NinLoveMJackson

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hm... Pa ja u junu, ako ne ocistim pedagogiju i filozofiju sada, imam 10 ispita + praksa u skoli... U januaru sam 3 ocistila... A pruzaju nam priliku filozofkinja i pedagog :D da sredimo ta dva predmeta ranije... :)
    Sta ucis?
    Ja imam za utorak dosadnu pedagogiju... Kako sam jedna od retkih koji su polozili prvi kolokvijum, mogu odmah sad u utorak ako polozim drugi kolokvijum da je ocistim i junu sam slobodna... :D
    Slusaj Heal The World, We Are The World... Melodije su divne, kao sto znas... Mogu da te umire, prebace u drugu dimenziju, van ovog sveta... I uspavaju...
    E... Pa ti dosla.... :cmok2:
    Ja ne volim tu godinu nikako! Puna mi je suza
    I posaljes sve tamo sto traze, pa ce ti promeniti nick nakon nedelju dana otprilike... Ako trazis onaj koji nije zauzet...
    jaooo pa neces mi verovati ali sada kada sam video ovo FASPER odmah sam skontao da sam i ovaj fax istrazivao :lol: :hahaha: msm da sam sve moguce istrazio :)

    ma evo sad sam malopre opet otisao na sajt policijske akademije ... meni je sve ono mnogo zanimljivo ali ce me je*ati taj fizicki test :rida:
    nego jel znas ti ima li kakav fakultet da je isti kao ova kriminalistika ali bez ove fizicke sposobnosti :lol: cini mi se da ima neki Fakultet bezbednosti ali ja ne znam nikoga ko je to upisao pa ne znam kakav je ... ensto sam malo tarzio po njihovom sajtu ali cini mi se da i nije nesto zanimljivo kao kriminalistika :)
    Drago mi je Nina!!! Meni Thriller predlozio da menjam nick u DirtyDejana... A bila sam deja90mj... (nedelju dana mozda i onda promenila...MJ je to...)
    Jel si ti mozda moja izgubljena sestra bliznakinja? Mozda ja nisam rodjena 14.aprila... Mozda su me tad nasli :D

    :zag:
    Joj, a kako se zoves, mislim da to ne znam.... ?
    nemam blage... istrazivao sam "hiljade" fakulteta ... najvise bih voleo geografiju ali od nje nema lepca :lol:

    neki koje sam istarzivao i koji su zanimljivi
    1.Hidrologija/Geofizika (smerovi rudarsko-geoloskog faxa)
    2.Kriminalistika (ali nisam bas nesto fizicki spreman :roll: i to me najvise sprecava iako bih to najradije upisao)
    3.Gradjevina (ne interesuje me nesto puno al' kazu da nije losa :))

    ima jos dosta njih ali sam i zaboravio koje sam sve gledao ... bas sam u sto-dilemi :lol:

    a nisi mi rekla jel ta defektologija perspektivna...jel tesko naci posao ? i gde uopste mozes raditi sa tim faxom :lol:
    Hocem :D
    Pozdravi sve ljude kad ih vidis^^ :D
    Sonju i Dani sam videla, i cujem se sa njima, al' s vama ostalima.. :/
    Sta znam (:
    Idem ja da ucim. Tj. da probam :)
    Mi se jos cujemo.
    Ljubim te :heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top