G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Eto.Opet se Srbi potukose medju sobom. Izbori na Kosovu,pokazase,da Srbi nikada ne mogu da se ujedine,ni po jednom pitanju. Ako ke politika u krizi
    tj.nema nekih politickih previranja,onda Srbi,pronadju "rupu" da se sukobe,i to zestoko,oko sportskih aktivnosti. Napravise cudo,na utakmici Zvezda-Partizan.
    Neznam,sta je to u mentalitetu ovog mog balkanskog naroda. Srbija je jedina zemlja u Evropi,koja je pod okupacijom fasisticke nemacke,izvela veoma
    "uspesno", krvavi bratoubilacki rat. Pola Srbije,bili su cetnici a druga polovina,partizani. Pa kada se braca,uhvatise za guse,deset puta,vise se Srba ubilo
    medju sobom,nego nsto su to nemci,uspeli da urade !!!
    Mene bas cudi,da iz lepog grada Zagreba,nema vise ucesnika,na ovom forumu! Beograd i Zagreb. To su dva brata,dva pobratima,koji su se uvek
    lepo slagali,i dobro dopunjavali.Mi beogradjani,oduvek smo bili ocarani,sarmantnim zagrebcankama. To nase prijateljstvo,datira,narocito,posle 1918 godine,
    odnosno,po zavrsetku,prvog svetskog rata. Do tada,Zagreb je bio u granicama,Austro - Ugarske carevine,pa oz tog razloga,znaci,cisto politickog,nije
    bilo moguce,razviti tesnju saradnju,ova dva grada.Beograda i Zagreba.Medjutim,odmah po okoncanju,velikog rata,saradnja izmedju dva grada,brzo se
    razvila.Ona traje,sve do danasnjih dana,i samo ce se u buducnosti,jos vise razvijati.
    dobro mi došao u moj mali svijet...veliki i topli pozdrav ti šaljem iz pomalo hladnog Zagreba....:)

    Moislim da je krajnje vreme,da se u nasem gradu beogradu,osnuje jedan potpuno slobodan dnevni list.Kada ovo kazem,mislim na takav dnevni list,koji
    bi u potpunosti bio nezavisan,od uticaja bilo koje politicke stranke,ili ideoliske neformalne grupacije.Ovo sto je evidentno danas,kod nas,ne postoji
    NI jedan nezavisan dnevni list.Tacno se zna,ko pripada kojoj politickoj grupaciji,cim utvrdite koji dnevni list dnevno cita.Takva situacija,veoma je losa,jer
    citajuci "svoj" dnevni list,vi niste sigurni,da to sto ste procitali,odgovara stvarnoj istini.Sve je obojeno,partiskim "prefarbavanjima". Kod postenih gradjana,
    konzumenata dnevnih listova,to izazuva veliku zabunu,jer isti dogadjaj,je potpuno na drugaciji nacin,tretiran u jednom,a na drugi nacin,u drugom dnevnom list
    1382403_657928264231311_1821774933_n.jpg


    lorde, puno te pozdravljam. hvala ti sto me se uvjek setis, cak i tada, kada zaboravljam gde sam ostavila neki dio sebe.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top