti dobiti ili neces :aha: hvala na lepim zeljama :heart: hvala na fotkicama ulepsala si mi dan a i muzicu, evo ga bas se sad naglas smeje na njih! :hahaha: :mrgreen:
    Kako je Filip?! Kako si ti?! Ljubac od nas! :zag:
    Cao...Ja nisam bila na forumu ne pamtim...ponekad nesto procitam, ali me mrzi da pisem...Mi smo dosta napolju. Filio uziva u kolicima, malo ga pustam da hoda uz prstice. Kuci je dosta nestasan,samo kenjka kad mu ne damo da dira sto ne sme, mnogo je naporan nekad. Ja se bacila na dijetu, krenule su polako kole dole, pa do leta ima da se skockam ksroz. Vi vidim u spidu uvek...Gabrijel mora da uziva sam u zezalicama u luna parku. i mi so cesto na Keju, pa se vozimo u sloncicima i ljuljamo u auticima...Ne znam kad da idemo na mmr vakciju, rekli nam sad sa 13 meseci, ali ja bih to os malo odlozila. Kad ste vi isli? Ljubac od nas
    draga moja samo da vas ljubnem....tu sam ja,svraćam sa vremena na vreme,ali se malo i zasitila foruma,a i ovo lepo vreme mami napolje,kada ne radim,švrljamo stalno sa mališom,uživamo u lunaparku dok je ovde,parkići,šetnje pored Dunava i tako...a inače sve neka jurnjava na poslu,sada je vreme festivala pa puno putujemo van grada,a kada nije ni to u pitanju onda sređujem prepis prebivališta,novu ličnu kartu i pasoš,i nerviram se na birokratiju...kako ste ti i Filip slatkiš?jel uživate zajedno?...ljub...
    Super su slikice!Kako ste nam?Matteo prohodao u nedelju tako da sad samo pici,neplasi se srce mamino:heart:
    Mi smo praznicno, od danas su slobodni dani za Vaskrs/Uskrs posto pada u isto vreme pa cemo se ovih dana druziti. :) Super su vam slicice.
    Cao drugari! Srecan rodjendan Filipu, sa velikim zakasnjenjem, izvinjavamo se... Nadamo se da ste se lepo proveli. Poljubac od nas. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top