*bananica*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • cao zenska jeste u bg konacno?ja ti bas nisam na forumu ko pre nemam prosto vremena malisa je sve veci izahtevniji a i sa mm provedem vreme kad dodje sa posla..baba je bila u bolnici pa je izasla i sad je bolje a onda odemo i do sveki nekada...ma sou cak smo sakupljali i papire za vrtic i pasos i licnu kartu za mm i tako sve zavrseno sad samo cekam konkurs za vrtic i tu operaciju a brzo ce prci vreme i docice i taj prvi rodjendancic :)joj boze veze nemam ni gde ni kako slaviti mislim da su mali za igraonice a po erstoranima m ne pada na pamet jer on nema pojma sta se tu desava zapravo...
    jeste kupili stancic?kako je klara u kojoj fazi je ona sada?
    Cao....Jeste li jos u Parizu?Ne javljas novosti...Kako Je Klara? Mi smo OK, nista posebno novo...Filip puzi i dira sve sto ne treba, pa sam u haosu sa njim...Cekam da me pozove komisija, bas cekaju poslednji cas...Pozz
    ćao draga!evo napokon da se javim..bili smo svi užasno bolesni kao što znaš,evo Gabriela vodila danas na kontrolu,on je već super,kaže doca sve normalno izgleda,a ja i dalje nemam glas,ovo je zaista užas,primam neku terapiju,do ponedeljka ne smem uopšte da govorim ili na bilo koji način da naprežem glasne žice,ma ne smem ni da šapćem...a sutra igram predstavu u Subotici,tako da ću najverovatnije morati da popijem kalcijum injekciju da bih odigrala predstavu,ali posle će danima biti još gore...ma zaista užas..inače sve po starom,ovaj mališa je zaista vrag,nova fora mu je da otvori vitrinu i onda se tamo lepo ugnezdi,prazno je pošto čekamo majstore da kreče,pa je sve u kutijama,ma haos pravi...kako ste vi?ljubac...
    mila moja sretan vam put,lepo se provedite u Parizu,i kupite stan baš taj koji vam se dopada,i koji možete preurediti taman po vašem ukusu...kako je to diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno,osećam euforiju sa vama,i misliću na vas da sve protekne taman kako želite,i da se vratite sa uzbudljivim i lepim vestima...milion poljubaca za Klaru i tebe i uživajte...a ti francuski kolači,mmmmmmmmmmmmmm,složile smo se već,talijanski su bolji,ali Pariz daje čar svemu pa i kolačima...uh,kad vam dođem tamo u posetu...
    Pa super...samo ako imate gotovinu,jer trebace vam citavo bogastvo za stan u parizu...neverovatno su skupi..bez 1 milion necete proci.u centru pariza i jos neki veci stan...tesko..
    Nismo ga vodili kod pedijatra jer nije tu,na odmoru je,ona gflupaca od sekretarice nije rekla u utorak kad sam zvala..a nemaju zamenu.tako da neznam mozda ga odvedemo na hitno..a tu se dosta ceka...kako je klara?
    Super svidece vam se pariz,neverovatno je lep..nego nisam te razumela iznajmicete stan ili kupujete koliko sam videla pisala si kod kvikveg..vama ce trebati poslovna viza...u stvari nesto sto vam omogucava rad ovde,mislim da daju na 6meseci nisam sigurna..
    draga evo da se javnem da znas i mene je manje na forumu svratim procitam al nemam vremena uvek da pisem.malisa je postao hiperaktivan pa onda trazi i vise paznje.pa onda treba da operem nekad nesto opeglam spremim klopu budem sa porodicom i prijateljima i negde da svrljnem al dobro tu sam ja nekako mi devojke dosta znace kazem jer su mi jako pomogle kada mi je pomoc oko bebe bila najpotrebnija a nisam imala koga da pitam one su se eto nasle tu.sa nekima smo se bas zblizili i ovako privatno sto je jako lepo i dokaz da net nekada zna da bude i koristan a ne da sluzi za zloupotrebe i gluposti.drago mi je sto idete u pariz i sto cete zivot nastaviti i tamo kao da prelazite u drugi grad maltene a ne drugu drzavu.super.klara ce biti odusevljena pogotovu sto ce sad i toplije vreme.ja se jos dvoumim gde ici na letovanje i da li uopste ici veze nemamide mi se negde al videcemo vec.dokle ste stigli od klope?ima li nesto sto manje voli ili nesto pak sto jako voli?ajde pa se javnite ljubimo vas
    evo dolazim sebi,skoro ozdravila,kada danas ujutro Gabriel se budi sa 38,7 C...ma skoro u šok nisam pala..kašlje,slini...odvedem ga kod doce,infekcija disajnih puteva,verovatno neko od nas preneo klicu...dobio Sinacilin,kapi za nosić,pa bi trebalo za 5 dana da ga dovede u red...inače poslednja 2 dana dezinfikovali kuću,stavljali laminat,još čekam majstore da okreče,pa ću biti mirna i što se toga tiče,a danas popodne već radim punom parom,nema pauze više,tek sad dolazi ganjanje sve do 11.marta,kada imamo premijeru...uh...kako ste vi mila?nema te nešto u poslednje vreme...kiss...
    nego meni se čini da znam šta ti to skrivaš od nas..hihihi...no neću te gnjaviti,kad dođe vreme reći ćeš,a do tada ljubi puno malu Klaru,i kiss i za tebe...kad idete za Pariz da vidite stan?
    ja imam osećaj da nas oni čuvaju tamo sa neba,zaista sam uverena,i to me teši baš poprilično...život ide dalje,tuga ostaje u srcu i što je najvažnije sećanje na lepe trenutke koje smo proveli zajedno,a ja o njemu baš imam pregršt predivnih sećanja,i kako se ponašao samnom,odgojio,ma sve sve sve...svima nama nedostaje,i Gabrielu,traži ga mukica,ali i to će proći...hvala Bogu on je super,živahan,ali mama i ja se tako prehladile na sahrani,da ona celo vreme slini i boli je sve,a ja dobila temperaturu preko 39C i glava mi je teška ko kamen..pa se sada lečimo...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top