Badger

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Хеј, замисли да сам ја била убеђена од првог момента да си мушко, чак сам и прочитала ставку: О мени! :confused:
    Па, у шта сам ја гледала немам појма! :D
    Не замери, драга, у овоме има и нешто добро - ја сам добила побратима, а ти надимак Баџ! :cool:
    :hvala:
    Ееее, који смајли да турим: овај :cmok: или :cmok2:... ма, оба ћу!
    :bye:
    Јао, леле, па ти си стварно жеМско... :eek: па, са ким сам ја ћаскала ових пар месеци... ма, нема везе, волим ја и жене! :D
    :bye:
    Добро јутро '' девојчице!'' :cool:
    Следећи пут кад будеш мењао пол, обавезно ми јави... :D
    Љуби те другарица која лети да укрсти мачеве са пешованима на теми Геј парада... ма, лудило, наврати понекад! :zper:
    :zag:
    :bye:
    Јазо, ( да ли си побегао из приповетке Петра Кочића) ја своје пријатеље не заборављам, а камоли да их гумицом бришем! :cool:
    Нека си се ти нама вратио, па ћемо ''Aјку на батајку'', по српски... хеј, друг, види на којој теми сам најгласнија, па се придружи... ако желиш?!
    :cmok2:
    :bye:
    Нема те?! :confused:
    Можда ћеш данас навратити да се дружимо?!
    Лака ти ноћ!
    th_Tearful-smajli.gif
    Док лупиш дланом о длан, пријатељи ће похрлити у твој загрљај! :cool:
    Овде нема позних година, сви се осећамо као дечаци и девојчице... ево, да се представим: Ја сам Астро - дјевушка! :D
    Баџ, не брини за поруке... ја обећавам да ћу ти слати сваки дан онолико, колико стигнем... проведи лепо ово вече.:manikir::bye:
    th_Bisernapraina.gif
    Поздрав и од мене! :cool:
    На ''Мушком'' имаш поруку... желим ти леп и распуштен дан! :) :bye:
    vidim da me Mirjana pretekla i vec ti pozelela dobrodoslicu u klubic 37+ pa onda da joj se pridruzim i ja...dobrodosla,opusti se i uzivaj u nasim ludorijama...Miro,Miro...razbicu te za ove ludorije ti to na moj racun,Aaaaaaa???
    i ja tebi želim toplu dobrodošlicu među najbolju grupu 37+, veruj da se nimalo nećeš pokajati,a načitaćeš se sita svakojakih ludorija a i pametnih stvarčica.U svakom slučaju, od viška glava ne boli,dobrodošla!!:bye:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top