gost 112926

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • :hahaha:
    Ma nije meni bre :lol: Ja sam iz pravoslavne porodice, al sam agnostik. Nego zovu svi na Bajram, pa sam pola dana proveo praznujući :D
    A što znam... ja sam ipak prije za to da se izučava crnogorski jezik i da njega svi uče, a naravno da se učenicima koji žele da uče srpski omogući da ga uče kao izborni predmet.
    A ja sam ti juče praznovao, pola dana mi je prošlo u duhu Bajrama :lol:
    Aa, prvi razred, fino, fino... Kod nas se i oko toga sad prave problemi, neki neće da idu u škole zbog jezika... a najviše ispaštaju ta jadna đeca.
    A evo za nekim obavezama, trkam po primorju ovih dana. I tako, sad svratio da nešto malo pojedem, da odmorim pa opet :D
    Kako je zub? :)
    Велики поздрав и за тебе из нашег лепог Београда, драга моја...
    И хиљаду пољубаца...

    Надам се да ти је лепо... :)
    Pa navijas za Pratizan :)...
    Salim se...

    Bacio sam, slucajno oko na slike...super su...sve pohvale...:hvala:....
    Nisam mislio da si to ti :)...na slici u profilu...
    Ne mogu da se setim ko mi je rekao. hehe
    Salim se. Mozda nisam izabrao adekvantan izraz, bolje reci on se zena plasio. Citao sam, eto otkud znam.
    Nema ih. Pregledah tvoje slike - ima jedna gde si bas, bas lepa - ostale su profi; nisu mi interesantne.

    Zaboravih - ona sa detetom je mnoooogo lepa, ali mi se naslov ne svidja.
    Zapaza, zapaza... Nemoj da mislis da ne zapaza. <za sada mu se svidja sto je zapazilo...:rumenko:>
    hehe....... ne verujem da si zahtevnija od njih.......... ;) mada, nikad se ne zna.......
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top