Kradljivica knjiga

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • joj sorry što tek sad odgovaram,ali pošto ovih dana posle premijere nisam radila,puno smo zujili sa vragom,a i vreme je toliko diiiiiiiiiivno,da je šteta ostati u kući,pa mi onda u skitnju,pored Dunava ogromne šetnje,hranjenje labudova i sve tako...premijera je bila u subotu,i ekstra je sve prošlo,baš sam zadovoljna....ljubim vas...
    joooooooooooooooj moram ovo da ispričam,juče je hteo sam da izađe iz kreveca,i jednu nogu onako prebacio preko ogradice(a ogradica stoji na najvišem mogućem,pošto krevetac ima fijoku ispod,pa dušek ne može preterano da se spusti),pa posle prebacio i drugu nogu i tako samo rukicama se držamo i malo prislonio stomak ogradici i tako on visi,i cepa se od smeha,njemu to strašno uzbudljivo i smešno..a ja se samo ukočila i čekam šta će se desiti u pripremi da ga uhvatim,ali ništa...odeeeeeeeeeeeeeeee on...ma biće artista ako ovako nastavi,neviđeno šta sve radi...jeste vi dobro?kako je Andrija?nas od danas zatvorili,tako da se odlaže premijera...probe imamo ali laganica,samo popodne i uveče,a ne ceo dan,a kada će izaći premijera tek sada ne znamo....cmok...
    .a da,i čestitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam na dve crtice,jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...kako je to diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivno,baš sam srećna zbog tebe...kako je reagovao mužič na rođendanski poklon?...ljubni Andriju...
    samo da vas cmoknemo i jurim,danas opet ceo dan rad rad rad...nikad kraja,ali eto u subotu će biti premijera pa će valjda sve biti i malo lakše...uh...Gabriel još uvek spava,cele noći se nije ni pomerio...ne kašlje više,ne slini....inhaliramo još koji dan da se skroz očisti sekret,ali super je,juri ceo dan...pre neko veče stigla sam kući na kupanje...on u kadi igra se,moja mama pored kade kleči i peva mu...ja pokucala uđem,kada me je video gurnuo baki ruke i pokazao da izađe,hoće samnom da se igra...meni tako bilo žao moje mame...mislim on ceo dan sa njom,juri za njim,tepa mu,mazi ga i sve,ja stignem i njega više niko ne zanima....baš mi se srce steglo i zbog mame,a i zbog njega što mu toliko nedostajem...sva sreća mama se ne ljuti,razumem šta se njemu odvija u glavici,srce maleno...vama želim lepu nedelju,mada pada kiša,ali uživajte.
    mila moja kako ste danas?...nas baš sve strefilo i ovaj moj bol jajnika i Gabrielove sline ponovo,kašlje ko magare...inhaliramo 3x na dan,ali kaže doca otišli na vreme,i počeli inhalaciju na vreme,tako da nije ništa ozbiljnije ali organizam mora da se očisti od tolikih slinaca...a ja pitala pa otkud iz vedra neba opet te sline,i kaže da svako ima neki deo organizma koji je manje otporan,i onda kada se malo spusti imunitet odmah zahvati taj deo...kada nas ovo prođe treba 3 meseca da pije Probiokid immuno(10 dana u jednom mesecu),i Pikovit do daljnjeg sve dok svi ovi virusi ne nestanu,stišaju...i tako celu noć nismo spavali i sada jedva gledam i spremam se da radim...moram još jednom da pohvalim ovu fotku,diiiiiiiiiiivan je Andrija..cmok...
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooo,kako diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivna slika....svaka čast nerviram se...jeste dobro?...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top