koca chemist

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa odoh na spavanje, drago mi je sto te videh, ljubim te i :rumenko: obozavam te...

    Kao prica u slikama...;)
    Jel treba jos nesto il da idem. Treba strugati pneumatiku, sutra imam slobodnu laboratoriju....
    Ne. Zasto bih se ljutio ako si napravio dobar odabir boja ;)
    Generalno, crna podloga sa slovima bijele i vec neke druge boje mnogo bolje odgovara nego li bijela boja sa crnim slovima
    Profil si uredio kao moderator cizmice, ovaj što ti pisao na profilu... Ova žuta boja ti ništa ne valja, podhitno menjaj! :)
    Sa raznih "CELEBRITIES " foruma i sajtova. Kolege veoma uredno prate svaki detalj (pokret) javnih licnosti tako da ni mi ne kasnimo mnogo...mozda par sati za "svijetom" ;)
    Znas kako... Vremenom imamo uvid u to kako je koja poznata licnost metamorfozirala. Mnoge slike koje su bile prije nekoliko godina su prava rjetkost, tako da je ovo ipak mala arhiva za sve nas podjednako.
    Dobro je da bar neko pogleda. Eto zenskom dijelu foruma inspiracija i detalji koji ce biti moderni i kod nas veoma brzo.
    На Путовањима и Позоришту, где сам ја била модератор, картони и банови нису постојали. Била сам крајње либерална. :)
    Слажем се иначе да су критеријуми различити од подфорума до подфорума.
    Eh pa danas ti je bas divan dan...ljubi te tvoje zence...:cmok2:
    Ebote ima neko da me apsi zbog ovakvih izjava...zavodjenje maloletnika i te price :tajna:
    A sta ja tebi rekoh juce, a ?
    E sada cu te stvarno preko kolena pa 30 po turu...:D

    PS. Ljubim te slatkisu, znala sam da se nisi zeznuo...:cmok2:

    IMG_2998.jpg
    Tek sad vidim da si i odgovorio na pitanje ali na svom profilu...:hahaha:


    Sta si dobio pevaj pticice...:per:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top