gsavic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • E, a sta je sa Riminijem? Jel neko uopste osim tebe, teta Ire i mene hoce da ide? Da li znas? Pozdrav!
    Hvala puno draga moja na lepoj čestitki. Želim tebi i tvojoj porodici sve najlepše povodom praznika:)
    Hvala na prelepoj cestitki i divnim zeljama.
    Iako ne umem da postavim ovako lepe slike moje zelje su iskrene i nadam se da ce vam doneti puno srece, zdravlja i veselja.
    Hvala za sliku, ali cera mi nije tu, pa nije videla... Razvijen momak, nema sta...
    Joj cuti ubi me sramota, ko je gde ja na kompu, ali stignem ja sve, i da skuvam i sklonim i vesh da sredim i da podmirim sav mushki deo:zcepanje:, pa i tortice da odradim, ovde se uz zabavu moze i shtoshta josh nauciti, nije ovde samo uzaludno sedenje, a znash kako mi prija, na bolovanju sam josh danas i sutra, pa koristim svaki trenutak da uzivam, jer kad krenem da radim ode sve dodjavola i odmaranje i opushtanje, eto pocinje predpraznicno raspolozenje, a ja sam domacica za katolicki bozoc, mi slavimo oba bozica, a imam i narudzbe i za ovu i sledecu nedelju i mladji sin mi ima rodjendan 22.12. pa badnje vece, pa sve do srpske nove godine....ihahaj ima se naradim ko niko...E zato sam ovde sada do besvesti.Ljubim te, tortica je bila medena i na slici, a mogu misliti koliko si bila ponosna i treba ima i zashto...:cmok2:
    Joj ja ne silazim sa neta, juce pocla da udaram glavom o tastaturu, muz mislio pozlilo mi, a ja vec kivna na samu sebe rekoh, izbavite me odavde:zcepanje::rotf:E sreca da sam zaposlena inace bi na grbaci imala ovaj komp kao puz kucicu:rotf::rotf::rotf:
    Ma hocu ja .. al samo za sebe
    zamisli ti taj poklon i jos ti voda poprska goste, sampanjac se isprosipa a i nekog tresne struja :))) izem ti poklon !
    Hvala. Dugo razmisljam da uradim neku fontanu ali se nekako ne usudjujem. Mada sa ovim pumpama stalno radim.. nekako kad ih stavim u led.. frka me hvata.
    A taman mi bila pozicija ovog leta na nekom vencanju hteli dva veeelikaaa labuda i ja razmisljala da jedan bude ovakva fontana samo za sampanjac a drugi po potrebi da se sipa koktel al se predomislili i uzeli ceo bar - pa dobro , ne zalim se :))))
    Veliko hvala na receptu. Ja sam ga imala negde ali posto sam ovih dana u velikoj guzvi nisam imala vremena da pretrazujem. Divni ste.
    I ja vas pozdravljam. Divno ste urdili svoju mini basticu. I mislim da ne bi trebalo da persiramo jedna drugoj. Ovde smo sve ravnopravne drugarice.
    Veliko hvala na cestitkama. Sada kada su deca diplomirala mogu malo da odahnem i u miru ocekujem unuke.
    Ma nema veze, ja se kao i uvek shalim, nek smo mi zive i zdrave i zvale se bilo kako!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    vala da znas svi pokazujemo kad uradimo nesto drugacije,a meni zao ovih torti sto se racunaju pod obicne a koje samo prolaze kroz nase ruke.
    :lol:Ne znam da li ti je stigo odgovor na poruku ali evo i ovako. Nije nikakav problem samo reci na koju adresu da posaljem, a ti imas moju adresu.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top