old-mne

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Ma taman posla da se ljutim....sto bih se ljutio kad mi neko kaze `Crnogorac`...
    Jel u tom filmu bese peva Halid Beslic?
    Ne razumem sta hoces reci sa mojom trenerkom?
    U Vojvodini je Knezevac,a Knjazevac je izmedju Zajecara i Nisa....nosio si nekad mozda cipele `kickers` ili pio vino `Dubravku`?To su zastitni znaci nekada bili mog grada...

    ps. Sta to `Crnogorci` ne znaju sto znaju Srbi,i obratno...jel toliko velika razlika?
    Pa dobro,Crnogorac-Srbin..to ti je isto! Hahahaha,salim se nisam Crnogorac...ja sam iz Knjazevca,ako si cuo?
    A zasto me pitas?
    hvala.
    nadam se da samo nece biti vise sranja na ovim prostorima, njega smo se svi nagledali.
    Хајде, немој настављати расправу на Путовањима, молим те! Бришем, али си некад бржи од мене. :)
    Знаш и сам да се викендом спусте Подгоричани и Никшићани, и да они праве гужву.
    Ја свакако не волим Сутоморе, али истина је да има лепу плажу а одговарало ми док су деца била мала, да идем у своје. Поздрав, и све најлепше.
    Хвала ти на понуди, да не пишем на теми, стан је у згради преко пута поште, сада су тамо неки рођаци, али ти искрено кажем, до сад нисмо од понуда за 40 евра дневно могли да опстанемо, сад је максимално 20 могло да се добије. Стан не издајемо да бисмо зарадили, просто да покријемо трошкове, али ти само искрено причам да сам чула да нема народа. Поззз
    Па јајаро милогорска...ја бар јавно станем иза речи...а твоје простаклуке само на п.п шаљеш!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top