• A pošto nisam, ybg, mora se u stanu zgurati :mrgreen:
    Inače, da se raspitam o Novom Sadu dok mogu, kakvi su li tamo studentski domovi? Nešto i nema informacija o tome ( Osim da su u Bajiću najžešće žurke :D )
    A to yebe, kad te interesuje vise oblasti. A uvek se moramo opredeliti :confused;
    Mozda imaju neke otkacene kriterijume na toj katedri sto se tice lepote :eek: . Zapravo, ne bi me cudilo da imate takva okupljanja, sve deluje kao neki akvarijum, po odnosu zensko: musko pomislio bi da ste vi pirane, a mi da smo neko meso :eek:
    Sada cu morati da smislim nesto za smestaj :lol: . Kontam, prvu godinu cu sa drugom u stan, kasnije u dom :) . Kakva su tvoja iskustva sa domovima? :D
    Onda bi mogla malo da uzmes zaliha od tamo, uradi sam varijante verujem da pale :mrgreen:
    I mn je pricala drugarica da je ta katedra nesto neizrecivo , ja sam mislio da se tamo neke orgije organizuju, nzm zasto :lol: :per: :per:
    Koja te pod-oblast privlaci na molekularnoj? :) .
    A stvarno, mora da se putuje i obidje svet, istorija to tesko da pruza. Ovako mogu hakovati neke sisteme. :mrgreen: Svidjaju mi se mehatronika i biomedicinsko inzinjerstvo. Samo moram skontati matematiku :roll:
    A ti ako si na molekularnoj, kreni sa nekim imunoloskim istrazivanjima. Moram naterati moje leukocite da mi ne napadaju crevo ni krivo ni duzno :lol:
    Pomalo i jesam.
    Samo me racunari izludjuju.
    Inace, nesto mislim da cu tamo zavrsiti, nzm zasto :mrgreen:
    Materijalista sam blago :p
    Generalno, sa skoro celom naukom je taj problem. Jedino fizika nema taj problem. Cini mi se i bios, posto vi mozete da napravite neko oruzije za masovno unistenje :mrgreen: .
    U krajnjem slucaju, odradicu neki master na FONu ili psihologiji. To onda ne bi bilo toliko staticno.
    Svidja mi se i psihologija, samo je tamo sreca najveci faktor da upises :roll:
    Sto svi bacaju neki hejt na istoriju :(
    Nije to geografija pa da se bavi kao da izucava bas sve, a zapravo ništa :lol:
    Ekonomija i pravo me odbijaju. :confused:
    Ybg, šta da kažem :confused:
    Nije fatalno ( i dalje ću još dosta živeti i nameravam :mrgreen: ), ali ume povremeno da zasmeta.
    Računari me izluđuju totalno, a mislim da nije najbolje rešenje da se motam oko hemijskih jedinjenja :lol:
    Tako da sam našao neko kompromisno rešenje, što se tiče nauke, da i ja nekako doprinesem nečemu :)
    A ybm mu. Kron je postao blago otežavajući faktor :confused:
    Nešto ne mislim da bi se provodio lepo ( a i ljudi pored mn) na terenskim nastavama i vežbama :mrgreen:
    Ali i dalje teče naučna krv kroz mn :)
    To mora da je nezaboravno :mrgreen:
    Inače, ćale misli da idem u BG, zbog rodbine tamo, nešto i ne kuburimo sa lovom, a treba se i stan plaćati i sve :(
    Nekako mi je Novi Sad ,,akademskiji'' da tako kažem :)
    Sad, videcemo sta ce biti do kraja 3. godine :D
    Kontam da ako imas vise od 8.5 prosek mozes na bilo koji smer :)
    Mn jedino to iritira da se placaju odlasci 200 evra :eek: .Na Frusku Goru 200 jura? :D
    Ili u Canj 300 evra. :roll:
    Saznao sam da variraju jako upisi, bila je dr. Milica Matavulj, neka asistenkinja i Simeunovicka. Deluju fino, mada videcu sta ce na faksu biti :mrgreen:
    Od nas 7 koji smo dosli, 5 zeli na molekularnu ;)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top