M87 Orkan II

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Poslednji dani je biografija vise.
    Evo ti-
    Das Boot-mnogo dobar o podmornickom ratu
    I
    Stalingrad -zna se o cemu je:)
    ok,onda javi oces ili neces..ima i sajt..forum je dosta mali i imamo tek 10 korisnika sto je super s obzirom da smo tek neki dan krenili sa radom..
    evo nista posebno..moderiram na jednom nogometno(fudbaalskom)forumu..ako volis nogomet javi i dat cu ti link..
    Ne pitaj,petak i utorak najgori dani,jedan chas na spratu drugi u prizemlju trecji na spratu,ali u drugoj zgradi...odlepila sam...:(
    E,danas sam prichala sa nekim iz 4. razreda,extra likushe !!!
    Nema shta nisu rekle za Ilinku,a da vidish shto je imitiraju,ja i Ivana smo se odvalile :lol:...Shta radish?
    Nisam,al cju valjda icji.....Ako stignem,poshto ovih dana posla preko glave :(
    Nisht,evo sad se spremam odo se kupati...do malopre sam shtrebala :(...:)...I tako,e znash onaj film sa edi marfijem,shto smo hteli da gledamo,sinocj Sanela i Alen bili,bio zadnji dan u bioskopu,kazu da je extra,sad moram da zovem gogu da ga pitam jel ima on taj film,chini mi se da je rekao da ga je nabavio:)
    E,a kumu sram da bude,ni da nam chestita mesec dana :(:(
    E,***..nem megafon:(.....Ma ja vichem vichem a ti,ono,msm nishta,kao da me kulirash :(:(:(.....
    Tebe u shkoli treba vijati...Ja vichm ti nishta a tek kad se kuma prodere chujesh :(
    Pa kad legnem kasno, a oni zaurlaju od rane zore, baš i nije prijatno, kako god, lepo ih je videti na nebu posle toliko vremena!
    E,jel se mozemo videti vecheras oko pola 8,poshto me je sad drushtvo zvalo,idemo na Dunav
    A?Ae plis
    Ako mislis na ovog maskirnog ficu,to je sa sajta srbovanje.com ako se ne varam, a ovog sa avatara sam uzeo od nekog forumasa
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top