DamaBezBlama

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hehe..ne moras mi dvaput rec... :mrgreen: :heart: Namera mi je da dodjem opet u julu, pa mozda se i dogovimo za neko krace caskanje...:D :)

    Hvala no pozivu....;) :heart:
    EEEEEEeeeeeee....pa to su odlicne novosti....:klap: znaci tata se uskoro vraca.....sjajno....sad cete sve da nadoknadite za nazad....:heart:
    Bas mi je drago da ste svi ok i srecni.....:heart: :cmok2:
    Ja ko po obicaju radim, radim, radim uz to mnogo lutam, svratim cesto i do Bga i tako...:D
    Retko sam tu, ali evo svratih malo da vidim kako ste, sta ima novo itd? vidim Marta porasla...sve lepsa i sladja...:heart:

    :cmok2: :heart:
    ćaosss,kako ste danas,jedva čekate da se tajo vrati, ma sad će to brzo proći,drago mi je zbog vas,ipak kad ima neko uvjek tu uz tebe mnogo je lakše,kako je Makica, kako napreduju kašice, mogu samo da zamislim koje je sad počela da pravi face dok jede,Lazar je mali vragolan, doduše počeo me malo slušat, neznam jeli prošla ona faza neslušanja, uglavnom je sada bolji da kucnem u drvo da se ne pokvari,al mi smiješan,kad mu sad kažem nemoj ovo nemoj ono, naljuti se i sav pocrveni i meni prstićem preti i viče neeeeeemooooojjjjj na sav glas, kao ono dosta te je više i tebe i tvoje nemoj:hahaha:,sada 20-tog će najvjerovatnije sa svekrvom i svekrom i jednom djevojčicom na more, oni idu pa hoće da povedu i njega, neznam kako ću izdržat ali kao što
    tebi rekoh :telefon:tel.račun će da nadrlja.Piši kako je deka?
    Draga moja,

    kako mi je drago sto cete konacno biti zajedno! Ura!!!
    noga me boli, otvorila sam bolovanje, imam naprslinu na domalom prstu desne noge i tako...
    Kako je deka, jel bolje danas/
    Ljubim vas, pisemo se
    devojčice moje mile ne znate koliko se radujem lepim vestima,i da će tata biti sa vama uskoro...a posao će se naći,onaj ko traži i nađe...i uživaj mila u ovim srećnim trenucima sa svojom malenom....by the way,koliko slatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na ovoj slici u profilu,ljubi je sveki...kako je deka?jel ima nekih vesti?....cmok....
    Vise smo napolju jer je lepo vreme..Kako ste nam vi..Sta radi MArta?..kiss veeiki
    Gde ste vas dve? Sta radite? kako ti je deka?

    Ja isla da vidim ovu nogu, ujutru mi zakazali pregled, pa cu znati konacno je li neki prelom/naprsnuce ili nije.

    Ljubm vas
    mukice moje,ljubimo vas..kako ste?jel su gotovi markeri deke?šta kažu lekari?...mnogo mislim na vas devojčice slatke...ne dajte se...pokušaj biti smirena da Makica ne oseti tenziju...još malo pa će ova velika devojčica početi da ručka čvrstu hranu....juhuuuuuuuuuuuu,odbrojavanje je počelo...
    Znam da ti nije rodjeni,ali sam te par puta videla da si rekla da je on za tebe jedini tata kog priznajes.Nadam se da ce sve biti u redu. :zag:
    Sta radite drugarice??? Kako je deka?? Jel se baka malo smirila??? Meni od jutros krenulo udarnicki na poslu sve me zivo boli!!! Ljubim vas puno!!!
    Ista majka!
    Ljubim vas, e ako mi verujes, nemam snage ni na pauzu da odem....poljubi je za mene:cmok:
    Dobro smo.Nego cujem da tvom tati nesto nije dobro,sta je u pitanju?Nadam se da ce mu brzo biti bolje. :zag:
    :)
    Bas lepo od vas!
    Svratim ponekad, mnogo redje nego ranije, ali pratim malu Martu kako raste u lepo detesce!:kiss::heart:
    Cao drage moje!

    Jeste mi dobro?
    Ja sam u poslu i puna jeda, ujedam sve oko sebe, ali i to je valjda normalno za jednog zmaja:lol: kad je okruzen gomilom retarda:roll:
    No sta ces, taka mi sudbina
    Kako ti je deda, jel ok?
    Makica?

    Ljubim vas, cujemo se:cmok::zag:
    eh radni vikend prošao,sada počinje radna nedelja...i juriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš... nadam se da ste vi dobro...kiss...
    kako je deka?....napiši kad budeš imala vremena...
    mila moja ja danas ceo dan u pozorištu,koristim vikend i što su deca slobodna,pa mogu raditi sa svima,a uveče Sterijino Pozorje,i želim odgledati jednu predstavu...obavezno mi javi kako vam je deda!ja sam sa tobom i ovako sa 80km razdaljine i mislim na vas,i puno vas ljubim...
    Izvini za danas nisam stigla ,ne mogu ni da ti opisem haos koji imam na poslu,ne stizem da pojedem nesto ili popijem kamoli sta drugo!!!!..videcemo se ovih dana obecavam!!!!!! Ljubi nam Makicu!!!!!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top