kekili

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ćao s draga! izvini što ti se nisam ranije javila,jednostavno sam još od premijere u maju bila toliko prebukirana obavezama,da nikako da sednem i normalno se opustim,pa da i pišem...već je skoro i leto prošlo,a ja sam najviše vremena provela radeći,no sada mi sledi odmor do 14.septembra,pa nova sezona počinje 15.-og...a pošto i vrtić počinje uskoro baš i nemamo puno vremena sa vragom da lutamo negde,ali biće tu nekih interesantnih izleta za nas dvoje...u julu smo bili u Beču i videli se sa tatom na 7 dana,i to je prošlo baš dobro,bolje nego što sam se nadala...sad u avgustu smo krstili vraga,tako da i taj svečani trenutak smo obavili,i život ide dalje...kako je Peka Zeka?kako je tebi na poslu?jel ne planirate za malenog batu ili seku?..ljubim vas..
    ćao!nije me bilo 2 nedelje ovde,pošto sam ostala bez interneta,a kako pare uvek trebaju za neke druge i važnije stvari,tako je internet ostao među onima koje ću kad-tad uplatiti,i eto to se desilo danas,ali samo zato što mi je uplaćen putni trošak,inače ne bih mogla...ja sam radno,bila sam 3 dana i u Budimpešti na gostovanju sa pozorištem,a i jako puno predstava igram u mesec dana,a i probe za novu predstavu,nikad kraja...Gabriel mi je baš bolešljiv od kada je krenuo u vrtić,i nikako da mu se organizam prilagodi...nedelju dana ide,onda isto toliko ne,pa 3 dana ide,nedelju dana ne ide,i tako sve u krug...a obožava vrtić i drugare tamo,i baš mu puno znači,vidi se veliki napredak na njemu...samo da prođu ovi virusi,i biće sve dobro..kako ti je na poslu?jesi se privikla sad već?
    ćao mila!
    baš mi je drago što si se javila,ali ne toliko drago zbog toga što sam čitala...jesi radila u privatnoj ili državnoj firmi,pa da su te se samo tako otarasili posle 10 godina?užas..ma ova kriza nas jednostavno sve hvata,i sad se možemo samo nadati da nas neće još više prodrmati..šta je tvoja struka?i kako je sad ovih dana na probnom radu?nadam se da ćeš se dokazati,i da će te primiti...znam tačno kako je sa malim detetom,a para sve manje,a stvari sve više treba...
    tatu neću ljubiti,razvela sam se u avgustu,tako da se od tada nismo čuli...ne pita čak ni za dete,tako da je ta faza mog života završena...sada sam samohrana majka i guram dalje kako znam i umem...želim vam sve najbolje,i nadam se da ćete prevazići ovu krizu,i još uvek čekam da dođete na taj sladoled...a mogli biste jednostavno samo do nas skoknuti na kafu i kolače....veliki kiss za Pekilija
    ćao drugari!kako ste?ja se spremam sutra za Kragujevac,idemo na festival...trebali je da idem danas sa pozorištem,ali onda bi mi izostao ovaj ceo dan sa vragom,pa sam se odlučila za sutra da idemo 3 koleginice koje imamo malu decu kolima,a i biće zabavno ženska žurka sve do Kragujevca...desetak dana nisam imala internet,pa sam dosta izostala šta se sve sa kim desilo...pa i svi smo bili bolesni,prvo se razboleo Gabriel,pa ja,pa moj brat,pa mama...znači svi smo vukli neki virus nedelju dana..vrag još uvek kašlje,ali je mnogo bolje,ako sutra bude okej,onda u utorak ponovo kreće u vrtić..jeeeeeeeeeeeeeee...kako je Pekili?kako si ti?
    Gabriel kreće u vrtić 1.septembra,pa sam i tu na iglama,kako će biti privikavanje,kako će prihvatiti to okruženje,vaspitačice.Mada u njegovoj grupi ima puno drugara sa kojima se mi inače intenzivno družimo,neće mu sve biti baš strano,ali ipak,znaš taj majčinski instinkt kad proradi kako će biti.Ali isrkeno jedva čekam da krene i da vidim na njemu tu vrstu razvitka koju dobija sa vrtićem,sve što će tamo naučiti,znanje i uspemene koje će sticati,uverena sam da će mu biti super,a i vaspitačice su diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivne,poznajem ih odavno,rade super sa decom....veliki pozdrav od nas za vas...
    ćao mila!Pokušavam da se odmorim još malo pre nego što krene nova sezona,jer onda uopšte neću imati vremena.Švrćkamo po ceo dan sa vragom,i uopšte se ne opterećujem ničim,pokušavam da razbistrim glavu i uživam.Ja obožavam svoj posao,ali zna biti zaista veoma naporan,naročito kada krenemo sa novom produkcijom,onda nema pauze,radim od 10-22 sa pauzom za ručak od sat vremena.Zaista zna da me iscrpi i fizički a ponajviše psihički,upoznavanje lika,proživljavanje itd.,pa onda naravno uzimaš neke uspemene iz privatnog života da to utočiš u lik,uh to je pravi roller coster,ali niko me nije terao lopatom da izaberem profesiju,pa eto mi ga sad,što sam ubrala neka mirišem.
