vučji čopor

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Nema na čemu ,da crnogorci nisu izglasali nezavisnost ovi se nikad ne bi sjetili da vrate državnost Srbiji.
    Pa na temi o protestu. OK, posalji!:uja:

    P.S. Odabrala sam sliku, slicna je kao i juce, ali ne mari. Pozdrav!

    stars_dogs.gif
    Чудно им је, али навикнуће се и приклониће се већини (ако је буде било) као што слабоумни и бескрвни увек раде.
    Da, toliko je to uocljivo. No, ja mislim da je to dobar znak. I ovo brisanje teme o protestu pa zakljucavanje pa brisanje postova koji im ne idu u prilog. Nevidjena cenzura prema Dverima, meni samo jos vise jaca poverenje u njihove namere.
    Pozdrav za Sofiju i tebe!
    Jos ne spavam Vucji copore :(.. rasanila sam se nesto i sad mi se ne spava. :confused: :lol:

    Ali to nije razlog da bar tebi ne pozelim laku noc.
    :zag: :bye:

    ln_vuc_cop.jpg
    Интресантно како има људи који не виде очигледне ствари, ја само не знам да ли је то глупост њихова па не виде шта се дешава или виде а брига их је?
    Ova pesma o bozuru je lepa, oslusala sam nekoliko, ali vise volim etno koji peva Bilja Krstic, malo je prijatnijeg zvuka. To je ovako prvi utisak, ali odslusacu jos neku, svakako. Previse me podseca na kuknjavu na groblju, zato ne volim toliko taj "grubi" etno. ;)
    Mozes li bilo koji link ka Youtube-u da mi ostavis? Nista nisam nasla pod slicnim imenom.
    Salji obavezno, kad god mozes! Slika sa psima nikad dosta.

    Nisam nasla Kosigansa, iskreno, nisam ni trazila, imala sam posla i imam u ovom periodu malo vise. Ali potrazicu ga svakako. :) :cao:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top