Mali čičak

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Promasila sam ti rodjendaaaaaaaaaan... :sad2: SORRYYYYYYYYYYY... :dash:

    Elem HAPPY B-DAY TO UUUUUUUUU... :vatromet: Maki i ja ti zelimo sve najbolje i najlepse i naj naaaj naaaaaaaaaaaj... volimo te, mislimo na tebe i ljubimo te!!! :cmok: :heart:
    Evo jos jedne fotkice male princeze Marte... iako se bas i ne vidi kako treba, posto smo jos mali i volimo da se igramo zmurke u tibi sa mamom :mrgreen: ali ovde sikimo palac...

    CMOK :cmok: :heart:
    Hehehehhe sa fona! :D pa ti si genije! :mrgreen: idem sad do prodavnice da kupim sebi sladoled, baaas mi se prijeo! :hahaha: ti nam uzivaj i budi dobro! CMOK :cmok:
    Evooo i naaac... :mrgreen: kod cika doce bilo supeeeer... presrecna sam sto sam opet uradila 4D... u sustini sam shvatila da nije bitno koliko dobro se vidi, vec prosto to da me smiri, da se nauzivam gledajuci je... :D
    Marta, a sad smo 100% da smo devojcica :heart:, je supeeer... igrala se svo vreme dok smo je gledali! :klap: te je sisala palac, te je otvarala okice, pa su joj njene noge bile zanimljive, pa ih je ispravljala, pa makazice radila njima, ma sama sebi je zanimljiva sad! :mrgreen: Doktor nas je pohvalio da je sve idealno, da lepo raste, ima prcast nosic na mamu :super: i dugacke noge na moju majku tj njenu baku :ok: ma ja sam presrecnaaaaa!!! :heart: :heart: :heart: kaze da mi se zalepila za ledja, tako da cu malooo kasnije da osetim pokrete i da ne brinem, smem da putujem, treba da ostanem aktivna, Marta vec i otvara sake sto on kaze je idealan znak da joj je nervni sistem super razvijen i samo hvale sa sve strane! :mrgreen:



    Nas tatica je provaljivao slikicu 5min! :rotf: CMOK!!! :cmok:
    koje dve?reputacija?
    tamno zelene su po sto poena. svetlo zelene su po dvesta poena. s tim da ti se kockica pojavi cim u djes u opseg..znaci sa 2 poena vec imas jednu kockicu..sa 401 5 tamnih kockica, sa 500 pet tamnih i jednu svetlu, sa 701 pet tamnih, dve svetle..
    a, jel iscrpno?
    Drago mi je da neko kapira šta pišem. Meni je stvarno suludo ovo glumljenje ludila, kao "šta neko ima od toga da se uvlači moderatoru" ma šio mi ga đura, svi smo mi ovde naivni i fini :think:

    ;)
    Da znas da je super, samo sto ne znam dal je to vec onaj ekspertski ili ne jos :D ma samo bitno da idem i da je vidim, da mi je ziva i zdrava sve ostalo je nebitno! :D
    E super taman cu ja tad negde i doci u NS pa se nalazimo svi prepodne negde na picu! :mrgreen: bice super!!! :heart:
    Uzivaj, budi nam dobro, mislimo na tebe i CMOK od nas dve!!! :D :cmok:
    Eee pa za 4 dana idem na UZ i kod lekara opet da vidim Maki :D :heart: bas sam se uzelela... posto se jos ne rita tako da ja bas osetim i onda se ponekad osecam vise ko bolesnik nego kao trudnica! :roll: eleeem hvalaaaa evo vec 5tu mandarinu ljustim! :mrgreen:
    Ja necu u NS pre sledece nedelje, tako da ces ti taman vec krenuti na predavanja ili ne?! :think:
    Hvala na prijateljstvuuuu!!! :cmok: evo Maki i ja nasle mandarine u prodavnici i sad jedem ko gladna godina :mrgreen: kako si ti?! Sta ima novo?! :D
    ...pa ja sam cinkarosh i beda od choveka i odatju nashu malu tajnu tj. netju motji a da ne raspricham da si ti shpijunka, eto rek'o sam...:)
    ...pa ti si mnogo vetji razbojnik nego shto sam ja mislijo, ti i po blogovima cheprkash...:)
    Cao....jesi uspjela nesto razumjeti u tekstu :mrgreen:

    Nisam poslala slike,zurila sam....ako te jos zanima mogu sutra...:)

    Nadam se da sam mogla malo pomoci....i ako ima nesto nejasno ,pitaj....:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top