old-mne

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala, hvala!! A obrnuće se dovoljno da se "preživi" :mrgreen:. Ćuti, nemoj da se napale ovi branitelji vaskolikoga srBstva, pa da me prozivaju za Zavalu, a ja Maroviće očima viđet ne mogu...:hahaha: Da si rekao za što drugo, pa da se pokrijem ušima i ćutim :mrgreen:
    A dobar je momak, zaista... Al je previše emotivan... Što može za njega da bude najgore...
    Hvala za reputaciju :)
    moram da priznam da sam iznenadjena , imala izvesnu zadrsku ...ja sam zena "romanticarka ":D pa sve primam k srcu..a ovde na politici nikad se ne zna ko je rekao nesto zajedljivo ili cinicno sve u oblandi lepih reci...pa razmisljah jel to iskreno , jal nije..i prihvatih da ipak jeste. :klap:
    Novosadski bi bilo da uzvratim..ali cekam neki od tvojih postova na koji cu bez puno razmisljanja samo da kliknem :)
    (onaj o lepim zenama vojvodjanskim ne uzimam tako ozbiljno..:lol: )
    auto nije moj, od rodjaka je, malo sam se vozikao po kotoru

    treba da je audi a5, cetvorosed, 3.000ccm, porseov motor, zakiva za sediste, godiste ne znam, vozi ga vec nekoliko godina. boja je valjda sivocrna metalize
    Bio sam nešto banovan, a vjeruješ li mi da sam izgubio potpuno volju za postovanjem na Politici...
    А када сам Црну Гору поменуо у негативном контексту???


    Негативно помињем само оне који су настали 1945. - црногорце по националности
    Imam malo problema sa kompom veceras pa sam skratila.
    Uglavnom, htedoh reci da mi se dopadaju tvoji tekstovi... trebalo bi da nastavis da pises.....imaju tu neku dozu...... svega potrebnog :)........
    Jaoooooo, poznajem pomalo te krajeve, pa mogu da pretpostavim
    Mogu samo da ti pozelim mnogo srece :)
    kad mi je mustafa jafami poslao zahtev za prijateljstvo, sve mi je bilo jasno:roll:
    strasno:lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top