Sunny77

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Evooo i naaac... :mrgreen: kod cika doce bilo supeeeer... presrecna sam sto sam opet uradila 4D... u sustini sam shvatila da nije bitno koliko dobro se vidi, vec prosto to da me smiri, da se nauzivam gledajuci je... :D
    Marta, a sad smo 100% da smo devojcica :heart:, je supeeer... igrala se svo vreme dok smo je gledali! :klap: te je sisala palac, te je otvarala okice, pa su joj njene noge bile zanimljive, pa ih je ispravljala, pa makazice radila njima, ma sama sebi je zanimljiva sad! :mrgreen: Doktor nas je pohvalio da je sve idealno, da lepo raste, ima prcast nosic na mamu :super: i dugacke noge na moju majku tj njenu baku :ok: ma ja sam presrecnaaaaa!!! :heart: :heart: :heart: kaze da mi se zalepila za ledja, tako da cu malooo kasnije da osetim pokrete i da ne brinem, smem da putujem, treba da ostanem aktivna, Marta vec i otvara sake sto on kaze je idealan znak da joj je nervni sistem super razvijen i samo hvale sa sve strane! :mrgreen:



    Nas tatica je provaljivao slikicu 5min! :rotf: CMOK!!! :cmok:
    Jao verujem! Sad iskoristite jos malo vremena i to je to! :sad2:
    Kako je lepaaaa fotkicaaaa... :heart: :cmok: CMOK za taj osmeh!!! :D
    Mi smo ok, nista specijalno kod nas, u subotu idem na veliki pregled i UZ u 20toj nedelji pa ne mogu da docekam, pa onda malo do BGa pa onda malo do Beca i etooo prolazi mi vreme :D :mrgreen: :cmok:
    Odosmo mi da lalamo dragi nasi, ljubimo vas i jedva cekamo da se vidimo! :kiss:
    :klap: :klap: :klap: :klap: :klap:aha potvrdjeno je da dolazim 15tog i ostajem sigurno 5 do 7 dana... :D i obavezno svracam kod vas ili vi kod mene, pa da se malo druzimo, da izmazim bebce (citaj izstipam! :mrgreen: )! Vec sam vas uplanirala tako da nema tu dal imam vremena... :D
    Eheeeej lepotani mali i veliki! Ja samo da vam javim da dolazim 15tog u Bec i ostajem 5 dana :D jeeeeej... nadam se da cete svratiti do mene u stan ili ja do vas!!! CMOK od Maki i mene :cmok:
    Jaooo pa daj da svi kontaktiramo! Kad cete vi u Srbiju?! Pa navrati i kod sestre da se vidimo i tu! Eh malog li sveta! :D
    Ma skup je mnogo... znam da je kod nas samo ocuh radio i bio u 2 ili 3 kredita i uvek smo bili tacno na 0 sa parama ali smo si dozvoljavali mnogo toga, jer keva malo preteruje sa shoppingom... :thumbdown: ma ja sam ti za Srbiju! Uvek joj se vracam :mrgreen: ali cu vas definitivnoooo posetiti!!! :D
    Pa ja sam ostala trudna u Kini :mrgreen: ali moja viza traje samo 10god. valjda i nemam neko pokrice za nju vise sad kad bih se vratila jer sam zivela u Srbiji, zato i ne mogu da izvadim novu sa novim prezimenom... :eek: u sustini tako nekako sam ja razumela tu zenu prosli put kad sam bila u Becu i raspitivala se... ali to nece ukloniti cinjenicu da je Bec vraski skup! :sad2:
    Uh zivela sam tamo od 1991 do 1995, pa smo se vratili u Srbiju pa onda opet od 1999 do 2004te... isla sam u Becu u osnovnu i srednju skolu... ma ne mogu da cimam muza opet u inostranstvo gde nikoga i nista ne razume, a i bebac dolazi bolje da on radi a ne ja...
    Aaaaa Lorenz Buhler Krankenhaus, tamo sam isla za par svojih povreda znam gde je! :ok: a nisam znala da je to i dalje Leystr. uzas :hahaha: pa imam ja vizu, ali on ne... kako on da je dobije?! Gde da zivimo?! On ne zna nemacki sta da radi!? Zivot tamo nije jeftin... :nono: plus ja sam sad uzela njegovo prezime ali nisam jos pasos menjala, da ne bih izgubila vizu a izgubicu je cim promenim, tako da onda nista vise ni od putovanja... ma sve je to komplikovano...
    U Leystrasse ima Merkur i Deichmann?! Aaaaa otkad??!!! Ja sam zivela bas na pocetku te ulice gde je onaj komplex zgrada, gde ima Billa, Bipa i obdaniste i skola...ako znas gde je... :think: e ne planiram da dolazim jer nemam gde da spavam... :sad2: u svadji sam sa mojima, tako da u taj stan nemam nameru da idem, a da placam hotel za rad par dana sto bih dosla da vidim drustvo i nakupujem sebi nekih trudnickih stvarcica mi bedak... :sad2: tako da ne znam kad cu doci sledeci put, a imam njihovu onu kartica Unbefristed vizu... :D
    Aaaaaaaaaaaaaaa ti se salis!!! :eek: i ja sam zivela u 20tom!!!! :mrgreen: i to u Leystrasse, tamo ide 15A i 5A valjda... uh zaboravih ali sam ja svakodnevno prolazila pored vas bukvalno... Wow kako mali svet! Od kad ste tamo?! Sto ste tamo?! CMOK :cmok:
    Ehej lepotani nasi! Nadam se da ste nam dobro... inace bas ti htedoh reci ja sam zivela u Becu 10god. :D CMOK od Maki i mene :cmok:
    Evo Kockica i ja uzivamo... sad cemo da doruckujemo... a ne znamo sta je jos, drzi mali djavolak noge zatvorene! :mrgreen:
    Ehej Sunny ma nista slobodno pitaj :D ja sam bila u Kini jer mi je dragi muz tamo dobio posao! Tako da sam ja naravno krenula sa njim! :heart: ali evo me sad natrag u Srbiji! CMOK za vas slatkise! :cmok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top