    Eheeeeeeeeeeeeeeeej :cao:
    Ma drpili mi pasos negde i sad ko budala cekam novi 2,5 meseca a tek sam predala pre mozda 2 nedelje :sad2: tako da u Srbiju ne mogu nikako... mi smo dobro, kako ste bre vi?! :zag:
    ćao drugari!evo dobro smo mi,samo u stalnoj frci,završavam toliko stvari odjednom..tek nedavno sam na godišnjem,pa pošto uskoro krećemo na zasluženi odmor,ima mali milion stvari koji moram da spremim,kupim,sredim,pa ni neznam gde mi je glava...prvo treba da skoknemo do Kopenhagena pošto mm ima tamo neka posla..e vreme tamo zna se,i nije baš letnje,tako da sad treba da pakujem za te vremenske prilike,pa onda se vraćamo kući na par dana,da prepakujem kofere i spremim za pravo leto,pošto idemo za Dubai i Marbellu u Španiji,pa sve letnje treba da se spakuje...ali naravno pre toga sve mora da se opere,spremi itd...ma pravi haos kod nas ovih dana...super smo inače...vrag je odlično,stalno nekog zeza svojim nestašlucima...odvikavamo se od pelena,pa se stalno svađamo oko toga i tako...kako ste vi?šta radi Pekili?jel idete negde na odmor?
    draga moja jeste dobro?Šta radi Pekili?.ja ti radim svaki dan i tako sve do 15 Juna kada imamo premijeru,e posle će biti malo laganije,mada još predstoji festival u Mađarskoj,ali posle godišnji odmor i putujemo da se vidimo sa mužićem i švrljaćemo negde mesec dana...jedva čekam..za vas veeeeeeeeeeeeeeliki poljubac...
    draga moja evo brzinski da se javim,pošto mi počinje mesec i po dana veoma ozbiljnih proba od 10 do 22,tako da ja danas počinjem jurnjavu 200/h,i iskreno nemam pojma dal će me uopšte biti na forumu do 15.Juna kada izlazi nova premijera...ali posao je posao što se mora odraditi mora se...radimo koreogdramu po Šekspirovom Sanu letnje noći sa naslovom Fiesta...step,tango i moderan ples sve pretočeno u priču Šekspira...biće teško sigurno pošto nismo plesači,ali i izazov...kako ste ti i Pekili?jel sve okej?...kiss...
    neka ste vi meni dobro i sa kompom i bez njega
    lep i ugodan dan vam želim

    ljubi mi dete i neka vas sve iščuka :lol:
    Ne brini mila dolazim u cetvrtak 15og i ostajemo do nedelje ujutru, tako da se obavezno vidimo makar i na kratko!!! :zag:
    draga moja što se jela tiče ne brini ništa,to je faza koju svi mi prolazimo...ja ne znam nijedno dete koje nije imalo fazu nejedenja,odnosno da mrljavi,ili da mu se ništa ne sviđa,sasvim normalno..opusti se,kada bude gladan ješće Pekili sigurno..i dosta švrljamo,pa nas nema na netu,ili sređujemo baštu,moj mali baštovan mi baš puno pomaže...i tako,sve u svemu koristimo svaki trenutak da budemo napolju i da budemo zajedno..kiss za vas...
    draga moja da se javnem na kratko...odbrojavanje je počelo,još 2 nedelje i napokon će doći mali luft,da i vrag i ja dođemo sebi,jer je ovaj tempo ubitačan poslednjih mesec i po dana...zaista sam sad već premorena i jedva čekam malo da budem kod kuće,pa da mogu na miru da posvetim Gabrielu i da švrljamo okolo,družimo se...odkad je ovaj tempo počeo ništa od toga nismo radili,ne mogu nikako da uklopim i baš mi je žao,fali nam društvo i druženje jako...inače smo super što se zdravlja tiče sada,oporavili se skroz,pa se nadam prolećnom suncu i švrljanjima sa njim..uffffffff,jedva čekam...ljubim vas...
    ćao draga!evo napokon da se javim..bili smo svi užasno bolesni ,evo Gabriela vodila danas na kontrolu,on je već super,kaže doca sve normalno izgleda,a ja i dalje nemam glas,ovo je zaista užas,primam neku terapiju,do ponedeljka ne smem uopšte da govorim ili na bilo koji način da naprežem glasne žice,ma ne smem ni da šapćem...a sutra igram predstavu u Subotici,tako da ću najverovatnije morati da popijem kalcijum injekciju da bih odigrala predstavu,ali posle će danima biti još gore...ma zaista užas..inače sve po starom,ovaj mališa je zaista vrag,nova fora mu je da otvori vitrinu i onda se tamo lepo ugnezdi,prazno je pošto čekamo majstore da kreče,pa je sve u kutijama,ma haos pravi...kako ste vi?ljubac...
    Ćao draga moja!evo da napišem par rečenica,jer sam vas zaista zapostavila forumske drugarice,i baš se stidim zbog toga,ali veruj mi u Pešti nisam imala neku želju da sedim ispred kompa kada sam mogla da uživam sa porodicom,i zaista nam je bilo diiiiiiiiiiiiiiiivno,a odkada smo se vratili ja samo jurim,pošto je deka u ponedeljak počeo novu turu hemioterapije,ja svaki dan imam i probe i uveče predstave,tako da ne stižem uopšte ništa da uradim...nego dobra vest je da svakog vikenda zavisno od toga kako nam naše obaveze dopuštaju ići ćemo u Peštu da se vidimo,znači mužić,Gabriel i ja,i to će ići tako sve dok se papiri ne srede...to znači da ćemo hvala Bogu mnogo češće da se viđamo u budućnosti,i baš sam srećna zbog novih okolnosti..evo sada u petak ponovo idemo,i ostajemo do sledećeg utorka,stim što ja u ponedeljak imam predstavu u Bekeščabi,što znači da ćemo svo troje zajedno iz Pešte doputovati tamo,ja odigrati predstavu i odmah nakon vraćamo se za Pešti,i tako
    hvala ti draga moja...evo uveliko se pripremam...već bi da pakujem kofere ali još je prerano do ponedeljka...to ja za čas posla uradim,pa sad cupkam u mestu dotle...kako je Pekili slatki?jesi ti radno?...ljubim vas...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top