alexandra 8

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Cao prijatelji zao mi je ste pokupili i tu sezonsku dosadu, mi smo stalno sa nekim virusom u borbi....jedva cekamo toplije dane...inace bila sam dosta iznad knjige,sad malo odmora pa opet navali!!! Puno pozdrava i poljubaca od nas
    evo imam malčice vremena,pa šaljem jedan pozdrav i cmok...kao i uvek ja u frci,znala sam kada se vratim na posao da će biti tako,ali još uvek moram da se adaptiram...Gabriel u ponedeljak primio MMR vakcinu,i lepo je podneo,ni jedan jao nije izustio,bio je jako hrabar,pedijatar ga hvalila na sva usta,a ja bila ponosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa samo tako...sve je okej,on svaki dan nešto novo pokaže,uči se,a za mene nema veće sreće nego da gledam kako napreduje...ljubimo vas,Gabriel šalje poseban pozdrav drugaru...
    ćao draga!želje i poljupci stigli,šaljemo i mi tebi...strašno sam u frci sa vremenom,nema me na internetu jer ne mogu da postignem sve po kući zbog posla...jedva sam kod kuće,a onda se igram sa mojim mališanom...inače smo dobro,samo jako radno...cmok i tebi...
    Hvala na zeljama,izvinjavan se sto kasnim,radila sam a inisam bila u Beogradu.Zelim ti prvo zdravlja i para,bez toga se ne moze,onda puno ljubavi i puno,puno srece!
    Vaistinu se odi!! Srecan Bozic!!! Oprostite sto kasnimo,nemamo vremena za net pa tako!!! Pozdravcic
    Srecnu, zdravu i punu para Novu 2009. godinu, zelim Ti!
    I... more ljubavi, okeane srece... Sve najlepse, Aleksandra!!!
    Ljubav i zdravlje, radost i srecu,
    stavljam sve u jednu vrecu.
    Saljem hitno jer vrlo je bitno.
    Sve zelje tvoje i najlepsi san,
    neka ti donese Badnji Dan.

    SREĆAN BOŽIĆ!!!!!!!!!z:bv::poklon:
    ćao ćao...mi bili za novu godinu u Budimpešti,eto juče se vratili,pa sad počinje jurnjava kao i ranije,nikad kraja,samo zujimo i mm i ja na sto strana...cmokić..
    z:dd:Evo me konacno.Veze su bile u prekidu, a i nedostatak vremena.Novogodisnje ludilo je malo stalo tako da sam ugrabila malo vremena.Srecni novogodisnji i bozicni praznici.Puno zdravlja,srece i uspeha, a ostalo ce samo doci.Pozdrav
    SREĆNA NOVA GODINA TEBI I TVOJOJ PORODICI I NEKA SE OSTVARE SVE ŽELJE I SNOVI!ŽELIM VAM ZDRAVLJA,LJUBAVI,SREĆE I JOŠ LJUBAVI U 2009. GODINI!z:bv::ukras:
    Pozdrav od osnivača grupe "Neću nazad". Drago mi je da si tu da razmenjujemo misli o tome kako pobediti ljudsku glupost i sebičnost. Srećni praznici!
    E pa onda si ti bolja ove visoka,vitka i smedja!!! Poklone sam podelila a nisam nista dobila,valjda ce mi neko nesto pokloniti za nas Bozic!!! A ostalo je sve po starom!!! Ljubimo vas!!!! Sretan put i odmorite se!!!
    Ево да се јавнем...
    Даклем, породила сам се 27. октобра, добила предивну девојчицу Ану... Пресрећни и мој мужић и ја...
    Хвала на честиткама:)
    Поздрав:)
    Ne razumem bash, shta bi to trebalo da mi se dopadne... A imageshack koristim da preko njega prenesem svoje
    slike na forum.I to je to.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top