Baraba na kvadrat

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa dobro jb.g..Imaces posle kesa kada budes poceo da radis pa ces moci sebi da kupis sta god hoces... :D
    Mozda da se prebacis na neki drugi tip oblacenja..Farke,dobar dzemper,neke sportske patike,ne previse nabudzene (posto predpostavljam da ne nosis kaubojke) i to bi bilo to..Sportske stvari su mnogo skuplje od klasike (naravno govorim o niku,adidasu i pumi) i mogu se videti na svakom.. Ipak je lepsa ova druga varijanta.. Ali sve je stvar ukusa.. ;)
    Izvini sto ti odgovaram sa zakasnjenjem..Prepisujem nesto sa neta,treba mi za ispit sutra..

    Jako tesko se moze zaraditi..Moda je prva na udaru krize..Pe svega,jel,odeca..Pare se jako tesko zaradjuju..Ja kada sam radio fashion week,morao sam da nadjem sebi smestaj sto je onda bilo nemoguce jer men. nije mogla da nas sve primi u stan i nije to bila njena obaveza,hranu ti oni placaju,dobijes stvari koje hoces i zavrsio si posao..Al te stvari mogu i da kostaju i po nekoliko hiljada evra sto je jedino dobro....Ja sam pukao prosle godine oko 1000 evra za sve..Za put,za hranu (posto sam ostao duze u Grckoj),krpice,izlasci.. ***..Treba jako puno para uloziti da bi opstao u tom poslu uospte..Lepo je to raditi kada si mlad..Do 20 godine.. kasnije je bas krizno..jos ako nisi zavrsio skolu onda mozes da se ubijes ...

    Nije ti losa ideja za Mek..Dosta dobro placaju.. ;)..Srecno.. :)
    Nikad cuo za ovu marku.. Ne volim ja sportski stil oblacenja.. ***..

    Imam menadzerku i par prijatelja kod kojih budem nekad.. Toliko..dosta sam ti rekao.. :)
    Zasto te toliko zanima koga imam tamo??..decka nemam sigurno.. hahaha..


    Ako planira da se modelingom bavi u inostranstvu neka poseti Women agenciju u Bg...Mozda i nesto sredimo...

    I da tacno je da se treba imati debela veza danas jer se svi poslovi dobijaju iskljucivo po preporuci i vezi..Mozes ti imati vanserijsku lepotu i pamet ali ako nemas vezu pozdravi se onda..

    Kakvu robu??
    Elite Model Management.. Reci joj da ovde nece uspeti sigurno.Ako planira ozbiljno da se bavi time neka ide preko...A sto se tice probijanja na grcko trziste uopste lako ces uspeti..Treba samo imati harizmu kojom ces privuci ljude oko sebe a oni ce ludeti za tobom.. ;) Tricks for kids..! ;)
    Hahahaha e stvarno ga pretera!!!...Hoces da ti napisem svoju autobiografiju??..Svi bi neki posao sa mnom radili ali ne ide to tako lako.. :)
    Manekenstvom..Idem na kasting za jednu agenciju.. ;)
    Ne pozivam te na greh dete moje sigurno... => Pa ja tebe pozivam :rumnko: -Znam :hahaha:


    1)Skolska godina je u toku-Kreni vanredno kao ja... =>Sto nije resenje jer sam gimnazijalac-Ko kaze da nije resenje??...Mozes misliti..Ko ce te u zivotu pitati sta si ti ucio u skolici..
    2)Treba da nadjem tolke pare-Pare nisu problem..Mozes i besplatno da dobijes..Naravno ako se potrudis.. =>A kako to?! -Mnogo pitas.. :mrgreen:
    3)Treba da nadjem pare za smestaj-Samo mi reci gde hoces da budes..Nije problem naci smestaj..=> Khm khm da li treba nesto da znam a da mi nisi rekao-Hahahaha kada se upoznamo reci cu ti.. :per:
    4)Strah me je da me ne silujes -Ipak ti mene juris a ne ja tebe.. =>Tacno -NO COMENT!!
    Ne pozivam te na greh dete moje sigurno... :hahaha:


    1)Skolska godina je u toku-Kreni vanredno kao ja... ;)
    2)Treba da nadjem tolke pare-Pare nisu problem..Mozes i besplatno da dobijes..Naravno ako se potrudis.. :mrgreen:
    3)Treba da nadjem pare za smestaj-Samo mi reci gde hoces da budes..Nije problem naci smestaj..
    4)Strah me je da me ne silujes -Ipak ti mene juris a ne ja tebe.. ;)
    Nemas ti onoliko koliko meni treba.. ;) ...Hahaha..Ajde sa mnom..Idem za nedelju dana u Atinu ponovo,ostacu par dana.. A za bekamovke cu sada da vidim.. :)
    Covece a ti imas neki ukus za stvari kao ja... :mrgreen: za naocare ne znam gde bi ih mogao naci kod nas..Pogledaj u nekoj opticarskoj prodavnici oni imaju svega..Bolje ti je da uzmes Bekamovke,one su ti oko 40 evrica,proslogodisnja kolekcija...Patike sam kupio za 50 evra na snizenju u Atini..Moj prijatelj drzi butik sa firmiranim stvarima pa sam dobio dobio sa popustom...Sta ces kada me vole Grci.. :mrgreen:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top